Treść opublikowana przez Milczar
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Jak by co to bede o 19 w Mc. Jakąś kolację trzeba oszamać
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Pany o 19 pod Lildem czy McFuckiem ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
Gdzie tam za duża, 20x10j to przecież maleństwo Na wiosnę jak znalazł, do Euro byś miał roboty jak lodu gdybyś się zatrudnił jako walec drogowy na tych felach
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Taaa rysunek był PRO Musiało się wszystko udać, innej opcji nie było
-
[ALL] Jakie CB
Jak będziesz w niedziele na spocie to sobie zobaczysz u mnie jak mam zamocowane radio i jak leci kabel od anteny. Na pokładzie Alan 109 + Sirio ML-145.
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Pawelwor zapewne chodzi Ci o to, że przeciwmgłowe jest mocniejsze od stopu tak ? Jeśli tak to podejdź kolego do samochodu, wyciągnij żarówkę od stopu/pozycji (dwu-włóknowa) oraz żarówkę od przeciwmgłowego. OBIE żarówki mają taką samą moc świecenia i jest to dokładnie 21W więc nie wiem gdzie widzisz problem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
DiRT3 zapowiada się ciekawie Aktualnie kończę DiRT2 więc tylko czekać na 3 W tygodniu zakupiłem Logitech Driving Force GT i gra nagle stała się o wiele fajniejsza niż na zwykłym padzie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Brać foto ze sobą jak nie będzie padać ? Chce ktoś jakieś nocne foty ?
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Ja u siebie mam aktualnie 3 stopy i 2 przeciwmgłowe i jak ktoś mnie wkq... stojąc za mną i świecąc mi w oczy bo ma za wysoko ustawione światła to wystarczy wcisnąć hebel i włączyć przeciwmgłowe, od razu światełka w dół idą
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Goofer Otwierasz wtyczkę, od strony gniazdka wsuwasz cienki, płaski i długi pręcik tam gdzie siedzi pin (patrz moje foto z pkt. 2), pociągasz kabelek do siebie a on ładnie wyskakuje Góral malyyyna Dołączyłeś do dumnego grona posiadaczy stopu jak w VW i Skodzie ;P
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dobry plan nie jest zły Jak już swoje wyrezałeś to weź mi lampiszony to byśmy od razu ogarnęli na spocie ich montaż.
-
Gran Turismo 5
Do mnie dziś dotarła Logitech Driving Force GT, odpaliłem sobie na tym GT5P i nawet fajnie się gra, na pewno lepiej niż na padzie. Jednak dopiero Dirt2 mnie rozłożył, ciężko kierę utrzymać w łapach, każda zmiana nawierzchni jest w 100% wyczuwalna Teraz czekam na GT5 ale przeczekam sobie ten dziki tłum ludzi, który będzie od razu po premierze Miesiąc później na alledrogo.pl kupię sobie jakąś używkę za parę pln mniej PS. Nie ma ktoś na sprzedaż/zamianę/pożyczenie NFS Shift na PS3 ? EDIT: http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-car-list/ SAMOCHODY http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-official-track-list/ TRASY
-
Spotkania na drodze
Niebieskie b5 avant z ramkami widziane dziś na Katowickiej po 15. Jechałem przed Tobą od świateł w Nadarzynie aż do momentu jak nie skręciłeś za światłami na Magdalenkę. Pozdrawia biały Transit oklejony napisami Archiwum Państwowe Dokumentacji Osobowej i Płacowej w Milanówku
-
[B5 AGB] VIAGRA
Wpadnę po lampki w weekend to oblookam rezanko bo wygląda
-
[ALL B5] Światła STOP w miejscu św. przeciwmgielnych
Jak byś dobrze przeczytał mój poprzedni post to byś wiedział jakie kolory, poza tym wystarczy porównać kostkę przed i po rozłożeniu. Kolory: biało-czerwony <---> biało-szary dla lampy lewej (nr 2 <---> 6) dla lampy prawej analogicznie nr tylko kolory inne
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Luzik, odezwę się i jakoś się ustawimy. A czy te lampy są P&P, że tylko odepnę swoje i w te same kostki podepnę Twoje ? Ja u siebie nie mam halogenów czy to w czymś przeszkadza ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Góral następnym razem wezmę swój kabel to zobaczy na moim czy się połączy. Spocik liczny i udany mimo kiepskiej aury początkowo
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
wpadnę na spota, akurat mam wolną niedzielę
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
To jak, robimy dziś jakąś bułę w McFucku ? 19-20 ?
-
Spotkania na drodze
Właśnie widziałem, że ktoś siedział w foteliku, to by się zgadzało Przy okazji jeszcze dziś przed 21 widziana w Grodzisku Maz. b6 avant na blachach (chyba) ES... ale nie jestem pewny. Klubowe ramki. Zatrąbiłem jak staliśmy na światłach ale chyba kierownik nie ogarnął
-
Spotkania na drodze
RS4 B5 w kolorze srebrno-niebieskim na WPRach widziane dziś ok 16 w Otrębusach. Jechałem za Tobą od kolejki w Otrębusach. Klubowa fura ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Mi pasuje w tą niedziele Tylko czy MUSTI nie będzie nas straszył albo cukierków żądał
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Od 2 lat używam tego zestawu STANLEY http://www.stanleyworks.pl/product_detail/ZESTAW+1__4%E2%80%9D+i+1__2%E2%80%9D+MicroTough%E2%84%A2+75+SZT/SkuDetail.ctlg?ObjectID=94-660# i jestem zadowolony. Zastosowanie typowo amatorskie chociaż w zeszłym roku rozłożyłem i złożyłem za ich pomocą Fiata Cinquecento , śruby się urywały ale żaden klucz się nie obrócił. Jedyna wada jaką zauważyłem to, że grzechotka czasem potrafi się zaciąć ale to bardzo sporadyczne momenty.
-
Spotkania na drodze
Jeśli dobrze ogarnąłem to Sqizzy widziany dziś pod Tesco w Milanówku w stronę W-Wy
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Tak to jest jak kumpel prowadzi i wpada na genialne pomysły pod drodze poza tym miałem brudne auto więc ze zdjęć nic by nie było