Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trynity00

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trynity00

  1. trynity00 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Salmo jaki by nie był robi robotę
  2. :shocked: http://www.joemonster.org/filmy/35257/Co_za_nokaut_ :shocked:
  3. Z racji tego, że wszystkie N75 jakie posiadam są uszkodzone a zakup nowego na obecną chwilę nie wchodzi w grę wybrałem tańsze rozwiązanie a mianowicie MBC z alletanio.pl Zainstalowałem to cudo w moim CCCO zgodnie z rozpiską którą znalazłem na google bo ten sposób podłączenia z aukcji allegro to troszkę lipa Teraz N75 wpięty w kostkę spoczywa między przewodami z klimy. Przeładowania znikły turbo dmucha 0,6 bara. Przy ustawianiu prawidłowego doładowania MBC miałem w aucie by nie stawać i nie otwierać maski co 500 metrów. Podziękowania dla GREGORY za pomoc i fachowe rady
  4. :polew: :polew: To nie wiecie , że płyta CD odbija fale radaru i zaniża rzeczywistą prędkość. Ponoć skuteczniejsza jest płyta DVD I tym sposobem można uniknąć mandatu :polew: :polew:
  5. trynity00 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Cor72z dopasuj sobie slidera do swojej wędki bo 12 cm to już prawdziwy potwór ja go dostałem za free za zakupy w sklepie była jakaś promocja.
  6. trynity00 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Salmo slidera 12 zakładam na specjalne okazje. Kij mam do 40g wyrzutu 2.70m ale radzi sobie a no i zrezygnowałem z żyłki kupiłem sobie dobrą plecionkę i teraz blachy latają na kosmiczne odległości Cor72z cofnij się o stronę wrzuciłem foty I z innej beczki dziś złowiłem pierwszego pstrąga na muchę. Doświadczenia w tej dziedzinie wędkarstwa nie mam ale wrażenia i emocje Wielki nie był ale walczył jak rekin
  7. trynity00 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja największego szczupaka złapałem na SALMO SLIDER 12 pływający -> dobija do 1,5 metra. Teraz bawiłem się trochę gumowymi rybkami -> główka jigowa i rybka powabnie się rusza i dość skutecznie Jeżeli masz słoneczny dzień teoria mówi by używać złotych i miedzianych blach natomiast gdy pochmurno srebrne. Używam blach POLSPING ALGA 3, MORS, GNOM i cos własnego autorstwa główka jigowa troszkę piór , kawałek nitki i szczupak złowiony
  8. Seria AEB 6300 rpm coś mi się zdaje ale obrotomierz może przekłamywać o jakieś 5% i można zobaczyć 6700 na cyferblacie. KYLOMC masz wirusa więc jeżeli tuner nie przestawił w pamięci sterownika odcięcia zapłonu ( tak jak ma Gregory - wałki ADR i odcięcie 7200 ) kręcisz 6300 rpm.
  9. Nie wiem czy było ale warto KSM wieczór kawalerski.
  10. Gregory właśnie tak jest podpięte jak piszesz tylko manometr dałem na długą rurkę by wiedzieć przy jakim ciśnieniu zawór przepuszcza. Strzykawką delikatnie wtłaczałem powietrze i patrzyłem co wskazuje zegar. Przy 0,4 bara zawór już się rozszczelnił. Dzisiaj podepnę manometr przed strzykawkę ( czerwona strzałka na twoim foto ) i będę słuchał syku z długiej końcówki N75 . Zobaczymy przy jakiej wartości coś usłyszę . Po przetestowaniu N75 z manometrem z przodu wskazówka pokazała może 0,2 bara i było psssssss..... testowałem dwa zawory drugiego rozszczelniłem z płuca W sklepie zaśpiewali mi 80 Euro za N75 a może ktoś z testował lub ma założonego MAC znalazłem w sieci http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=83999
  11. Gdyby mój kumpel zgodził się wrzucić do swojego auta mój N75 byłoby wszystko jasne bo jego CCCO śmiga. Wykręcał się że chce auto sprzedać i jak się coś wysra to będą problemy - więc dałem se z nim siana.
  12. Podpinam się pod temat i odświeżam kotleta Też mam problem z doładowaniem w moim AEB. Posprawdzałem napięcia w moim audi na N75 i u kolegi. Wyniki były takie same na odpalonym silniku w obu pinach 13,90 - 14,00V. Na włączonym zapłonie po wypięciu kostki 5V drugi 0. Przetestowałem również Vag-iem słychać jak zaworek otwiera się i zamyka na jednym pinie stałe 12v na 2 zmienia się z 5v na 12V. Oporność też jest ok mieści się w tolerancji między 25-35 ohm. W swojej kolekcji posiadam 3 zawory N75 i na wszystkich 3 mam te same objawy. Mam też 2 sterowniki jeden z chipsem i drugi standardowy i na obu są te same objawy. Ciśnienie doładowania faluje miedzy 2000-3000 potem się stabilizuje i po przekroczeniu 5000 rpm spada. A jak wcisnę gaz w podłogę potrafi dmuchnąć 1,5 bara. Zrobiłem też test N75 zgodnie ze wskazówkami: i wszystkie N75 jakie posiadam popuszczały przy 0,3-0,4 bara dodam że jeden jest nowy. wrzucam foty z testu szczelności nie wiem czy tak powinno to wyglądać? Mój kolega nie był chętny do podmiany N75 na testy więc jestem w przysłowiowej du.....e
  13. trynity00 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja wczoraj bylem z kumplami od 6 do 13 na rybkach. Nie było czasu na nudę okoni i leszczy niezliczoną ilość żeśmy wytargali. Jak któryś zagapił się lub długo zwlekał z zacięciem musiał robić operację - rybka miała haczyk w tzw du....e . Szczupak ganiał rybki ale nie chciał uderzyć na blachę . W południe przyszedł Rusek ze spiningiem i był w ciężkim szoku, że my każdą złowioną rybę wrzucamy do wody i mamy uśmiech na twarzy. Zabawa była przednia
  14. trynity00 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    To tam jest tak słabo ze szczupakiem, ze całoroczny okres ochronny ?? Nie ukrywam, że w Polsce przydałoby się wprowadzić takie okresy ochronne aby ryba miała szansę się odrodzić bo PZW to tylko bierze nasza kasę i na panienki wydaje zamiast zarybiać i walczyć z kłusolami. Generalnie jest tak, iż na każdym łowisku jest info by nie zabijać szczupich. Nie potrzebujesz karty wędkarskiej by łowić jak masz ochotę opłacasz licencję tylko na wybrane odcinki rzek - jeziora i możesz łapać pstrągi, łososie np. na muchę. Oczywiście każda ryba wraca do rzeki. Są też limity jak chcesz zabrać szczupiego do domu to 1 sztuka na dzień poniżej 50 cm okoń płoć do 4 poniżej 20 cm. Tubylcy siedzą z robakami mięsnymi na pomoście bawią się z płotkami i okoniami przez pół dnia złowią 200 sztuk zaważą i wypuszczają rybki na wolność. ot taki relaksujący sport
  15. trynity00 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    W Irlandii nie na szczupaka?????????? przeciez jeszcze okres ochronny? W Irlandii szczupak jest pod ochroną cały rok i nie wolno go zabijać tylko dajesz buziaka robisz fotkę i patrzysz jak odpływa :> Okoń też teraz żeruje na inne blachy Tubylcy łapią sztuki po 17-20 kg
  16. trynity00 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Poszedłem na szczupaka i złowiłem okonia łyknął kotwice większą niż jego pyszczek ledwo co mu ją wytargałem bez obcinana głowy
  17. Żeby odkręcić linię olejową od strony filtra musisz się troszkę pogimnastykować. Odkręć zbiornik wyrównawczy cieczy chłodzącej wypnij kostkę z niego odchyl go na siebie płaska 17-tka nurkujesz pod kolektor ssący i namacalnie milimetr po milimetrze odkręcasz przewód. To najszybszy sposób bez zrzucania kolektora. Ciężko tam operować ale jak mnie się udało to i tobie też powinno.
  18. Na moje ucho wygląda na to, że turbo ma się ku końcowi luz na wirniku - ociera o obudowę.
  19. Opowiem wam moją przygodę dość podobna ale turbina kkk 03 tak się nie rozleciała, a chodziła bez oleju ponieważ jakiś mądry mechanik nie założył aluminiowej osłony termicznej ( w sumie była ale tylko połowa ) na przewód zasilający turbo olejem. Zaraz po kupnie samochodu przyjechali do mnie kumple - rozpoczął się czas testów .Z testu auto zostało przyholowane do domu bo zabrakło mocy. Rurka nagrzewała się od kolektora wydechowego a olej w niej tak się zapiekł że olej nie docierał już do turbiny. Spędziłem tydzień by ją przepchać różnymi chemikaliami wylatywały z niej skrzepy oleju. Nawet rurka była podłączona pod kompresor 7 bar i nie dało rady przedmuchać. Turbina przestała tłoczyć ale wirnik się nie rozpadł. Moim zdaniem jeżeli to nie jest wada fabryczna wirnika to winę ponoszą mechanicy z jazdy próbnej. Ewidentnie widać na zdjęciu, że wirnik uderzył w obudowę co spowodowało odpadnięcie łopatki. A jak wiadomo olej niweluje luzy na turbinie. Może testy były na zimnym silniku i bez oleju.
  20. Skoro ciśnienie doładowania spada ( dziurki w IC ) i ubytek jest wykrywalny przez sterownik następuje automatyczna korekta i WG zostaje zamknięty i turbo dmucha więcej by uzupełnić braki powietrza u układzie i dlatego są przeładowania.
  21. http://www.smog.pl/wideo/43687/podworkowe_ksww_zulerskim_wydaniu/
  22. Poważna dyskusja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.