Treść opublikowana przez pomich
-
Co to za wyciek ?
Daj odnośnik do drugiego zdjęcie bo na pierwszym za dużo nie widać W
-
Montaż nieoryginalnego haka - co z instalacją elektryczną?
Kilka lat temu zakładałem hak u siebie ( jeszcze w B5 98r) i założyłem uniwersale gniazdo .Nie było żadnych problemów wszystko działo prawidłowo !!
-
Nie chodzi centralny zamek pomocy !!
Czy nowa pompa miała identyczne oznaczenia ( numer części ) jak stara ??
-
Wymiana rozrzadu 2,0 Tdi
Na takich wymianach nie ma co oszczędzać i czekać do ostatniej chwili , bo to może sie zemścić i będziesz szukał nowego silnika ;/
-
lampka rejestracji
W B7 będzie błąd testowałem temat sprawdzony ( u kolegi ), w b6 błędu nie ma bo w tym modelu ten układ jest nie sprawdzany przez komputer
-
Wymiana rozrzadu 2,0 Tdi
Lepiej zrobić wcześniej niż później żałować. Jak masz np za 10 -15 tys serwis olejowy od razu umów sie na rozrząd . Co do czesci polecam rorki napinacz Ruville ,pompa Hepu i pasek Contitecha
-
[A4 B5 AFN 97r] Gaśnie podzczas jazdy i potem ciężko odpala
Sprawdź lub wymień filtr paliwa , może przy ostrym przyspieszaniu wypompowuje cale paliwo z przewodów bo zapchany jest filtr !!
-
Po wymianie fotelii problem z kontrolka AIRBAG help!!!
Myślę ze problemy leży w Airbagach i to trzeba przełożyć .Tylko B6 ma trochę inna konstrukcje fotela i moze byc problem z jego przełożeniem . Ja na twoim miejscu wyciągnąłbym go z fotela od B7 i tylko wycisną wtyczkę aby sprawdzić czy kontrolka zgaśnie . Wyciąga sie go dość prosto
-
Dziury w grilu, zaślepki?
spróbuj wpisać w allegro ramka tablicy lub mocowanie tablicy
-
wentylki
Fajna sprawa polecam kiedy tez miałem . Trzeba tylko uważać żeby nie zgubić końcówki do pompowania, mi sie udało ja zgubić i był mały problem .
-
Po wymianie fotelii problem z kontrolka AIRBAG help!!!
Większość jak nie wszystkie B7 maja czujnik ciężaru w fotelu raczej to nie to . Czy sygnalizacja zapięcia pasa po założeniu foteli B6 działa poprawie ??
-
Jakie numer panelu klimatyzacji do a4 b6 z grzanymi fotelami
Przyciski można spokojnie przełożyć wiec nie musisz szukać idealnego , na pewno będzie dużo taniej !!
-
Dziury w grilu, zaślepki?
W twoim przypadku wystarczy wymienić tylko ramkę tablicy i po sprawie , trzeba tylko ja znaleźć ceny bywają rożne w ASO okolo 200zl. Dołożenie PDC przód to koszt około 800- 1000zl wiece temat trochę drogi
-
Jakie numer panelu klimatyzacji do a4 b6 z grzanymi fotelami
z b7 będzie na pewno łatwiej kupić w idealnym stanie , zostanie tyko sprawa ogrzewania tylej szyby trzeba dolozyc przekaźnik. Twój klimatronic jest ok , przyciski ładne czy tez wytarte ??
-
Jakie numer panelu klimatyzacji do a4 b6 z grzanymi fotelami
jak dobrze poszukasz za 100-200zl idzie spokojnie kupić
-
Jakie numer panelu klimatyzacji do a4 b6 z grzanymi fotelami
nie to jest przykładowy numer , ten na pewno bedzie pasowała
-
Jakie numer panelu klimatyzacji do a4 b6 z grzanymi fotelami
Nr 8E0820043A
-
Hałas klimatyzacji
Na moje oko to sprężarka klimy ( sprzęgło na kompresorze) lub wolne kolo alternatora tzw( sprzegiełko )
-
Rozszczelniona chłodnica od klimatyzacji. Naprawiać, kupować nową czy ori używkę?
Również polecam nowa Nissens jak i NRF około 300zl, valeo to już cena kosmos 700zl
-
Dziury w grilu, zaślepki?
masz otwory pod jeszcze 2 czujniki w zderzaku ???
-
Zmiana lamp na xenony
Oryginalny xenon ma całkiem inne silniki pod względem układu elektrycznego w środku . Silnik jest sterowany przez czujnik na wahaczach i na tylnej belce co za tym idzie lampa zmienia położenie automatycznie względem położenia czujnika przy kolach
-
Dziury w grilu, zaślepki?
Otwory sa pod PDC ( parktronik ) , proponuje dokupić czujniki lub sa tez ramki bez otworów na PDC
-
Zmiana lamp na xenony
Również potwierdzam będą pasowały, tylko silniczki do el regulacji przełóż ze starych lamp bo regulacja elektryczna z pokrętła nie będzie działała ( xenon ma inne silniki ) . Kostka do silnika FL powinna pasować
-
Wewnętrzne oświetlenie LED
Tu masz rozpiskę jakie dokładnie gdzie ( dziś sprawdzałem ): Lampka przód : 2x rurka 36mm + 2x BA9s ( metalowa oprawka piny symetryczne ) Lampka pasażer : 2x BA9s ( metalowa oprawka piny symetryczne ) Lampka tył ( bagażnik ) : 2x rurka 36mm Drzwi lampka dolna : W5W Klapa tył 1xrurka 42mm
-
drgania podczas hamowania po wymianie wahaczy
przy wahaczach nie trzeba bo nie maja regulacji ;d