Treść opublikowana przez Lukaszxxx
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Witam. Panowie poszedłem tropem MariuszaW i faktycznie ma racje...to łopatki sie za bardzo wychylaja i one daja ten nieszczesny dzwiek..Ja wkrecilem 2 obroty i zero nawet najmniejszego wspomnienia o tym nieszczesnym szuraniu...Zalączam logi przed: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f83ae59a5939ab26.html I logi po wkreceniu sróbki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48e56767acf75907.html Zadnej różnicy w mocy nie odczulem, a brak dzwieku bezcenny
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Yhm to dzieki wielkie Poczekamy na inne opinie
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Tak wiem wiem kat to za 2 tysie mam wymiane oleju idt to wtedy mi koles ustawi Łukasz a nie daje ta turbina za mało teraz?? bo ewentualnie moge to jeszcze ciut wykrecic bo wkręciłem ta srobke co jest do regulacji sztangi zeby wyzej nie poszła..to wkręcilem ja dwa obroty...
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Panowie dorzucam statyczne 004: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92208761593e04ae.html statyczne 013: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad0548529332aa95.html I jeszcze jedna sprawa zrobilem małą regulacje sztangi gruszki i ponownie dynamiczne 011 powiedzcie czy wszystko w pożadku widze ze troche słabiej pompuje na początku ale czy to jest do przyjęcia??? niżej link do dynamicznych 011: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48e56767acf75907.html
-
[B6 AWX] Czas grzania swiec żarowych
I rozumiem ze w A4 jest tak samo??
-
[B6 AWX] Czas grzania swiec żarowych
Myśle ze nikt nie bedzie zły ze to skopiowałęm to jest cytat z forum a3
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
nie no rozrzad cały wszystko ori
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Yhm to ok podjade do goscia co mi zminial pasek i przestawi..
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Lukaszr a powiedz mi czy przez ten kat moze ciezkawo palic rano na mrozie??
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
No bo u mnie jeszce troche wystepuje ten "niepokojacy dzwiek" takie "szuranie jak spada zobrotóm" o ktorym pisalem kilka postow wczesniej i tam jeden koloeg wlasnie pisal ze skrocil troce ruch sztangi i pomogło..tyle ze ja nie chcialem tego robic bez logów..[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 14:20_________________________________________________Panowie a wracając do kata synchronizacji pobiegłem do samochodzika i na zimnym tzn tęp cieczy ok 35 stopni ten kat wacha sie od 1,7 do 2,7..to chyba nic dobrego nie wróży...??
-
[B6 AWX] Czas grzania swiec żarowych
Panowie przerabiał z was ktos cos takiego w a4?? podaje linka co forum a3 bardzo ciekawy opis... http://forum.a3-club.net/showthread.php?t=5350.html
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Ok a co myslicie o tej turbawce?? mogłbym troche ta sztange od gruszki skrucic?? w sensie zeby lopatki mniej sie otwierały??
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Hmm czyli lepiej zebym to jakos skorygował (jak??) czy moze zostac??
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Rozrzad robilem jakies 30 tysi temu..co cos kiepsko ustawiony??? statycznezrobie po niedzieli..
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Hmm czyli moga byc jakies komplikacje w zwiazku ztym?? A czy po tych logach mozna stwierdzic czy sztanga gruszki pracuje dobrze?? bo maialem ochote ja ciut przykrucic tzn jej ruch bo chyba lopatki mi sie za bardzo otwieraja jak to jest opisane tu: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t17053.0.html;highlight=dzwiek Fakt ze ten dzwiek u mnie juz jest mniejszy po czyszczeniu turbawki no ale jest..
-
[B6 AWX] Jaki system operacyjny pod VAG'a ?
Dziala z vista..na bank wpisz sobie w pomocy windows "app" i rob wg instrukcji..po prostu vista jest szalona [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 00:32_________________________________________________ Głupoty opowiadasz jak nic... Jaki Hex?? ma gosc wydac 400 zl bo niby sie z vista nie da?? mi tez wyskakiwal komunikat "program zostanie zamkniety" wzialem szczegoly i blad "app crash" wpisalem w pomoc i problem rozwiazany a kabelek mam za 50 zl[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 00:37_________________________________________________A samochod mam z 2002 i logi nez problemu, adaptacja i wsio co chce
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Masz w 1 poscie opisane podpinasz kabelek do 1 pinu na kostce za licznikiem a drogi koniec do masy ito wszystko
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
A co to OB??
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Ale mi generalnie chodz o turbine czy z nia wszystko spoko?? czy nie przeladowywuje itd
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
No troszke...było czyszczone ale cieknie
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
000 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/986534e349d5fc38.html 001 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de216db27be20213.html 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f1ea5b3da078a489.html 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4053ab612e848432.html 008 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5e89d3433d815df.html 010 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a5ba28aa604a78d.html 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f83ae59a5939ab26.html Prosze was o wyrozumialosc..To moje pierwsze logi.. :>
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Juz nie jeden podmienial, wymienial N75 i nic nie pomoglo...Czytałes cały watek??
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Jesli masz 5 biegowy manual to STG 17 funktion 10 kanal 19 x10xx STG 16 funktion 7 00011
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
To moze ten dzwiek jest u ciebie inny..
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Wyciagalem ten tłumik i zaslepilem ta rure co do niego wchodzi.. to nie pomogło..CZYSZCZENIE TURBINY pomogło... sprobujcie..