Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pomich

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pomich

  1. tak grzybek jest w środku w przepustnicy , u mnie sie urwał wiec go zaślepiłem ale trzeb go jeszcze usunąć ze sterownika silnika bo będzie błąd ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- dodam jeszcze ze w 1.9TDI Audi A4 B6 EGR-a nie trzeba usuwać ze sterownika silnika bo błędu nie ma ,
  2. Jeżeli wymieniane były drążki kierownicze geometrie trzeba zrobić . Powinno to rozwiązać problem
  3. Tak różnica jest tylko w temperaturze otwarcia , do benzyny polecam 84 do diesla 87
  4. proponuje Ci sprawdzić czy nie jest uszkodzony grzybek ( urwany lub luźny ) który steruje ilością wpływających spalin z układu wydechowego . Mialem taki przypadek u siebie auto zaczęło poddymiać i znacznie straciło na mocy w zakresie 1300- 2200obr.
  5. Zrobiłem coś takiego w A4 B5 niestety po obszyciu kierownica była dużo grubsza . Mi taka nie odpowiadała musiałem ja sprzedać , ale to kwestia gustu niektórym taka pasuje . Trzeba liczyć sie z tym ze 2-3mm po obwodzie będzie grubsza niż gumowa
  6. w B7 możesz śmiało zmieniać żarówki w środku na Led nie będzie błędów. Podlecem tylko SMD . Co do DRL ,podświetlenia rejestracji bez rezystorów sie nie obejdzie .Testowałem żarówki pod CAN ale niestety nie działają cały czas błąd i musiałem dokładać rezystory
  7. Od strony szyby jest jeszcze mocowanie w które wsuwa sie akumulator po wyciągnięciu zaczepu przy od strony grodzi przesuń go maksymalnie w stronę silnika i powinien wyjść do góry
  8. Proponuje zrobić badanie na obecność spalin w układzie chłodzenia i będzie wiadomo ale jak pompa wody , korek i termostat jest ok to zostaje tylko głowica
  9. Ja ostatnio kupiłem w ASO około 100zl i temperatura silnika po zagrzaniu silnika cały czas 90 . Polecam ASO . Przerabiałem wahlera i było rożnie czasami ok ale w większości przypadków lipa
  10. Najwyzej do starych daj klej na gwinty aby się nie odkręciły
  11. oryginalnie montowane jest łozysko firmy FAG. kup takie
  12. pomich odpowiedział(a) na petron temat w 2.0TDI
    Kup turbo od BRD bo pieniadze podobne co za twoja
  13. ładna moc jak na blb
  14. Jesli nie latasz z dużymi prędkościami to nie ma sensu zakładac wentylowanych.
  15. Wrząca woda z szarym mydłem jest antybakteryjna. Powinna pomóc
  16. Piekny samochód, gratulacje :naughty: :naughty:
  17. Witam , potrzebuje schemat elektryczny do szyb tylnych . Wiązkę drzwi mam oryginalna chodzi głownie o instalacje od drzwi do auta (rozkład pinów w słupku i dalej )
  18. Witam i pozdrawiam wszystkich userow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.