Treść opublikowana przez lukas231
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Wrzuć proszę linka gdzie kupiłeś folie, fajnie ci to wyszło
-
Listwy Dekory LED
Gdzieś zamówił? ☆ NOTE 3 ☆ 《tapatalk》
-
jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3
Zamówiłem przed chwila tą zmieniarke z 2 linku, zobaczę za parę dni jęk to się sprawuje w aucie. Pozdro ----NOTE3----
-
jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3
Jeszcze pytanie do was panowie, w radiu concert 2 ilu pinowe jest wejście z tyłu? ----NOTE3----
-
jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3
Daj kolego jakiś namiar do tego adaptera ----NOTE3----
-
jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3
No właśnie o to chodzi ze ja nie mam zmieniarki cd ----NOTE3----
-
jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3
Lepiej podpiąć telefon przez aux, lub pena, niż wozić stos płyt w aucie Co nie?[emoji12] ----NOTE3----
-
jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3
Czym się różni ta pierwsza od drugiego linku? Oprócz ceny oczywiście [emoji12] ----NOTE3----
-
B6 DIVISION
Joołłłłł ----NOTE3----
-
B6 DIVISION
Siema [emoji12] ----NOTE3----
-
B6 DIVISION
Siema, mam do was pytanie, mam w aucie radio concert 2 i chciał bym wrzucić concert3 co jeszcze trzeba dokupić żeby je zamontować, na zdjęciach widać ze jest dużo większe od 2 i jeszcze może jakieś kable albo kostki do tego potrzeba? A4 b6 2004 Wysłane z - -NOTE 3- -
-
Uważajcie na płyn z Biedronki !
Co wy ludzie za bzdury gadacie, haha:) audi jezdzicie i jakiś płyn za parę zł kupujecie, i to jeszcze z biedronki i później płaczecie ) masakra jakąś heh Wysłane z - -NOTE 3- -
-
B6 DIVISION
W Częstochowie leje jak z cebra [emoji12] Wysłane z mojego SM-N9005
-
B6 DIVISION
Siema ludzie, nowy jestem więc pozdro pytanie mam czy ktoś takie coś bądź podobne ma u siebie w audi concert 2 i czy to działa ? http://allegro.pl/zmieniarka-audi-a2-a3-a4-a6-a8-mp3-usb-sd-xcarlink-i4411848283.html?utm_source=archiwum_allegro&utm_medium=Offers&utm_campaign=Product&utm_term=RTV+i+AGD-10_Sprz%C4%99t+car+audio-709_Zmieniarki+CD-715_Fabryczne-14182
-
[B5 1Z] Zakleszczyła mi sie skrzynia ? jest tylko dwojka i luz
no to dzieki kolego . moze bys mi jeszcze napisał na co zwrucic uwage pzy kupnie uzywanej skrzyni , bo nie wiem czy bedzie opłacalna naprawa
-
[B5 1Z] Zakleszczyła mi sie skrzynia ? jest tylko dwojka i luz
ok czyli myslisz ze wina tkwi w samej skrzyni tak ? a nie np. w czyms takim jak KASETA ZMIANY BIEGÓW ?
-
[B5 1Z] Zakleszczyła mi sie skrzynia ? jest tylko dwojka i luz
witam wszystkich , mam o to taki problem , zakleszczyła mi sie skrzynia . wchodzi tylko dwójka i luz , gdy chce wrzucic jaki kolwiek inny bieg czuje opor tak jak by cos blokowało pozostałe biegi a lewarka zmiany biegow nie mozna nigdzie przestawic tylko luz i 2-ka . 2-ka wchodzi idealnie bez zadnych zgrzytow . dodam ze probowałem z całej siły wrzucic na trojke czy czworke i nic z tego Pomóżcie co by mogło to byc , bo musze z tym do mech. jechac a nie chce zeby mnie w balona zrobił
-
Nowicjusz - wątek powitalny
wozniki