Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. ‎- Czym się różni kierowca BMW od kierowcy Audi? - Dla kierowcy Audi Hektor to mityczny królewicz Trojański. Dla kierowcy BMW to pole za domem.
  2. ino dycha więcej [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 00:07_________________________________________________ po co ustalasz NAM gdzie mamy się spotkać [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 00:08_________________________________________________ ino kaj ?
  3. no z tego co czytam to z Ciebie największy pijus tu jest
  4. po co ? jedziesz gdzieś czy z nudów musiałem się troszkę przewietrzyć :gwizdanie: kac trzyma nie, nie miałem dzisiaj żadnego kaca jeeszczeee nieee
  5. za***isty filmik przygarnął bym taką kamerke gopro http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=32371
  6. mój tak potrafił jak mi wywaliło poduchy pod silnikiem i silnik leżał w jednej pozycji a buda chodziła na boki http://biertijd.com/mediaplayer/?itemid=32371
  7. http://mistrzowie.org//uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL//201112/1323677289_by_gemer.jpg?1323677289 to Ty Miszka ?
  8. keżor odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    będę musiał spróbować bo u mnie z apetytem też słabo odzywka białkowa 4 razy dziennie + kanapeczki + obiad + jakieś słodkie przekąskitylko, że u mnie jest ten jeden problem, że palę szlugi i to jest główny powód mojego mniejszego apetytu nie szkoda ci kasy na ta odzwyke 4 razy dziennie?sporo miesa bys upolowal za to miesiecznie 16zł :gwizdanie: jakoś przeżyje
  9. siema z rana
  10. keżor odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jak ktoś mało je tak jak ja i nie ma apetytu to polecam citropepsin czy jakoś tak no k**wa jak mnie 15 minut po zarzyciu zaczęło ssać w żołądku to jeszcze sobie dokładke wziąłem co jest u mnie czymś wyjątkowym a jaki dobry w smaku ten syropek
  11. ja napisałem do mikołaja o nową eSke , a jemu przyniósł
  12. Ciekawe czy poszła kiedyś na 4 baty
  13. jadziem 2km/h pewno jakiś niski próg to był
  14. <_XaL_> Gust gustem, ale czarno-biały film się ciężko ogląda na dłuższą metę... <er'nest> Coś Ty ku*wa poedział? <er'nest> NOSZ do ch**a pana! <er'nest> Trzy reinstalki kodeków, pięć różnych playerów, siódmy torrent, a Ty mi dopiero teraz mówisz, że ten film jest oryginalnie CZARNO-BIAŁY?! :polew: :polew:
  15. wygralem no wstałem dziś tak wcześnie , bo musiałem wziąć o 14 antybiotyk i mnie mama obudziła
  16. czarnuchu [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 13:52_________________________________________________
  17. a Pablo chyba sobie w łeb strzelił jak oglądał tego jonjego inglisza , bo coś sie nie wypowiada jak mu sie film podobał
  18. keżor odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja za***iście skończyłem zeszły rok udało mi sie pobić własny rekord i podniosłem 90kg na klate na raz potem zrobiłem 3 pełne serie po 8 powtórzeń 75kg no i k**wa od 1ego leże na angine w łóżku k**wa jego zaje***a w du*e MAĆ wiem , że pewnie dla większości to nie jest specjalny wyczyn , ale waże ~70kg przy wzroście 178cm i jak pomyśle , że po tej chorobie wróce do 60ki pewnie na serie ;( ;( ;(
  19. http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,490306,vSort,1,vTime,3 od 2.20 akcja sie zaczyna , a 2.35 petarda wc**j

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.