Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pomich

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pomich

  1. Daj odnośnik do drugiego zdjęcie bo na pierwszym za dużo nie widać W
  2. Kilka lat temu zakładałem hak u siebie ( jeszcze w B5 98r) i założyłem uniwersale gniazdo .Nie było żadnych problemów wszystko działo prawidłowo !!
  3. Czy nowa pompa miała identyczne oznaczenia ( numer części ) jak stara ??
  4. Na takich wymianach nie ma co oszczędzać i czekać do ostatniej chwili , bo to może sie zemścić i będziesz szukał nowego silnika ;/
  5. W B7 będzie błąd testowałem temat sprawdzony ( u kolegi ), w b6 błędu nie ma bo w tym modelu ten układ jest nie sprawdzany przez komputer
  6. Lepiej zrobić wcześniej niż później żałować. Jak masz np za 10 -15 tys serwis olejowy od razu umów sie na rozrząd . Co do czesci polecam rorki napinacz Ruville ,pompa Hepu i pasek Contitecha
  7. Sprawdź lub wymień filtr paliwa , może przy ostrym przyspieszaniu wypompowuje cale paliwo z przewodów bo zapchany jest filtr !!
  8. Myślę ze problemy leży w Airbagach i to trzeba przełożyć .Tylko B6 ma trochę inna konstrukcje fotela i moze byc problem z jego przełożeniem . Ja na twoim miejscu wyciągnąłbym go z fotela od B7 i tylko wycisną wtyczkę aby sprawdzić czy kontrolka zgaśnie . Wyciąga sie go dość prosto
  9. spróbuj wpisać w allegro ramka tablicy lub mocowanie tablicy
  10. Fajna sprawa polecam kiedy tez miałem . Trzeba tylko uważać żeby nie zgubić końcówki do pompowania, mi sie udało ja zgubić i był mały problem .
  11. Większość jak nie wszystkie B7 maja czujnik ciężaru w fotelu raczej to nie to . Czy sygnalizacja zapięcia pasa po założeniu foteli B6 działa poprawie ??
  12. Przyciski można spokojnie przełożyć wiec nie musisz szukać idealnego , na pewno będzie dużo taniej !!
  13. W twoim przypadku wystarczy wymienić tylko ramkę tablicy i po sprawie , trzeba tylko ja znaleźć ceny bywają rożne w ASO okolo 200zl. Dołożenie PDC przód to koszt około 800- 1000zl wiece temat trochę drogi
  14. z b7 będzie na pewno łatwiej kupić w idealnym stanie , zostanie tyko sprawa ogrzewania tylej szyby trzeba dolozyc przekaźnik. Twój klimatronic jest ok , przyciski ładne czy tez wytarte ??
  15. jak dobrze poszukasz za 100-200zl idzie spokojnie kupić
  16. nie to jest przykładowy numer , ten na pewno bedzie pasowała
  17. Na moje oko to sprężarka klimy ( sprzęgło na kompresorze) lub wolne kolo alternatora tzw( sprzegiełko )
  18. Również polecam nowa Nissens jak i NRF około 300zl, valeo to już cena kosmos 700zl
  19. masz otwory pod jeszcze 2 czujniki w zderzaku ???
  20. Oryginalny xenon ma całkiem inne silniki pod względem układu elektrycznego w środku . Silnik jest sterowany przez czujnik na wahaczach i na tylnej belce co za tym idzie lampa zmienia położenie automatycznie względem położenia czujnika przy kolach
  21. Otwory sa pod PDC ( parktronik ) , proponuje dokupić czujniki lub sa tez ramki bez otworów na PDC
  22. Również potwierdzam będą pasowały, tylko silniczki do el regulacji przełóż ze starych lamp bo regulacja elektryczna z pokrętła nie będzie działała ( xenon ma inne silniki ) . Kostka do silnika FL powinna pasować
  23. Tu masz rozpiskę jakie dokładnie gdzie ( dziś sprawdzałem ): Lampka przód : 2x rurka 36mm + 2x BA9s ( metalowa oprawka piny symetryczne ) Lampka pasażer : 2x BA9s ( metalowa oprawka piny symetryczne ) Lampka tył ( bagażnik ) : 2x rurka 36mm Drzwi lampka dolna : W5W Klapa tył 1xrurka 42mm
  24. przy wahaczach nie trzeba bo nie maja regulacji ;d

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.