Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Możesz obiecać, bierz przykład z innych. Ja 17.03. jestem na stówę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wyjaśnimy to sobie na spocie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Do mnie nie dzwonił!!! Ja jadę na spota prosto z roboty, jak bym wyszedł później niż normalnie to bym nie jechał dlatego nie będę się deklarował. Skoro napisaliście, że "na stówę" będziecie to cisnąłem w ciemno ( po 6,20 pln za litr Pb95!!!), a że mydlanego nie będzie to było do przewidzenia, on nigdy nie jeździł na spoty co dwa tygodnie. Ja w przyszłym tygodniu napewno nie będę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rozumiem, że ceny paliw Cię zblokowały ale mogłeś dać znać to bym podjechał po Ciebie. Obecnym dziękuję za spota.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Okej, ale na "sztywno" czy jednak będziecie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak bym miał pewność, że dam radę to bym napisał!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za spota Panowie, mydlo gratki zajebistej fury!!!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Piłem bardziej do "staruszków".- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sam jesteś staruszek...., myślisz, że ktoś tu jeszcze zagląda?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I tym prostym sposobem spoty padły do końca. Gratulacje Łepski!!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
VRS daje rade! Pierwszy. Wysłane z telefonu.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Masz dzieci, powinieneś to rozumieć! Wysłane z telefonu.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zaskocze Cię. Wysłane z telefonu.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
19 - 20 inaczej nie dam rady. Wysłane z telefonu.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Słyszałem, że fuso też przyjedzie... Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chyba u Ola na placu.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sprawdziłem w dwóch hurtowniach do których mam aktualnie dostęp i w tym rozmiarze nie ma nic powyżej 79T.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Poważnie pytasz?? Jak tak to jutro sprawdzę co za ile!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A5 kupilem Ta, uwierzę jak zobaczę. Swoją drogą złotego lecha nie ma na półce, wiedziałeś?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
albo octavie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks przy robocie ma zawsze ręce w kieszeni !- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szkoda, że na spota nie zawitał...- Za szybkie przełączanie na gaz przy ciepłym silniku
Czujnik temperatury reduktora do wymiany. - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia