Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trynity00

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trynity00

  1. Jest jeszcze coś takiego pasuje P&P i jest to upragnione pssssss http://www.topendpower.pl/p/pl/fmdvspltr/zaw%C3%B3r+bov+recyrkulacyjno-atmosferyczny+forge++vw++audi++seat.html ja mam i jest OK silnik nie gaśnie nie szarpie nie ma efektów ubocznych zastosowania tego zaworu. Istnieje możliwość zrobienia z tej hybrydy normalnej DV jak sie komuś znudzi pssssss
  2. Przyznaje nie wiedziałem, iż z SP52 trzeba kombinować nie zagłębiałem się w ten temat. powodzenia
  3. Kolega chciał wiedzieć wiec napisałem co można zamiast K04. Jest jeszcze na allegro SP52 HYBRYDA. widze, że klamka zapadła więc życzę szybkiej reanimacji furki
  4. Witam, podłącze się do tematu. Sam szukam czegoś na podmiankę.Jest wiele turbosprężarek P&P 1 GT2x są dwie wersje rev1 nie ma chłodzenia wodnego rev2 z wodą - moce ??? GREGORY 270 KM przy 1,5 bara 2 GTRS producent podaje do 350 KM jeden z kolegów na forum 310 KM 0 3 GT2871R moce do 400 KM 4 GT3071R moc do 400 KM i ponad Producent podaje, że trzeba wymienić dolot na 3 cale, wtryskiwacze, downpipe zrobić 3 cale i FMIC ...... Turbiny kupuje się w zestawach P&P więc przejściówki do wody i oleju są w kompletach. User POZIEK załatwia transport z USA ceny takie jak na stronie http://www.atpturbo.com/mm5/merchant.mvc?Screen=CTGY&Store_Code=tp&Category_Code=VVWTK Można szukać jeszcze na e-bay znalazłem kolesia w Kanadzie i w UK. Kanadyjczyk tańszy ale zapewne dowalą cło. zobaczcie co maja do zaoferowania ceny kosmos http://shop.ebay.co.uk/evagreent/m.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A1%257C39%253A1%257C72%253A3133&rt=nc&_ipg=25&_trksid=p3911.c0.m14&_sop=16&_sc=1 http://shop.ebay.co.uk/gt3-turbo/m.html?_trkparms=65%253A16%257C66%253A1%257C39%253A1&rt=nc&_ipg=25&_sc=1&_sop=16&_trksid=p3911.c0.m14.l1513&_pgn=2
  5. Tu się z tobą zgodzę mój tata jezdzi 80 B4 z 94 roku i wydech się trzyma ale są już pierwsze oznaki przepalenia. Trzeba będzie myśleć o wymianie w przyszłym roku. Kumplowi w B5 z 1995 roku wydech padł w zeszłym roku czyli 14 lat.
  6. Każdy ma swoje zdanie ja powiedziałem co myślę i chyba andy_sky Ci się nie spodobało. U mnie też układ wydechowy jest skorodowany ale nie ruszam niech służy do rozsypania. Rozmawiałem ostatnio z kolesiem od wydechów i mówił, że to co zakładają czyli układy wydechowe z blachy aluminiowanej wytrzymują do dwóch lat. I dlatego wolałbym uskładać sobie kaskę i po kawałku wymienić na nierdzewny. Nie oszukujmy się przy 12-letnich autach rurki będą pokryte rdzą i długo już nie pociągną. tyle z mojej strony
  7. Nie farba odporna na wysoką temperaturę tylko hammerite !!! Kolega chciał użyć.
  8. Moim zdaniem to nie ma sensu i tak przegnije. A farba jak się przypali to będzie smrodek a jak się zapali (hammerite na bank ) będziesz miał pochodnie pod autem. NIE POLECAM. Jak chcesz mieć niezniszczalny układ wydechowy proponuje zaopatrzyć się w rurki ze stali kwasoodpornej i wytrzyma dłużej niż samochód.
  9. Witam, 1 błąd immo blokuje ci silnik. Z tego co czytałem na forum immo nie zablokuje ci silnika w czasie jazdy tylko przy zapalaniu. Więc jak silnik odpalił i mogłeś jechać to immo odpada 2. Błąd położenia wałka rozrządu vag podaje, że nie ma sygnału i najprawdopodobniej dlatego ci silnik umarł. Proponowałbym sprawdzić kabelki czy sie nie rozłączyły przerwały. Potem czujnik możesz podmienić. Sprawdzić napięcie na kablach. Najgorsza opcja przestawił ci się rozrząd ( sprawdz czy masz pasek i czy znaki sie pokrywają ) 3. Masz też problem z centralnym zamkiem ale tu nie doradzę.
  10. Może inaczej sformułuje pytanie. Czy klawiatura jest na tyle duża by można było używać paluchów a nie rysika do wprowadzania tekstu???
  11. Krycha czy skóra czy RECARO i tak powala mnie się zajebiaszczo podoba
  12. Panowie pytanie jak szybko wystukamy sms w HTC HD2???
  13. Prawda czy fałsz jak myślicie ???
  14. :polew: :polew:
  15. Nie wiedziałem o takim sposobie ja owijałem na sucho i taśma po wypaleniu obluzowała się troszkę a naciągałem ja z całej siły by dobrze przylegała do downpipe. Będę testował następnym razem z wodą . :>
  16. Nie ma się co przejmować u mnie też kapie szczególnie rano jak silnik zimny.
  17. trynity00 odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam, na Irlandzkich jeziorach można się zrelaksować ponad 100 cm i około 8 kg 15 minut walki już myślałem, że nie wytargam go na brzeg.
  18. Zgadza się ale jak komuś nie chce się bawić ma części P&P
  19. :polew: mocne :polew:
  20. Dzięki szogun0 za mądrą w wyczerpująca odpowiedz
  21. Malowanie pierwsza liga :polew: :polew:
  22. OK widze że jest mały młyn wiec w moim A4 jest: K04-015 chińczyk już pisałem ( w przyszłości zmiana ale jeszcze nie wiem na co ) Wkładka filtra powietrza K&N FMIC DV - forge spliter I Chips - mapa wgrana pod numer sterownika bez hamowania ponieważ nie miałem okazji przyjechać do polski autem a tu za chipa trzeba troszkę euro wypłacić i wątpię by ktoś to ogarnął jak należy [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 22:56_________________________________________________zapomniałem o downpipe 2,5 cala
  23. Skoro przy dużym jest różnica to na i na małym też poczujesz :> a na pewno będzie to na plus
  24. Aktualnie mam wrzuconego chińczyka k04-015 i jest na wykończeniu. Kolega CoLo mówił iż seryjny jest bardzo restrykcyjny, ma wąskie kanały i szybko się rozgrzewa i temperatura wysoka. Gregory pisał że po zamontowaniu temperatura spadła o około 100 stopni. I parę kucyków przybyło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.