Treść opublikowana przez David
-
[ALL B6] Moja Czarna Olimpia...
kolor wywalic ten chrom ze zderzaka,napisz cos wiecej o audi
-
[ALL B6] Silver&Black avant by lemon
ladny wzor felg szkoda ze male no ale jak nie masz wyjscia.... pierwsze co bym zrobil na Twoim miejscu to pomalowanie dokladek zderzakow w kolor nadwozia ps nie chwal sie takimi rzeczami jak naklejki S-line koledzy na forum sa bardzo wrazliwi na takie rzeczy :gwizdanie:
-
[B6 AWX] srebrna a4
a co myslisz o takich? http://www.venom24.pl/audi-0004-p-17811.html
-
Dobrzy chiptunerzy
Lans hehe normalnie mowicie ze w Tune Up tez ogarna dobrze temat? do Gdanska mam blizej niz do wawy - o 200 km
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
za***isty bonus ciekawe co u mnie wyjdzie jak zajade
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
Hugo powiedz mi te 187 km uzyskales na seryjnych gratach? gdzies przeczytalem ze mowiles tak, a kto tak ogarnal temat ? Rogal?
-
Dobrzy chiptunerzy
ja jestem ze Szczecina a do wawy mam 520 km a i tak bede jechal do Rogala bo wiem ze lipy mi nie zrobi strace troche czasu ale liczy sie wynik koncowy
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
pewnie nie nacieszyles sie jeszcze chipem i mocno ciskasz ile koni wyszlo po chipie i ile Nm ? pzdr
-
[ALL B6] "I think this is the best Audi in POLAND. Is there any better in the USA?"
mi sie podobaja tylko te fotele :> czarno biala skora no i sportowe z zewnatrz agro tuning jak dla mnie....tylko te felgi bym mu zabral
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
wiesz b6 ma wiekszy bak niz b5. b6 ma 70 litrow b5 chyba 65 wiec roznica nie powinna byc tak odczuwalna bo ja przed trasa tankowalem do pelna.jeszcze sprobuje sprawdzic temperature na klimatroniku
-
[B5 AFN] Problem z temp. cieczy chłodzącej - nie trzyma stałej temp.
u mnie sytuacja wyglada tak ze do 70 C nagrzewa sie szybciej i tak sie trzyma dosyc dlugo,zebym mial 90 C musze jezdzic z 20 min po miescie,ostanio jak jechalem z Polski do Danii 160 km/h w Niemcach to tak 70-80 C ale nigdy 90 i widze ze auto sporo spalilo ropy w porownaniu do mojego bylego B5 to troche za duzo ( tam nie mialem problemow z temperatura ) , czyli jezeli audi za duzo pali to znaczy ze sinilik nie lapie wystarczajacej temperatury dlatego wiecej pali ?? czyli to termostat ?
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
mily te lapmy przednie to lipa widziales jak to swieci ?? gobi wiadomo ze lepiej audi wyglada jak ma wiecej bialego bo bialy jest teraz "modny"
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
do granatowego tez by bialy pasowal-tak mi sie wydaje raz widzialem a6 srebrne z czarnym dachem i nie wygladalo to zbty dobrze jak dla mnie najlepiej czarny z bialym lub bialy z czarnym :> jak kto woli moze ktos poszukac b6 w sedanie pomalowanej do polowy ??
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Kowi o te audi mi chodzilo i o te ostatnie zdjecie a te b5 co pokazales to pomysl na pomalowanie jest mniej wiecej taki ale ten bialy kolor jest jakis brzydki mi chodzi o taki bíaly jaki jest teraz modny - to chyba jest perlowy bialy do tego gleba i duze laczki i jest
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
mi szczerze mat jakos nie za bardzo podchodzi... wole jak czarny sie blyszczy szczegolnie po woskowaniu jakis uzytkownik mial kiedys b5 avant i ostro przy niej grzebal i wlasnie on mial biale auto i czarny dach,pamietam ze na jednym zdjeciu mial audi bez lusterek :gwizdanie:
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
okleina to po mocnym deszczu moze sie odkleic Chyba ze sa tak mocne okleiny? w pierwszym poscie dodalem zdjecia przykladowego auta..znalazlem bmw bo audi ciezko znalezc... jeszcze kilka fotek tutaj srodek : http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C9/38/50/C9385064_8.jpg i a3 z zewnatrz http://www.motofilm.pl/wp-content/gallery/audi-s3-oct/boehler-concept-bs3-based-on-audi-s3-by-oct-tuning_3trzecie.jpg
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
tez myslalem nad pomalowaniem samego dachu na bialo,zawsze to w wakacje lepiej bo sie buda tak nie nagrzewa
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
myslalem jeszcze zeby zalozyc kiedys skore - rowniez czarno-biala widzialem takie fotele u jednego z forumowiczow dla mnie http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c790b3a97d2c405c
-
[B6 AWX] Moja szara furmanka
Koval widzialem takie Niemki w Berlinie mocno opalone jak na niemki jakby w turcji na wakacjach byly Michur jedyny sluszny wybor - B6 i widze ze ladnie wyposazona-tempomat,grzanie d*py na poczatek moze pomaluj dokaldki w kolor-chociaz zima sie zbliza wiec moze poczekaj do wiosny z tym szerokiej drogi
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
po glowie chodzi mi pomalowanie mojego czarnego audi bialym kolorem, ale tak o polowy od gory tzn dach maska i klapa bagaznika,niedawno widzialem takie auto na miescie i powiem ze jak dla mnie robilo wrazenie bylo to bmw m6 z bialym dachem,maska i klapa , reszta byla czarna plus czarne felgi - zero chromu. ma ktos moze zdjecia tak pomalowanych audi w sedanie ??
-
[ALL B6] Włącznik świateł - taki sam a różne numery - będzie pasować ?
znalazlem do sprzedania wlacznik o takim numerze BK7 8EO 941 531 D 5PR K 16474 czy bedzie on pasowal do mojej a4 b6 2002 r?
-
[ALL B6] Co to za zderzak ?
link ktory mi podales nie dziala , pomysle dokladka S-Line dzieki
-
[ALL B6] Co to za zderzak ?
oj bardzo niski Niemiec to se mogl jezdzic tylko nie wiem jak on przejezdzal progi zwalniajace a ciezko znalezc taka dokladke?
-
[ALL B6] Jaka jest prędkość maksymalna Waszej A4 1.9 TDI 130KM 5-G ?
a duzo trzeba roboty zeby wymienic skrzynie z 5 na 6-biegowa?? w awx
-
[ALL B6] Co to za zderzak ?
musze cos z tym zrobic bo zderzak jest bardzo nisko nad ziemia i co chwila obcieram spodem ewentulanie zostaje podniesienie auta na sprezynach przednich,Niemiec zalozyl amory Sachs i sprezyny Fk ale nie wiem ile one obnizja, na sprezynach jest kod FKS 331 VA. jest jeszcze taka opcja ze pojezdze na tym a za jakis czas zmienie na zderzak od s4