Treść opublikowana przez cajun
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu - czekamy na wiadomego linka :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie zapomnij zabrać 4 zł
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W temacie zabezpieczania lakieru: http://www.autoformula.pl/produkty/ochrona-lakieru/diamondbrite-6-lat.html
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak się obrobię to też może zawitam, ale chwilowo nie przewiduję
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No właśnie - co się z Tobą dzieje? Bywasz jeszcze czasami w O.? Pracujesz tutaj, czy już w Kielcach?[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 23:22_________________________________________________Do obejrzenia i posłuchania - świetnie zrobiona mieszanka filmowo-muzyczna: The Apple Tree - A Tribute to The Glitch Mob
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No, ten autak był rewelacyjny
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jest dobrze, zakwasów brak, delirium też ustąpiło :> A u Ciebie?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Świetna reklama Skody:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie bądź wybredny Seans jutro o 18.00 lub 20.15
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zapomniałem zapytać na spocie: jest koncepcja, co by przejść się do "Etiudy" na "Piłę" w 3D (leci w tym tygodniu). Są chętni?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mnie wpisz of kors
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
1 pinta, czyli niecałe pół litra. A ile potrzeba na pomalowanie całego samochodu? Efekt niesamowity, przyznaję
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A gdyby Cię nie przekonywały fachowe porady kolegów powyżej, to ja powiem tylko tyle: Człowiek, który używa w piśmie więcej niż trzech wykrzykników ma stuprocentowe problemy z osobowością Edit: Dziś o 19?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to kiedy najbliższe spotkanie SAC, czyli Seat-Audi-Club?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W Kielcach dla nie wtajemniczonych ! Nie dość, że w Kielcach, to jeszcze tak się Prezes wstrzelił z terminem, że wtedy właśnie szkolenie strzeleckie mamy Prezesie - i co, teraz tak zostanę z tą zapałką wetkniętą pod głośnik?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W limicie się mieści, z trudem, ale jednak. No i żółty!
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Od soboty inne gołe panie będziesz mógł co najwyżej na obrazkach oglądać :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mamy Ci w sobotę nagie miecze nad głową trzymać, czy coś?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Świetne
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
kto by chciał LEONEM jeżdzić Niestety coraz więcej obywateli
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie dopytałem: jaki olej do skrzyni zakupić? Orientuje się ktoś? I gdzie najlepiej nabyć
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też będę.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzeba się było wcześniej zapowiadać, że będziesz Panowie mechanicy, pytanko: mniej więcej co ile należy wymienić olej w skrzyni biegów? Niedługo czas na sezonowy przegląd i wymianę płynów
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też dziś raczej odpadam
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A mówiłem ostatnio Winterkornowi, żeby się jeszcze z tym nie wychylał... Papla musi wszystko wygadać!