Treść opublikowana przez Siwy
-
[ALL] Jaka folia do przyciemniania lamp
Nie podobaja mi sie te lampy
-
[ALL] Jaka folia do przyciemniania lamp
Czemu takich lamp nie robia :?: Moje VT
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
jeszcze nie kupilem, ale jestem zdecydowany na nie dzieki
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
jakos avus-y do mnie nie przemawiaja
-
B6 DIVISION
Tu jest wersja hardcore http://moto.allegro.pl/kierunkowskaz-migacz-boczny-a2-a3-a4-a6-a8-ttnowy-i1428807530.html
-
B6 DIVISION
http://moto.allegro.pl/nowy-migacz-boczny-dymiony-audi-a4-b6-i1473364704.html
-
[ALL] Jaka folia do przyciemniania lamp
Ale te drugie przyciemnione nie sa juz takie fajne jak te ktore pokazalem na zdjeciu.
-
[ALL] Felgi RH
Wie ktos w jakim kraju zostaly wyprodukowane felgi RH made in EU :?:
-
[ALL] Jaka folia do przyciemniania lamp
Ja bym chcial przyciemnic gorna czesc tych lamp zeby uzyskac taki efekt i kierunkowskazy boczne.
-
[ALL B6] Gdzie najlepiej przykleic naklejki
Jak będzie dobra gleba to może na dachu? Nie no, bez przesady
-
[ALL B6] Gdzie najlepiej przykleic naklejki
Ta druga naklejke przykleje jak zrobie dobra glebe
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Zaczynam powoli działać na wiosnę. Na pierwszy plan chcę załatwić sobie koła i obniżyć auto. Poniżej ostatnie mody: oświetlenie led i ramki A4 Klubu - wnetrze - oswietlenie tablicy Sorry za słabą jakość zdjęć [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 09:54_________________________________________________Ledy w swiatlach pozycyjnych - w dzien (za slabo swieca chyba) - w nocy Przymiarka felg na lato - s-line 17" - RS6 18" Cos mi sie wydaje ze mam amory 1BR (Czaki powiedzial ze cos za wysoko stoi)
-
[ALL B6] Gdzie najlepiej przykleic naklejki
Gdzie przykleic naklejki dope i nie krzycz! bo jade na glebie :?:
-
[ALL] Jaka folia do przyciemniania lamp
Panowie, jakiej folii radzicie uzyc do przyciemnienia lamp tylnych :?: Czy wogole mozna w taki sposob je przyciemnic, policja nie bedzie sie czepiac :?:
-
[ALL B6] Czy takie zestawienie będzie odpowiednie?
Dane techniczne wzmacniacza: * Moc maksymalna 1 x 240 Watt - 4ohm * Częstotliwość - 30Hz - 200Hz * Wejście RCA - 1.5V - 4V * Impedencja 2-4ohm
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Zwinales mi zderzak :!: W ten weekend mialem po niego jechac
-
[ALL B6] Czy części z anglika będą pasować do europejczyka?
A czy tasma ze standardowej 4-ro ramiennej kierownicy bedzie pasowac do tej 3 ramiennej :?:
-
[ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
Wg mnie najlepszy zderzak na przod do B6 to: 1. Caractere 2. Oettinger 3. S-line Na tyl to najlepszy jest od S4
-
[ALL B6] Czy części z anglika będą pasować do europejczyka?
Dzieki [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 12:30_________________________________________________A czy do tej kierownicy 3 ramiennej bede mogl podpiac modol i tasme od swojej obecnej zwyklej, standardowej kierownicy :?: Czy bedzie trzeba ta 3 ramienna programowac Vagiem :?:
-
B6 DIVISION
wg mnie ten zderzak nie jest wcale taki najgorszy
-
B6 DIVISION
Panowie rezacze, jakie najlepsze zarowki pozycyjne wybrac :?:
-
[ALL B6] Czy takie zestawienie będzie odpowiednie?
Kurde, mialem sprawdzic w weekend i zapomnialem .
-
[ALL B6] Czy takie zestawienie będzie odpowiednie?
Jeszcze nic nie kupilem. Szukam najlepszej opcji, najlepszego sprzetu i rozwiazania, zeby byl PS. Poprawilem link
-
[ALL B6] Czy części z anglika będą pasować do europejczyka?
Panowie czy galka s-line i kierownica 3 ramienna beda pasowac z anglika A4 B6 benzyna do europejczyka A4 B6 1.9tdi :?:
-
[ALL B6] Czy takie zestawienie będzie odpowiednie?
Panowie, skrzynia o jakim litrarzu bedzie najlepiej pasowac do A4 B6 sedan, powinna byc z bass reflexem czy nie :?: Chce do niej wsadzic taki glosnik http://allegro.pl/jbl-gto-1202d-subwoofer-30cm-1200w-tani-sklep-fv-i1419029807.html Radio, ktore bedzie to obslugiwac to Alpine CDE 9874RR, glosnik bedzie podlaczony do wzmacniacza Kenwood (tylko ze teraz nie jestem w stanie podac parametrow)