Treść opublikowana przez miron78
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
ładny zestawik- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Staniu albo pisz coś konkretnego a jak nie to nie spamuj bo ktoś będzie szukał jakiś informacji i potem musi wertować wszystkie strony- Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
Lista osiągnęła minimalną liczbę uczestników - czekamy na dalszych chętnych - fajnie gdyby było nas full czyli 24os. - tyle możemy upchać w domkach- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
- Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
jestem ciekaw frekwencji na ten rok- Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
Miejscowość Szymocice ośrodek "Leśna Polana" Termin to wypad z soboty na niedzielę 16/17 maj Cena 110zł/osoba i zawiera: nocleg 400zł/domek, sobotni grill (z opłatą paleniska 100zł) , niedzielne śniadanie 20zł zaliczka 60zł/os. płatność do 29.02.2020 CAŁOŚĆ PŁATNA DO 30.04 nr konta do wpłat 74 1240 4302 1111 0000 5270 5377 SOBOTA Zbiórka godz.12.00 Knurów ul.Grunwaldzka 14 (działka za moim domem z blaszanym garażem) Tu zostawiamy bagaże, Dorota wszystko dowiezie wraz z całym prowiantem i alkoholem samochodem W drodze powrotnej tego komfortu nie będzie więc tak się spakować aby się zabrać na rower. WYJAZD 12.30 Planowany przyjazd do ośrodka ok 16.30 Na miejscu mamy rezerwacje paleniska ze szpikulcami i we własnym zakresie robimy sobie grila - cena zawiera: (sztućce, talerzyki, kubki, ketchup, musztarda, kiełbasa, pieczywo + napoje) we własnym zakresie alkohol+szkło NIEDZIELA 9.00 mamy podane do domków śniadanie 10.00 pakujemy się i ruszamy w drogę powrotną KILKA WAŻNYCH INFORMACJI - NA TERENIE OŚRODKA MOGĄ PRZEBYWAĆ TYLKO OSOBY Z WYKUPIONYM NOCLEGIEM/ROWERZYŚCI - PRZY OGNISKU MOŻE PRZYBYWAĆ 8 OSÓB JEDNOCZEŚNIE - tyle też będzie przygotowanych szpikulców - POTRAKTUJMY TO JAKO NASIADÓWKA PRZY KIELICHU A NIE JAKO HUCZNA IMPREZA GDYŻ 100% EWENTUALNYCH KONSEKWENCJI BIERZEMY W CAŁOŚCI NA SIEBIE. UCZESTNICY/PODZIAŁ NA DOMKI Domek nr 1 1. Miron 2. Diman 3. Łukasz 4. Mario 5. Piterra 6. XXX Domek nr 2 1. Stanley 2. Ucho 3. Pajda 4. Jaca 5. Turzol 6. Marcin Tauzen 7. Multis Domek nr 3 1. Majki 2. Miszka 3. Pucek 4. Krolu 5.Oko 6. Bulczas- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mimo ferii - nadrobione- Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
nie mam pojęcia jak zostawiłem kapsle jakie były z felgami i nic a nic mnie to nie razi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i spam nadrobiony- Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
9j et25 będzie już bardzo dobrze - do idealnie brakować będzie jeszcze 5mm dystansu ale to już kosmetyka - będziesz chciał zawsze możesz dołożyć Tak więc kupuj kółka i pochwal się efektem bo zadowolony będziesz na pewno. Coś ja bym jedynie zrobił to zdecydowanie bardziej szedł w 20 niż 19 - ale to już indywidualne podejście- Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Strasznie nie lubię jak koła sa schowane a wszystkie ori tak niestety mają. Coś co wygląda idealnie przy ori zawiasie to np. 9j ET20-22 10j ET32-34 Więc jak coś wybierzesz dla siebie to sobie przelicz ile Ci brakuje do podanych parametrów i jaki dystans musiałbyś zastosować - no chyba że delikatne schowanie koła Cie nie razi to może unikniesz dystansu. Moje obecne siadły identycznie jak poprzednie czyli rotory. - czy do A5 wejdą felgi 9,5 ET 40 bez dystansów i bez ocierania przy skęcianiu? wejdą ale niestety będą troche schowane i mi osobiście już by się to nie podobało - Zapewne powstanie lekki naciąg przy 255 i feldze 9.5? delikatny będzie ale bez tragedii - zależny jeszcze jaki producent opon - u mnie obecnie na 10j jest 275/30 Ps. nigdy jeszcze nie miałem efektu obcierania o nadkola przy skręcie ale też praktycznie od zawsze mam 20 cali i od razu tak to konfiguruje żeby nie były schowane- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Audi a4 B8 - audi A5
odpowiedź poszła na pw- Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
na aucie w dniu zakupu były sprężyny h&r - ja byłem zmuszony przywrócić serie- Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
tak - celowo miałem profil 35 a nie 30 - zawias mam serie- Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
na oponach śmiga sie w moim odczuciu normalnie - nie pierwszy to mój kpl w tym rozmiarze - na rotorze miałem 255/35/20 - teraz smiga mi sie lepiej autko ciut sztywniejsze i lepiej się trzyma w zakrętach a oponka fajnie zakrywa rant mimo 10j - ogólnie to się zakochałem w tych hankook A co do wydechu to wg mnie filmik nic nie oddaje - chyba że ktoś jakoś profi potrafił by to nagrać- Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Ale w Twoim RS5 lepiej bym się czuł na co dzień- Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
piękna bestia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam smaka na kebaba - dawno nie byłem- Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
I to w sumie tyle zmian jak na 10 miesięcy użytkowania samochodu - bo o sprawach eksploatacyjnych pisał nie będę bo to robimy wszyscy- Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Zaś jak już jesteśmy w temacie samochodu to najbardziej cieszący mod jaki zrobiłem i nie miałem możliwości zrobienia go w żadnym poprzednim audi to rozbudowanie aktywnego wydechu o moduł sterujący firmy maxhaust - wydatek nie mały ale moduł pozwala na uzyskanie niesamowitego dzwięku wydechu, daje możliwość dużego zakresu jego regulacji i pozwala tym wszystkim sterować zarówno z mmi jak i aplikacji na telefonie- Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Zmieniłem żeby było coś innego niż rotor a te były bardzo fajnie wykonane i miały znacząco większą głębię od Rotora a na tym mi bardzo zależało Opony to hankook ventus s1 evo2 (takie widziałem były założone w RS4 i RS5 w Audi Lellek Gliwice) w rozm. 275/30r20 Nie powiem żeby te powalały na kolana lub że rotor był brzydki - zmiana dlatego że rotor był już u mnie 9 razy więc sami rozumiecie - Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.