Treść opublikowana przez marda16
-
Audi B8 po akcji serwisowej
Termin w ASO odwołałem po przeczytaniu artykułu http://www.autocentrum.pl/newsy/newsy/volkswagen-gate-akcja-serwisowa-a-osiagi/21007/
-
Audi B8 po akcji serwisowej
Jestem zapisany do ASO w następnym tygodniu ale mogę jeszcze zrezygnować ,,,
-
Audi B8 po akcji serwisowej
o to ,o to chodzi właśnie
-
Audi B8 po akcji serwisowej
Witam,dostałem zawiadomienie o akcji serwisowej Audi na modyfikację oprogramowania diesli w tym mojego 2.0 TDI ,zastanawiam się czy ktoś kto jest po poczuł różnicę pracy silnika lub ma to wykazane po hamowni (moc,spalanie itp) ?
-
Fotele z A4 B8 do B5
szkoda,dzięki...
-
Fotele z A4 B8 do B5
Hej,zakładał ktoś fotele z B8 do B5 bo gościu dzwonił do mnie i się pytał czy mu będą pasowały ale ja nie mam pojęcia,trzeba było by chyba pomierzyć ?
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Nic więcej nie potrzebujesz wszystko będzie pasować bo ostatnio przerabiałem ten temat u siebie...
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
1. Oczywiscie ze trzeba kodować , dodatkowo kalibracja G85 2. Poduszka nie ma CP zakładasz i tyle Łopatki musisz zakodowac w module kierowniczym 16 Przycisk NAVI dział tylko w POLIFCIE a co masz w AUCIE ? RADIO / MMI ? moze kodowanie pozostanie Navi 3g BASIC MMI kolor w starej kierownicy nie było rysunku tego przekreślonego głośniczka w nowej jest
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Hej,po montażu nowej kierownicy po lifcie funkcja łopatek nie działa bo w starej nie było czyli muszę zakodować,a jeszcze 1- doszedł przycisk Navi którego też nie było i teraz nie działa 2- rolka po wciśnięciu na wyciszenie głosu mówi funkcja nie aktywna też tak mieliście co zrobić ? może przełożyć stare przyciski ? była ta http://allegro.pl/audi-a4-b8-a5-a6-kierownica-multifunkcja-skora-i5104369827.html teraz ta http://allegro.pl/kierownica-multifunkcja-s-line-audi-a4-a5-q5-lift-i6158638192.html
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
kolega chciał opinie tych co wymienili ,aczkolwiek jest to pół środek...
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Nie ma problemów nadal ,,,miałem w B7 założone Eibachy i teraz mam w B8 przy amorkach 1BA także wszystko ok zakładaj. W B7 miałem 17 teraz mam 18 koła.
-
Airbag okrągły 8vd880201d
Handlarz wysłał mi taki z tej aukcji http://allegro.pl/audi-a3-a4-a5-a6-a7-q3-airbag-poduszka-kierowcy-i5095424755.html tu znalazłem byłą jego aukcja z numerem http://archiwumallegro.com.pl/audi+a3+a4+a5+a6+a7+q3+airbag+poduszka+8vd880201d-9_5095424755.html
-
Airbag okrągły 8vd880201d
Witam,może ktoś sprawdzić czy poduszka podejdzie do B8 ?
-
Regenerowany airbag w kierownicy jak rozpoznać ?
Witam,czy jest możliwość odróżnienia,sprawdzenia czy okrągły airbag w kierownicy do Audi jest nieregenerowany bo nie chciałbym takiego kupić ?
-
Kierownica od A6 C7 4G
Witam,też mam pytanie czy od Q7 po lifcie taka jak w linku pasuje do B8 ? http://allegro.pl/show_item.php?item=6266243332&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
-
multitronic opóźnienie podczas ruszania 2-3 sekundy
Olej w Aso wymieniony ale objawy dalej zostały jak przedtem,teraz zostaje jedynie zrobienie jakichś logów ustawień i porównanie ze wzorcem bo przy wymianie oleju oni tego nie robią...
-
multitronic opóźnienie podczas ruszania 2-3 sekundy
Witam,umówiłem się w ASO na wymianę oleju w skrzyni multitronic 20 tyś km.wcześniej niż przewiduje to ASO z powodu opóźnienia przy ruszaniu i cofaniu na zimnym silniku. Czytałem gdzieś na forum że przy wymianie oleju robi się też adaptację lub sprawdza parametry skrzyni bo chciał bym żeby poprawić jej pracę.W B7 czy zimna czy ciepła nie było żadnego problemu z ruszaniem itp. a tu w B8 takie cuda. Czy tak jest że robi się razem adaptację z wymianą czy to osobna sprawa bo Pani w serwisie na moje pytanie o to powiedziała że im przy wymianie komputer potrzebny jest tylko do ustalenia temperatury oleju i nic poza tym ?
-
Przewóz foteli moim Kombi
Ok,dzięki ,,,jeden kierowcy będzie elektryczny pasażera manualny...
-
Przewóz foteli moim Kombi
demontowałeś coś ?
-
Przewóz foteli moim Kombi
ale fotele weszły + boczki ?
-
Przewóz foteli moim Kombi
Witam,czy dam radę i jeżeli tak to w jaki sposób mogę przewieść komplet foteli od A4 B8 w A4 B8 kombi,może ktoś przewoził i udało się zapakować jakoś ?
-
Jaki felunek byście polecili ?
Takie jak twoje 16-tki mam na zimę na lato takie... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/321912-po-b7-teraz-b8-tez-multitronik/
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Dzięki ,czyli trzeba kupić graty i robić a i jeszcze jedno gdzie kupić części chyba na forum będzie najtaniej i pewniej ?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Witam,mam teraz 155tyś km.ale od jesieni świszcze z przodu któraś rolka, czy czeka mnie już wymiana rozrządu czy jeszcze wymienić rolkę ?
-
Clio IV skrzypi na policjantach
Witam,żony Clio IV 2007r, 70 tyś.km przy przejeżdżaniu przez policjantów na drodze skrzypi przód,macie jakieś doświadczenia z tymi objawami bo ja podejrzewam że trzeba wymienić gumy mocujące stabilizator na nowe ?Dzięki za opinie...