Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. kolor wywalic ten chrom ze zderzaka,napisz cos wiecej o audi
  2. ladny wzor felg szkoda ze male no ale jak nie masz wyjscia.... pierwsze co bym zrobil na Twoim miejscu to pomalowanie dokladek zderzakow w kolor nadwozia ps nie chwal sie takimi rzeczami jak naklejki S-line koledzy na forum sa bardzo wrazliwi na takie rzeczy :gwizdanie:
  3. a co myslisz o takich? http://www.venom24.pl/audi-0004-p-17811.html
  4. Lans hehe normalnie mowicie ze w Tune Up tez ogarna dobrze temat? do Gdanska mam blizej niz do wawy - o 200 km
  5. za***isty bonus ciekawe co u mnie wyjdzie jak zajade
  6. Hugo powiedz mi te 187 km uzyskales na seryjnych gratach? gdzies przeczytalem ze mowiles tak, a kto tak ogarnal temat ? Rogal?
  7. ja jestem ze Szczecina a do wawy mam 520 km a i tak bede jechal do Rogala bo wiem ze lipy mi nie zrobi strace troche czasu ale liczy sie wynik koncowy
  8. pewnie nie nacieszyles sie jeszcze chipem i mocno ciskasz ile koni wyszlo po chipie i ile Nm ? pzdr
  9. mi sie podobaja tylko te fotele :> czarno biala skora no i sportowe z zewnatrz agro tuning jak dla mnie....tylko te felgi bym mu zabral
  10. wiesz b6 ma wiekszy bak niz b5. b6 ma 70 litrow b5 chyba 65 wiec roznica nie powinna byc tak odczuwalna bo ja przed trasa tankowalem do pelna.jeszcze sprobuje sprawdzic temperature na klimatroniku
  11. u mnie sytuacja wyglada tak ze do 70 C nagrzewa sie szybciej i tak sie trzyma dosyc dlugo,zebym mial 90 C musze jezdzic z 20 min po miescie,ostanio jak jechalem z Polski do Danii 160 km/h w Niemcach to tak 70-80 C ale nigdy 90 i widze ze auto sporo spalilo ropy w porownaniu do mojego bylego B5 to troche za duzo ( tam nie mialem problemow z temperatura ) , czyli jezeli audi za duzo pali to znaczy ze sinilik nie lapie wystarczajacej temperatury dlatego wiecej pali ?? czyli to termostat ?
  12. mily te lapmy przednie to lipa widziales jak to swieci ?? gobi wiadomo ze lepiej audi wyglada jak ma wiecej bialego bo bialy jest teraz "modny"
  13. do granatowego tez by bialy pasowal-tak mi sie wydaje raz widzialem a6 srebrne z czarnym dachem i nie wygladalo to zbty dobrze jak dla mnie najlepiej czarny z bialym lub bialy z czarnym :> jak kto woli moze ktos poszukac b6 w sedanie pomalowanej do polowy ??
  14. Kowi o te audi mi chodzilo i o te ostatnie zdjecie a te b5 co pokazales to pomysl na pomalowanie jest mniej wiecej taki ale ten bialy kolor jest jakis brzydki mi chodzi o taki bíaly jaki jest teraz modny - to chyba jest perlowy bialy do tego gleba i duze laczki i jest
  15. mi szczerze mat jakos nie za bardzo podchodzi... wole jak czarny sie blyszczy szczegolnie po woskowaniu jakis uzytkownik mial kiedys b5 avant i ostro przy niej grzebal i wlasnie on mial biale auto i czarny dach,pamietam ze na jednym zdjeciu mial audi bez lusterek :gwizdanie:
  16. okleina to po mocnym deszczu moze sie odkleic Chyba ze sa tak mocne okleiny? w pierwszym poscie dodalem zdjecia przykladowego auta..znalazlem bmw bo audi ciezko znalezc... jeszcze kilka fotek tutaj srodek : http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C9/38/50/C9385064_8.jpg i a3 z zewnatrz http://www.motofilm.pl/wp-content/gallery/audi-s3-oct/boehler-concept-bs3-based-on-audi-s3-by-oct-tuning_3trzecie.jpg
  17. tez myslalem nad pomalowaniem samego dachu na bialo,zawsze to w wakacje lepiej bo sie buda tak nie nagrzewa
  18. myslalem jeszcze zeby zalozyc kiedys skore - rowniez czarno-biala widzialem takie fotele u jednego z forumowiczow dla mnie http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c790b3a97d2c405c
  19. Koval widzialem takie Niemki w Berlinie mocno opalone jak na niemki jakby w turcji na wakacjach byly Michur jedyny sluszny wybor - B6 i widze ze ladnie wyposazona-tempomat,grzanie d*py na poczatek moze pomaluj dokaldki w kolor-chociaz zima sie zbliza wiec moze poczekaj do wiosny z tym szerokiej drogi
  20. po glowie chodzi mi pomalowanie mojego czarnego audi bialym kolorem, ale tak o polowy od gory tzn dach maska i klapa bagaznika,niedawno widzialem takie auto na miescie i powiem ze jak dla mnie robilo wrazenie bylo to bmw m6 z bialym dachem,maska i klapa , reszta byla czarna plus czarne felgi - zero chromu. ma ktos moze zdjecia tak pomalowanych audi w sedanie ??
  21. znalazlem do sprzedania wlacznik o takim numerze BK7 8EO 941 531 D 5PR K 16474 czy bedzie on pasowal do mojej a4 b6 2002 r?
  22. link ktory mi podales nie dziala , pomysle dokladka S-Line dzieki
  23. oj bardzo niski Niemiec to se mogl jezdzic tylko nie wiem jak on przejezdzal progi zwalniajace a ciezko znalezc taka dokladke?
  24. a duzo trzeba roboty zeby wymienic skrzynie z 5 na 6-biegowa?? w awx
  25. musze cos z tym zrobic bo zderzak jest bardzo nisko nad ziemia i co chwila obcieram spodem ewentulanie zostaje podniesienie auta na sprezynach przednich,Niemiec zalozyl amory Sachs i sprezyny Fk ale nie wiem ile one obnizja, na sprezynach jest kod FKS 331 VA. jest jeszcze taka opcja ze pojezdze na tym a za jakis czas zmienie na zderzak od s4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.