Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marda16

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marda16

  1. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja jeżdżę na pierwszym rozmiarze dwa sezony i jest ok
  2. Też mnie korci żeby bezpiecznie dołożyć PS
  3. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Spoiler lotka klapy RS oryginał do Avanta w jakich cenach chodzą ile można dać ? wiem że można powiedzieć że ile się chce
  4. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    podziękował...
  5. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy dyfuzor taki jak w aukcji jest oryginalnie malowany czy jak się kupuje nowy to trzeba go malować ?http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lift-s-line-dyfuzor-spojler-zderzak-i5689922951.html i dlaczego nie ma osobno kratki do niego,na allegro nie widzę a nowy to ponad 300 zł ?
  6. niekiedy lepiej nie pytać ,niektórzy nie wiedzą co mają sam wiesz chyba
  7. Sprawa do zamknięcia, klapę rozpakowałem przy kurierze ( była kartka na paczce po oglądnięciu do przyjęcia lub odesłania) szyba w mak rozbita trzymała ją tylko folia w środku a lotka też nie zachwycała wyglądem nie oryginał plastik falisty i rysy także dobrze że tak się stało bo nie warta swej ceny .Kurier zostawił mi do spakowania i ma zabrać później bez robienia protokołu z mojej strony...
  8. jeżeli tak jest to jest to dobra wiadomość , chociaż myślę że jak sami tak hurtowo narozrabiali to powinni udostępnić ją przed opłatą ...
  9. pewnie tak jest że słychać szkło ponad to mają drugą też tak uszkodzoną klapę jak moja...
  10. Dzwoniłem do sprzedawcy, klapę zabezpieczył bardzo dobrze szybę kocem, folią bąbelkową ,styropianem ,resztę kartonami także mówił ze nic nie powinno się stać jej przy normalnym transporcie , nie było opcji otworzenia przed opłatą ciekawe co kurier jutro powie...
  11. trochę ciężki ten temat bo jeszcze się z nim nie spotkałem w praktyce , zobaczę jak wygląda klapa przy kurierze i zadecyduję ,jak przyjmę i lotka będzie ok to zobaczę co będzie dalej może coś się zwróci, a jak i ona uszkodzona albo mi nie przypasuje to niech zabierają... spedytorka mówiła o całym transporcie pouszkadzanym co przyszedł do nich czyli chyba mieli by to na względzie
  12. odkręcanie odpada bo przyklejona, szyba pęknięta na pewno a czy lotka w dobrym stanie to się okaże jak zobaczę Zawartość dodana 6 minutes later a wartość nie będzie zaliczana jeżeli wysłał za pobraniem i ubezpieczył ją ? ja jak wysyłam za pobraniem to muszę wpisać wartość ubezpieczenia nie mniejszą jak wartość pobrania..
  13. Hej,dziś zadzwoniła Pani z DPD z informacją o uszkodzeniu mojej przesyłki (pęknięta szyba w klapie) w transporcie i że mogę ją jutro po obejrzeniu przyjąć lub odmówić przyjęcia (wysyłka za pobraniem).Ponadto informowała że cały ten transport był jakiś tam uszkodzony. Czy jak już przyjmę klapę i zapłacę to DPD zwróci mi koszty szyby lub jakieś odszkodowanie po spisaniu protokołu ? Najprościej nie przyjąć ale zależy mi na lotce od niej .
  14. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sprzedaje komplety czy można wybrać u niego gdzie się potrzebuje ?
  15. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wtyczki przerobiłem i teraz chyba znowu trzeba będzie wrócić do poprzednich wtyczek i coś inne założyć może podrzuć aukcję z twoimi lampkami ?
  16. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Założyłem do bagażnika 2 lampki ledowe co przychodzą pod fotele bo mi zostały i coś słabo to świeci ,pod nogi wystarczają a tu nie za bardzo zakładał ktoś je do bagażnika ?
  17. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    daj info na pw ile i jaki kolor ? nie zakładałeś jej jeszcze ?
  18. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    lotkę s-line można jeszcze kupić ale taką od RS to już ciężej
  19. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no nieźle to autko wygląda
  20. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    cały czas mowa o zderzaku S-line polift z dyfuzorem
  21. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zgadza się Artur ale wymiana przodu to już większe wyzwanie finansowe ale po neonach na tył to i zderzak by pasowało wymienić ,,, a i druga połówka nie spostrzeże na razie tego
  22. marda16 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hej, jak to wygląda wizualnie jeżeli tylko tylny zderzak wymienię na poliftowy s-line a przód zostanie w przedlifcie standard A4 B8 2011 ? Czy 1000zł za zderzak tylny s-line polift kompletny z pdc do założenia to dobra cena ?
  23. tak, ja też wymieniłem na poliftową z łopatkami ale jeszcze ich nie kodowałem ok,piszesz o manetkach a ja skojarzyłem z łopatkami...
  24. wystarczy bez zapłonu i nic nie kodujesz tylko manetki
  25. Hej,ja kupowałem nową okrągłą z forum od kolegi marcin_023 możesz u niego pytać .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.