Treść opublikowana przez miron78
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Pytanie do osób jadących w parach (single niech się nie odzywają) MAmy 4 pary - jak wolicie zrobić podział 1. Po 2 pary w domku i dostajecie po 2 singli na domek (żeby było 6 osób w jednym domku) 2. Jeżeli wolicie to jako 4 pary jesteście razem w jednym domku bez singli Opcja nr 2 wydaje mi się ciasna - ale to Wasza decyzja no chyba że opcja nr 3 3. PAnie w jedym osobnym domku - a wszystkich facetów traktujemy jak singlli i pakujemy od 2 pozostałych domków (chyba że z 2 panów będzie chciało to może zostać w domku z dziewczynami) Czekam na Waszą decyzje i robię podział - decyzja w rękach PAR
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
czasami drugiego dnia już chyba na rezerwie się jechało
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
ciul z pogodą - byle komarów nie było
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ten koleś tam co roku jest tym Q
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Polko - oczywiście kasa dotarła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja w robocie do 19 i jeszcze po mamach objazdówka mnie czeka
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Miszka to w tym roku musisz w piłe grać bo zawodników będzie brakować
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
co za zlot - 3 domki - szukać się będziemy na tym grilu
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
w dniu wyjazdu o 10.00 rano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Polkow a co z Wami ?- A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
zamieni cyfry kolejnością i jakieś zainteresowanie może będzie- A7 Bronze 3.0 TFSI 2011>>>>2015 RS7 Matrix Beam :)
kasa kosmiczna ale efekt musi mega cieszyć Ja w B8 avant zmieniłem tylne lampy na poliftowe wydając 1500zł i kopara się do dzisiej cieszy a co dopiero tami mod - a te kierunki są warte każdej ceny- Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
Pajda zależy kto ma jakie miasto - wiesz gdzie mieszkam i gdzie pracuje - tyle mi pali średnie spalanie z ostatniego roku i 20 tyś km to 9l Niedawno robiłem trase 300km w jedną strone i 300 w drugą A4 allroad spalił 7,4 A6 allroad spalił 8,2 Jak odpalę auto i zrobie nim po mieście pierwsze 3km to oczywiście średnia jest 13l Ale jak jadę do pracy 12km (raczej jako trasa tego nie da się traktować) to mam ok 9-9,5- Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
dokładnie - A4 allroad ma swoje + i - w stosunku do A6 spalanie w przedziale 8-10l- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie da się - ja już umie włączyć allegro nawet na komórce- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek - to jest miazga wypas http://allegro.pl/audi-a7-competition-supercharger-led-matrix-vat23-i6828410169.html- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Chlory - Zator oczywiście jest- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Rozumiem że przelaną kase mam zostawić na Zator w następnym roku ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jako bezdzietny Młodego dzisiaj pożegnaliśmy na zieloną szkołe Majki jaki Ty zdolny w tym kierunku jesteś- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Niestety nie od wszystkich udało się otrzymać potwierdzenie wyjazdu w formie wpłaty - nie mamy wymaganych 18 osób ZLOT ODWOŁANY- Mironowóz cz.VI - A6 C6 Allroad 08r 3.0tdiQ 20 cali - SPRZEDAM
aktualne fotki w pierwszym poście - mody widać na fotkach jeżeli chodzi o wygląd zew. + oczywiście program- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też - ale nie chciałem jechać na zlota po 4 piwach - a teraz w sumie siedzę przy piątym- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
http://www.riverpark.com.pl/Noclegi/domek-6-osobowy-pietrowy/?portorder=menu - ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich