Musze zabrac głos w tym wątku, nie chce nikogo obrazić, ale wygląd Astry to tragedia, z przerażeniem patrzylem jak ktos moze cos takiego z autem zrobic, mimo wysilku i czasu... straszne...
podobnie jak jeden z przedmówców, boję się o to b5 bo coś czuje ze to bedzie kolejna tragednia podobna do astry i że bede wysyłał znajomym na wszelkie sposoby linki do tego auta, zastanawiając się co tkwi w człowieku że ma taki pomysł, charakter i gust...