Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luc

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luc

  1. To właśnie ja mam problem Jakby ktoś miał jakiś namiar na taką część to proszę o pomoc
  2. Musze zabrac głos w tym wątku, nie chce nikogo obrazić, ale wygląd Astry to tragedia, z przerażeniem patrzylem jak ktos moze cos takiego z autem zrobic, mimo wysilku i czasu... straszne... podobnie jak jeden z przedmówców, boję się o to b5 bo coś czuje ze to bedzie kolejna tragednia podobna do astry i że bede wysyłał znajomym na wszelkie sposoby linki do tego auta, zastanawiając się co tkwi w człowieku że ma taki pomysł, charakter i gust...
  3. wiec chyba troszke brednie opowiadasz..... to dlaczego zaraz po wysmianiu brewek i kilku innych rzeczy zaraz zrobil poprawki?? ok neiwazne, widze, ze moje wypowiedzi sa kontrowersyjne, po prostu nei podoba mi sie cos takiego przechodzac obok takiego "wypasa" bankowo cyknalbym foteczke i mmsy poszlyby w ruch, zawsze tak robimy jak widzimy jakis "wynalazek", z ta a-czworeczka byloby podobnie LUDZIE! nie niszczcie tego co jest PIĘKNE!
  4. witam :] co ja wiem?? a co tu trzeba wiiedziec? wytarczy posiadac oczy wyrazam swoja opinie, widze a4 z brewkami to mnie pusty smiech ogarnia, nie pisalem nigdzie ze s-line to wiocha, gdyz to piękne auto, ale taka nieszczęsna przeróbeczka, z brewkami to jest obraza a4 kolega ewidentnie robi sobie auto pod gusta forumowiczow, zjechali go za brewki to momentalie odsunal ten pomysl, z kilkoma rzeczami bylo podobnie.. zal....
  5. ooooo ..... o gutach sie nei dyskutuje, ale dla mnei jest to klasyczny przykład wiochy i zeszpecenia auto, robienienei na siłe rajdówki z przymulonego diesla. TO moje zdanie, podkreslam kazdy ma swoj gust, dla mnie to porazka....
  6. Witam wszystkich! Zaresjstrowałem się aby zwiększyć swoją ubogą wiedze na temat A4, jestem na kupnie takiego autka. Na ten cel mam przeznaczone 35tys., interesuje mnie silnik 1.9tdi 130km, rok 2001-2003 sedan. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.