Treść opublikowana przez pomich
-
[B7 BRD] Dalsza zabawa z EGR-em i błędem 001025
tak grzybek jest w środku w przepustnicy , u mnie sie urwał wiec go zaślepiłem ale trzeb go jeszcze usunąć ze sterownika silnika bo będzie błąd ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- dodam jeszcze ze w 1.9TDI Audi A4 B6 EGR-a nie trzeba usuwać ze sterownika silnika bo błędu nie ma ,
-
drgania podczas hamowania po wymianie wahaczy
Jeżeli wymieniane były drążki kierownicze geometrie trzeba zrobić . Powinno to rozwiązać problem
-
jaka jest róznica miedzy termostatem 84 i 87 czy duza
Tak różnica jest tylko w temperaturze otwarcia , do benzyny polecam 84 do diesla 87
-
[B7 BRD] Dalsza zabawa z EGR-em i błędem 001025
proponuje Ci sprawdzić czy nie jest uszkodzony grzybek ( urwany lub luźny ) który steruje ilością wpływających spalin z układu wydechowego . Mialem taki przypadek u siebie auto zaczęło poddymiać i znacznie straciło na mocy w zakresie 1300- 2200obr.
-
obszywanie kierownicy
Zrobiłem coś takiego w A4 B5 niestety po obszyciu kierownica była dużo grubsza . Mi taka nie odpowiadała musiałem ja sprzedać , ale to kwestia gustu niektórym taka pasuje . Trzeba liczyć sie z tym ze 2-3mm po obwodzie będzie grubsza niż gumowa
-
Wewnętrzne oświetlenie LED
w B7 możesz śmiało zmieniać żarówki w środku na Led nie będzie błędów. Podlecem tylko SMD . Co do DRL ,podświetlenia rejestracji bez rezystorów sie nie obejdzie .Testowałem żarówki pod CAN ale niestety nie działają cały czas błąd i musiałem dokładać rezystory
-
Problem z wyjeciem akumulatora z B6 avant
Od strony szyby jest jeszcze mocowanie w które wsuwa sie akumulator po wyciągnięciu zaczepu przy od strony grodzi przesuń go maksymalnie w stronę silnika i powinien wyjść do góry
-
Wyrzuca płyn chłodniczy
Proponuje zrobić badanie na obecność spalin w układzie chłodzenia i będzie wiadomo ale jak pompa wody , korek i termostat jest ok to zostaje tylko głowica
-
Wymiana termostatu WAHLER
Ja ostatnio kupiłem w ASO około 100zl i temperatura silnika po zagrzaniu silnika cały czas 90 . Polecam ASO . Przerabiałem wahlera i było rożnie czasami ok ale w większości przypadków lipa
-
[B5 AFN] Czy mogę założyć stare śruby do nowych wahaczy?
Najwyzej do starych daj klej na gwinty aby się nie odkręciły
-
[B5 ADR] Huczy przy skręcie
oryginalnie montowane jest łozysko firmy FAG. kup takie
-
[ALL] Czy można mieszać olej mineralny z syntetycznym w automatycznej skrzyni?
Popieram kolege, nie mozna pod zadnym względem
-
[B7 BLB] Uszkodzona turbina
Kup turbo od BRD bo pieniadze podobne co za twoja
-
[B7 BLB] Po wizycie w Dynosoft Wrocław
ładna moc jak na blb
-
[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu
Gratulacje. Świetny bajer
-
[B6 ASN] Tarcze hamulcowe
Jesli nie latasz z dużymi prędkościami to nie ma sensu zakładac wentylowanych.
-
[INNE] Czym odgrzybić podsufitkę?
Wrząca woda z szarym mydłem jest antybakteryjna. Powinna pomóc
-
[ALL B5] Zamek drzwi kierowcy - brak reakcji
może spadło ciegno.
-
[ALL B7] Czy tłumiki końcowe od A5 bedą pasować do B7?
Są inne na 100%. Pozdrawiam
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Piekny samochód, gratulacje :naughty: :naughty:
-
[ALL B7] Schemat elektryczny szyb tylnych
Witam , potrzebuje schemat elektryczny do szyb tylnych . Wiązkę drzwi mam oryginalna chodzi głownie o instalacje od drzwi do auta (rozkład pinów w słupku i dalej )
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam wszystkich userow