Treść opublikowana przez trzeciaq
-
Spocik w Wieluniu
wydaje mi sie ze dmucha slabiej niz na poczatku, drazny uklad to jest napewno tylko wentylator pewnie za***any od kurzu i pylu
-
Spocik w Wieluniu
wyciagniolem wczoraj nawiew ten centralny i zaczol dmuchac chyba sie zaciely te lopatki, ale dzis znwou pocichu zaczole terkotac, chyba trzebabedzie schowek odkrecic i wyciagnac caly wentylator i go przeczyscic, przydal by sie swap
-
[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE
ten intercooler to od czego dobrales ?
-
[B6 AWA] Problem ze środkowym nawiewem pod przednią szybą
raczej !!
-
Spocik w Wieluniu
trzeba bedzie zaVagovac czarna znowu Terkotanie ustalo pod deska i przestalo tez dmuchac ciepelkiem
-
[B6 AWA] Problem ze środkowym nawiewem pod przednią szybą
no wlasnie u mnie nic nie pokazuje bez bledow
-
[B6 AWA] Problem ze środkowym nawiewem pod przednią szybą
wlansie mam cos takiego jak ty, najpierw cos stukalo, pukalo a tereaz juz nie wieje, takze albo silniczek wentylatora albo wentylator do wymiany
-
Stuki w nawiewach spod deski rozdzielczej w A4 B7
ja wlasnie dzis zauwazylem ze przestal dmuchac srodkowy nawiew takze napewno wiatraczek
-
Stuki w nawiewach spod deski rozdzielczej w A4 B7
ja mam podobny problem u mnie stuka cos pod deska na wysokosci srodkowych nawiewow, nie wiem co to dokladnie ale wyje mi sie ze wiatraczek nawiwu sie zabrudzil albo lopatki sie juz wyrobily. jak wlacze tylko nawiew na szybe to ustaje stukanie a jak spowrotem na auto to znowu jest. i czsami stuka czasmai nie , czasami 2-4 razy czasami 10 min ( z kilku sekundowa amplituda)
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
ale masz wyobraznie , z ta rura w srodku samochodu, wstyd jak h*j, jak kuplowi w Oplu urawal sie tlumik i musial na srodku maista po niego dybac 50m za samochod to tez nie byl zadowolony
-
Spocik w Wieluniu
a co ze sterownikiem co ci dalem, zalozyles ?
-
Spocik w Wieluniu
ale co my mozemy z FWD ?????
-
Spocik w Wieluniu
wymienilem fiuta, termostat + czujnik+plyn+robota+ kolanko przy turbo, 320zl[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:58_________________________________________________nastepny w mikołaja wypada :DP
-
Spocik w Wieluniu
ja odpadam, nogi marzna - termostat padl. OBY termostat a nie uszczelka ;(
-
Spocik w Wieluniu
musi to narusi sie zobaczy bo nie wiem co to bede robil w weekend
-
Spocik w Wieluniu
dzieki, dzieki pozdro. Ja wymieniam czujnik, znowu ;P
- Spocik w Wieluniu
-
[B6 AWX] Czarny sedanik :)
tylko jakies zdjecia tej czarnej suki by sie przydaly, w duzym formacie !!!!!!!!
-
Spocik w Wieluniu
nery sobie przeziebisz jak bedziesz tak grzal
-
[B5 AFB] Przeładowanie i tryb awaryjny
elektrozawor od sterowania turbem i wszystko wroci do normy
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
załóż owale 70x94
-
[B6 AWX] ... Made by Dr. Rogal... 160KM & 370Nm
daj wiadomosc na prive ile pan dr.skasowal, tez sie zastanawiam tylkomusze sie psychicznieprzygotowac
-
Spocik w Wieluniu
owal vs okrągłe , który lepiej wyglada ???
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
1. Dokładka 1,8T + farba + malowanie, jakieś 200-250pln 2. Wydech kompletny 2,5 FWD - 250pln Daj kontakt do kogos kto sprzedaje to w takiej cenie mam zaintersowanego kto niedokonczyl to nie dokonczyl http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t92224.0.html;highlight=uk%C5%82ad+wydechowy jakby nie liczyc 1385zł
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
to przedstaw kosztorys