Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trzeciaq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trzeciaq

  1. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    wydaje mi sie ze dmucha slabiej niz na poczatku, drazny uklad to jest napewno tylko wentylator pewnie za***any od kurzu i pylu
  2. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    wyciagniolem wczoraj nawiew ten centralny i zaczol dmuchac chyba sie zaciely te lopatki, ale dzis znwou pocichu zaczole terkotac, chyba trzebabedzie schowek odkrecic i wyciagnac caly wentylator i go przeczyscic, przydal by sie swap
  3. ten intercooler to od czego dobrales ?
  4. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    trzeba bedzie zaVagovac czarna znowu Terkotanie ustalo pod deska i przestalo tez dmuchac ciepelkiem
  5. no wlasnie u mnie nic nie pokazuje bez bledow
  6. wlansie mam cos takiego jak ty, najpierw cos stukalo, pukalo a tereaz juz nie wieje, takze albo silniczek wentylatora albo wentylator do wymiany
  7. ja wlasnie dzis zauwazylem ze przestal dmuchac srodkowy nawiew takze napewno wiatraczek
  8. ja mam podobny problem u mnie stuka cos pod deska na wysokosci srodkowych nawiewow, nie wiem co to dokladnie ale wyje mi sie ze wiatraczek nawiwu sie zabrudzil albo lopatki sie juz wyrobily. jak wlacze tylko nawiew na szybe to ustaje stukanie a jak spowrotem na auto to znowu jest. i czsami stuka czasmai nie , czasami 2-4 razy czasami 10 min ( z kilku sekundowa amplituda)
  9. ale masz wyobraznie , z ta rura w srodku samochodu, wstyd jak h*j, jak kuplowi w Oplu urawal sie tlumik i musial na srodku maista po niego dybac 50m za samochod to tez nie byl zadowolony
  10. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    a co ze sterownikiem co ci dalem, zalozyles ?
  11. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ale co my mozemy z FWD ?????
  12. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    wymienilem fiuta, termostat + czujnik+plyn+robota+ kolanko przy turbo, 320zl[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:58_________________________________________________nastepny w mikołaja wypada :DP
  13. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    ja odpadam, nogi marzna - termostat padl. OBY termostat a nie uszczelka ;(
  14. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    musi to narusi sie zobaczy bo nie wiem co to bede robil w weekend
  15. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    dzieki, dzieki pozdro. Ja wymieniam czujnik, znowu ;P
  16. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    i zdjęć brak ?
  17. tylko jakies zdjecia tej czarnej suki by sie przydaly, w duzym formacie !!!!!!!!
  18. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    nery sobie przeziebisz jak bedziesz tak grzal
  19. elektrozawor od sterowania turbem i wszystko wroci do normy
  20. daj wiadomosc na prive ile pan dr.skasowal, tez sie zastanawiam tylkomusze sie psychicznieprzygotowac
  21. trzeciaq odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    owal vs okrągłe , który lepiej wyglada ???
  22. 1. Dokładka 1,8T + farba + malowanie, jakieś 200-250pln 2. Wydech kompletny 2,5 FWD - 250pln Daj kontakt do kogos kto sprzedaje to w takiej cenie mam zaintersowanego kto niedokonczyl to nie dokonczyl http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t92224.0.html;highlight=uk%C5%82ad+wydechowy jakby nie liczyc 1385zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.