Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego Ty masz seata i jeepa usuniesz swój profil sam czy ma to zrobić zarząd
-
S7 C7 FL TATOWÓZ cz.4 :)
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Co do wypasu to oczywiście piałem co bym chciał gdybym miał możliwość konfiguracji a z używkami wiadomo jak jest , trzeba wybrać z tego co jest Zaś mimo upływu czasu z S7 dalej jest jak pisałeś i w pl i w de mało tego i ciężko o wybór
-
S7 C7 FL TATOWÓZ cz.4 :)
Cześć Snajper Pozwole sobie na śmiałość i w konfiguracji dla mnie życzył bym sobie jeszcze szyberdach, pamięć foteli, ścietą kiere (ale już doczytałem a nie wiedziałem że one nie był w wersji z grzaniem) i chyba najważniejsze B&O który to bardzo rzadko występuje (chyba z racji wysokości dopłaty) A teraz do setna - po auto ogólnie to chwaliłem po samym zakupie Powiedz mi skrzynia w S7 to stronic tak ? Czy w takim razie parametry Nm po programie nie są już zbyt duże jak na tą skrzynie i nie objawia się to już jakimiś problemami, wiem że właśnie z powodu Nm w dieslu bitdi nie jest stronik a tiptronik który niutki znosi dużo lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety nie za często ostatnio spotykamy się sporadycznie bardziej imprezowo nawet kilku dniowo niż jak kiedyś co piątek na parkingu Myślę że przy letniej pogodzie mimo wszystko kilka tradycyjnych zlotów uda się rozganizować
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
zdecydowanie wygrywa
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
+ lusterka i ori rotory - to też satyna
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Facebook PL-PL.FACEBOOK.COM
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
tak, zrobię foto przy okazji i wrzucę
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Jako że posiadałem na sprzedaż koła 21 cali wzór RS4/RS5 B9 postanowiłem je wrzucić przed sprzedażą na auto Fajnie widać na foto jak nowy wzór do starszej bryły (i odwrotnie) nie pasuje. Felga pięknie wyglądająca na C7 polift oraz A5 B9 nic a nic nie pasuje do A4/A5 B8 (miałem je też na moim poprzednim A5 sportback)
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
piękny zastawik
-
S6 4.0V8 450KM 2016r.
masakra parametry
-
S6 4.0V8 450KM 2016r.
też tego doświadczam od kilku miesięcy i też jestem w szoku Zawsze myślałem że takie V8 z tymi niutkami to ciężka, oporna maszyna którą cza kręcić do 8 tyś żeby jechało a rzeczywistość zupełnie inna. Lekkość wkręcania się i przyśpieszania od dołu jest niesamowita
-
S6 4.0V8 450KM 2016r.
Pikną w pięknym kolorze, wnętrze też ładniutkie V8
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
fajna sprawa - duży ma margines
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
myślałem że dawno jakie C7 lub B9 w posiadaniu
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Autko kilka dni temu odebrane z pierwszej wizyty serwisowej Głównie czyszczenie nagaru oraz przy okazji serwis filtrowo/olejowy Po zabiegu - wjazd na hamownie Czyszczenie przywróciło 26ps oraz 15nm natomiast nie to jest największą zmianą Największa to sam przebieg mocy i momentu - auto wcześniej osiąga maksymalne parametry oraz dłużej je utrzymuje.
-
Prośba o opinie, stare rotory na nowej A5 19" 9J ET33
jako miłośnik ROTORA muszę powiedzieć że ROTOR z B8 nie pasuje i pasować nie będzie do budy B9 Inne kształty, inny design ostrzejsze linie wg mnie powodują że to koło gryzie sie z tym autem Tak samo jest w drugą strone Posiadam koła wzór rs5 b9 21cali które przecudnie wyglądały na A5 B9 natomiast na moim A5 B8 totalnie nie pasowały i gryzły się z linią auta (obecnie będę je sprzedawał)
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Czester - jeszcze masz to B8 - aż jestem w szoku myślałem że dawno sprzedana
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
samochód pierwszy raz od wyjazdu z salonu był na hamowni nie miał też nigdy operacji czyszczenia tzw nagaru przelot 125tyś km wynik hamowni to 420ps i 430nm Ps. zobaczymy co zmieni wizyta czyszczenia na którą jestem umówiony i ile tego nagaru się uzbierało bo spodziewałem się gorszych parametrów.
-
BMW F11 535d
w 2015 roku podziwiałem RS na wklejonym przez Ciebie foto jako auto marzenie Kto by pomyślał że 5 lat później będę właścicielem tej konkretnej sztuki Szkoda że już foto niedostępne
-
Beczkowe LOVEA4 NARDO
na foto faktycznie to na 5cm wygląda - coś tu optycznie te cm się nie zgadzają
-
Beczkowe LOVEA4 NARDO
Fajna furka Prawie ideał Jedyne co bym zmienił Koła (widze ze jest w planach) A tak poza tym: Nadwozie na avant Silnik na diesel Napęd na przedni Skrzynie na manual Kolor na czerwony I wstawił bym spowrotem szyberdach jak było przed wypadkiem Reszta ideał i nic bym nie ruszał
-
[S4 B8.5] 3.0 TFSI - CARMA Black Optic
Gratki autka i wielki plus za szczery, prawdziwy i dokładny opis z podaniem konkretów cenowych
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
???
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
też jestem tego zdania wręcz chciałbym poznać powód zamówienia czarnych bo widać konfiguracji przypadkowy kowalski nie robił więc czymś to było podyktowane przez zamawiającego