Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a wracając do szyb to wiem że są tacy co powiedzą że 5 lat mają ścieme przodu i nic lecz wiem że są też tacy co po 3 miesiącach już zdrapywali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szyb nigdy przednich nie ściemniałem i ściemniał nie będę - nie ma folii która by była zgodna z przepisami a nie mam zamiary się chować za każdym razem co widze pały lub drapać folii na poboczu Majki a A5 były ori jak dobrze pamiętam - ja nie ściemniałem Fure robiłem tam gdzie zawsze czyli w sensorze i taką teraz stosuje - no chyba że stopień ciemniejszą ale już jak dla mnie była za ciemna A co do kół to jak się z czasem opatrzą i dojdę do wniosku że jednak za duże to sie pomyśli nad jakimiś 19 - na tą chwile moim zdaniem lepsze to niż te gubiące się w tłumie 18 - mimo że ładne (na zime)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moim zdaniem jest wystarczająco ładnie żeby tak zostało na jakiś czas bez wydawania kolejnych kilku tysi kółka + szyby zdecydowanie na plus - takie moje zdanie
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Jako że o to pytacie odpowiem tutaj: Jak ktoś jedzie na jedną noc to oczywiście griil da się policzyć za osobę i zapłacić tylko za ten dzień w którym się było Jeżeli chodzi o grill, drewno czy co najważniejsze domki muszę zapłacić określoną kwotę z góry bez znaczenia czy ktoś jest jedną noc czy dwie Mimo że ktoś będzie jedną noc niestety nie mam możliwości policzenia mu tylko za nią gdyż zapłata jest za domek x ilość dni (bez znaczenia czy w jedną śpi 6 osób a w drugą 4)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nieprawda - do A6 nie wchodzą szersze - te same co do zwykłej
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Osiek odpada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon allów nie było bo biały był w garażu a starym byłem w robocie i wracałem 0 18.30 Furka odstawiona na szyby a rano bawiłem się kołami i muszę przyznać że wbrew temu co pisaliśmy jestem miło zaskoczony 20 z A6 poleciały na A4 - fakt są dupne ale wcale źle nie wyglądają - opona nie jest naleśnikiem więc źle nie wygląda a kolor pięknie się konponuje z tymi allroadowymi aluminiowymi osłonami z przodu i tyłu Coś co mnie najbardziej zakoczyło i daje fajne możliwości na przyszłość to fakt iż koło 20 9j et35 które było w A6 i było w miarę na równo z nadkolem to do A4 weszło z 10mm dystansem i jeszcze z tyłu jest miejsce na jakieś 4mm - masakra Znaczy to tyle że np ROTOR z RS5 który nie miał szans wejść do zwykłej A4 do alla wchodzi bez problemu a koło które miałem w A5 z tą mega głębią też wejdzie do alla Przy tej kozie oczywiście nie będę się bawił w takie koła ale widać przyszłościowo możliwości są zarąbiste
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fura zarejestrowana i ubezpieczona Można sie już serią turlać po mieście
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Żeby Zator się odbył musimy zapłacić za 24 osoby czyli 4 domki Termin zapisów mamy do 21.05 ale nie przewidziałem opcji że Zator mógłby się nie odbyć Jeżeli mielibyśmy zrezygnować wtedy muszę dać znać w ośrodku najpóźniej 14.05 - jeżeli się nie odezwiemy lub nie wpłacimy kasy za 4 domki rezerwacja automatycznie wygasa i pewnie mają 3 inne ekipy na te domki tak więc płakać za nami nie będą. Brakuje nam pewnych 12 osób a najlepiej 15 bo ostatecznie i tak się zawsze ktoś wykrusza a za 24 osoby zapłacić musimy nie ważne ilu by nas było
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
jak na tą chwile to mamy 12 osób - jakoś ciężko widzę ten zator Zepnijcie się dajcie znać komu trzeba - bo mnie cisną z zapłatą a boję się zapłacić nie mając pewności że nazbieramy minimum osób Jak zapłacę ze swoich zaliczke na 5 domków a nie nazbieramy ludzi to d*pa z mojej kasy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba sie walnąłem gdzieś w łeb bo pierwszy raz mi się mniejsze koło bardziej podoba od wielkiego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tu jest na 19 calach all http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-allroad-quattro-2.0-TDI-DPF-S-tronic/vhc:car,cnt:de,pgn:2,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:1900_33_,frn:2008,prx:30000,ful:diesel,pwn:87,exc:white/pg:vipcar/240936840.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no chyba że dać rotora 19 cali z S5 - zawsze to i troche gumy a i jakaś wklęsłość nawet będzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale coś mi się 20 cali nie widzi w a4 allroad - z takim prześwitem źle wygląda taki mały profil- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to jest wg mnie naładniejsza 18 do ala i pierwszy raz się zastanowie czy tak czasem nie zostawić małego koła tylko wymienić na wzór z linka - zobaczę jak będzie wyglądał na 20 z A6 i na 20 rotor od kumpla- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek pierwszy raz mam wrażenie że wielkie koło wygląda gorzej niż mniejsze http://www.mobile.de/pl/Samochod/Audi-A4-allroad-quattro-3.0-TDI-DPF-S-tronic/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:50,srt:price,sro:asc,ms1:1900_33_,frn:2008,prx:22500,ful:diesel,pwn:147/pg:vipcar/240732701.html- Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
ja jestem chętny ale na już- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pajda - nie ma opcji - skąd ja bym na paliwo nazbierał żeby aż do kato podjechać A po drugie za knurów się serią nie ruszam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakoś tak wyszło że allroady w kraju kupuje A tak po za tym za autem się rozglądałem jakieś pół roku tak na spokojnie i to co się w niemczech porobiło z cenami to jakaś masakra - taki all z tym przebiegiem to z opłatami wychodzi jakieś 80 tyś zł - a gdzie tam jeszcze w czymś powybierać (kolor, wypas) to można do 100 dojść - maskra jakaś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu standardowo dzięki za sprawdzenie - bez Ciebie to byśmy chyba wszyscy fury w ciemno kupowali i co drugi by spawanym z dwóch śmigał Na szczęście udało się kupić sprawdzając tylko 2 sztuki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek po tą czerwoną chciałem jechać - dzwoniłem do kolesia 20min po wystawieniu ogłoszenia - Stasiu mi ją szybko sprawdzał - ale ogólnie to kupa złomu - wszystko w niej było walone - jeden wielki ulep Pajda - A6 standardowo będzie do sprzedania- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dla mnie to żadne zaskoczenie - od zawsze tak było w A4 jako bajer faktycznie fajne to w a6 a w praktyce w mega teren i tak sie nie zapuszczam a a4 allroad ma to czego mi dokładnie potrzeba - ma być ciut wyższe żeby dojechać po wybrukowanej drodze do domu Ps. nie pierwsze i mam nadzieje nie ostatnie audi w moich rękach - zawsze to coś czego nie miałem - jak dla mnie jest w 100% za***iście (jak na budżet jakim dysponowałem)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie jest to może spełnienie marzeń ale na tą chwile budżet na więcej nie pozwala a radocha jest i oko cieszy Co do zmian najbliższego tygodnia to wtroek mam termin ściemy szyb, czwartek montaż tylnych lamp neon z polifta, piątek program compsport- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tu przy domu - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE