Treść opublikowana przez miron78
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
ALe masz na myśli dalej Zator ? I chodzi Ci o jedną czy 2 noce ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
ciekawe jaki będzie efekt końcowy z tymi kołami - może być ok - nawet chyba troche wklęsłe są- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
termin zostawiamy- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Dajcie znać jeszcze komu trzeba - do niedzieli wieczora czekam na wszelkie deklaracje co do ilości osób- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
jeżeli zrobi się impreza w małym gronie i samych facetów to pytanie czy nie moja druga propozycja jest lepsza Ogarnąć sobie zostawiają ten termin gdzieś domek lub dwa na jedną noc - typowo na napicie się wspólne i tyle albo z soboty na niedziele albo z piątku na sobote jak wygodniej i po temacie- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
ok- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
na razie jest 9 osób- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
na razie zbieram info kto ostatecznie chętny - potem będzie info o wpłacie - śledzić temat - na wpłatę będzie 7 dni- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mówisz masz https://a4-klub.pl/topic/417528-zator-2018-kto-chętny/- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Miejscowość Szymocice ośrodek "Leśna Polana" Termin to wypad z soboty na niedzielę 26/27 maj Cena 90zł/osoba i zawiera: nocleg, sobotni grill, niedzielne śniadanie SOBOTA Zbiórka Knurów ul.Grunwaldzka 14 - od godz. 12.00 do godz. 13.00 (tu się rozpakujecie, zostawicie fury i przesiądzecie na rowery) WYJAZD 13.00 (trasa będzie podana na zbiórce i nie przekroczy 50km) Planowany przyjazd do ośrodka w przedziale 16-17.00 (nie ma ciśnienia i napinki - domki i tak mamy od 16.00) Na miejscu mamy rezerwacje paleniska ze szpikulcami i we własnym zakresie robimy sobie grila - cena zawiera: (sztućce, talerzyki, kubki, ketchup, musztarda, kiełbasa, pieczywo + napoje coca cola i sprite) we własnym zakresie alkohol+szkło Na miejscu bezpłatnie możemy skorzystać z boisk siatkówka plażowa + piłka nożna oraz odpłatnie wioska spa NIEDZIELA 9.00 mamy podane do domków śniadanie (herbata, kawa, pieczywo, deska serów, deska wędlin, pomidor, ogórek +jajecznica) 10-11 pakujemy się i ruszamy w drogę powrotną PODZIAŁ NA DOMKI Domek nr 7 1. Miron 2. Mario 3. Osiek 4. Łukasz 5. Tomi 6. Majki Domek nr 6 1. Tomasz 2. Aga Tomasza 3. Gregory 4. Pucek 5. Polkov Domek nr 5 1. Stasiu 2. Diman 3. Miszka 4. Ucho 5. Pajda Jeszcze kilka ogólnych info Osoby chcące uczestniczyć w imprezie/grilu ale bez noclegu mają do poniesienia koszt 15zł (uczestnictwo w grilu) i coś o czym się dowiedziałem dzisiaj opłata za wejście na ośrodek 7zł osoba dorosła i 5zł dziecko - czy ktoś to będzie sprawdzał - nie wiem Ilość takich osób muszę znać do czwartku 24.05 Rowerzyści - jeżeli chodzi o nasze sprzęty to zabrać jakieś zapięcie - będziemy je mogli razem spiąć bezpośrednio przy domkach Ja zorganizuje transport który na ośrodek dostarczy nam wszystkie rzeczy na grila, natomiast rzeczy osobiste i jakieś ubrania do przebrania bądź cała reszta jaką chcecie zabrać musicie się spakować żeby mieć to w trasie ze sobą - plecaki te sprawy. Dlatego że tak jak w tamtą strone nie ma problemu i możemy to wrzucić do auta tak w drodze poerotnej już transportu nie będzie więc i tak musimy to mieć ze sobą Pogoda W razie pogody uniemożliwiającej zrobienie grila (na miejscu brak paleniska zadaszonego) grila zamieniamy na zamówienie pizzy (cena zostaje bez zmian) W razie pogody totalnie skrajnej uniemożliwiającej wyjazd na rowerach wyjazd jest aktualny i ruszamy z tego samego miejsca tyle że rowery zamieniamy na samochody a godzine wyjazdu z 13 zmianiamy na 15.00 pytania, uwagi, sugestie ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nawet ciekawa - na granicy przesadzenia https://www.otomoto.pl/oferta/audi-q5-sq5-2-0-tdi-170-ps-abt-s-line-maxxx-opcja-jedyna-taka-ID6zxTLJ.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek - z klubową ramką http://allegro.pl/audi-a4-b8-lift-2-0-tdi-quattro-s-line-navi-radar-i7194559762.html#thumb/10- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba że ktoś się czuje na siłach to niech organizuje Ja po rozmowach z niektórymi z WAs stwierdziłem że nie ma sensu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
by się zbliżał jak by chętni byli dla 8 osób to można na spontana domek czy dwa wynająć żeby se popijawe jednodniową zrobić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ps. i żeby nie było głupich wspisów - tylko sprawdzam rynek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miałem jechać oglądać ale jednak będę szukał w innym kolorze http://allegro.pl/audi-a8l-50-tdi-nowy-salon-polska-faktura-vat-23-i7186844804.html wiem wiem - mogłem pojechać może bym na coś innego z podwórka się skusił- A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
ładniutki wypasik - i białasek- Allroad
ogólnie fajna sztuka- Allroad
czarny sufit 3 ramienna kierownica i sportowe fotele - to wychodziło w allroadzie i było nazywane s-line jako pakiet wew. (czy prawidłowa nazwa to sport pakiet czy s-line kłócił się nie bede - ale najbardziej charakterystyczne to czarny sufit- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- B8 TrOOOOp
a tak na seri to zapomnij - Ty potrzebujesz auto do normalnej jazdy a u niego jest felga potem 1cm przerwy a potem dopiero opona się zaczyna- B8 TrOOOOp
chodzi Ci o tą w niebieskiech czy szarych spodniach- B8 TrOOOOp
no ja nie mogę - Hugo o wklęsłości marzy - do czego to doszło Hugo jak chcesz wklęsłość to A5 sportback musisz kupić Jak autem chcesz normalnie śmigać a nie ma być tylko na wystawe to ciężko o wklęsłość - szerokością nic nie zdziałasz bo na ET stracisz i na to samo wychodzi MAło jest felg na rynku które by dawały fajny efekt wklęsłości pasowały bo B8 a do tego auto było do normalnej codziennej jazdy Albo ori audi 8,5j et29 albo ori audi 9j et33 albo nie ori 9,5 et42 - tylko z takimi parametrami się spotkałem żeby jakaś choć wklęsłość była - A4 3.0 TDI by egon47 trzeci ciemny sedan. Na fajnym wypasie
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.