Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ta farba.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Aldony nie bedzie???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jestem za!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek, zabierzesz mnie na spota w środę, bo Karol powiedział, że mam se sam radzić. Wysłane z telefonu...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Miałbyś problem żeby się potem wydostać. ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- Kawałek na dzisiaj...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziesięć minut po waszym odjeździe wyłączyli prąd na Hutniczej, a pięć minut później się tak pi_rdolneli na skrzyżowaniu, że musiała policja przyjechać ruchem kierować. Mondeo rozwalony przód i citroen bok, w obu poduchy wywaliło.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O _urwa, przepraszamy!!!! .... następnym razem my postoimy sami.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak się Tobie podobało to głosuj! Znam Kingę osobiście, nie dlatego, że jest z Bojana. Wysłane z telefonu...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wybierz najlepszy występ czwartego odcinka! Kinga Zdybel !!!!
-
Spotkania na drodze
Srebrne B5 Avant, klubowe ramki, przed 19 pod lidlem w Chwaszczynie, któż to?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ten jest lepszy, przynajmniej instrument sam zrobił Trochę do Bieńka podobny, nie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
za młody jesteś!!! Faithless - God Is A DJ (Live At Alexandra Palace) [HQ] - YouTube ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- Ładny zabytek, a zamek w tle to normalnie miazga!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przejrzałeś mnie ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ---------- Nie!, starych kawałków na youtubie słucham...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dlaczego tak uważasz?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...a ma to jakieś znaczenie???? ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- Kto zmienił tytuł wątku?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował !!! ... za transport. Wysłane z telefonu...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Będę z Fusem po 19 Wysłane z telefonu...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Coś chyba słaby spocik był??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak brzmiał post przed edycją przez mateo:facepalm: Może i tak było, Ty wiesz lepiej, w końcu częściej z nią gadasz. Wysłane z telefonu...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie dziś nie będzie, obiecałem córce, że pokoloruje z nią Rainbow Dash po pracy.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak puściłeś esa, że fota na forum poszła, to się wystraszyłem, że coś gorszego wyłapałeś... Wysłane z telefonu...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Muszę po robocie podjechać na zaspę, więc zrobię Ci tę łaskę i wracając też zajadę!!!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pocieszyłeś mnie.... ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- Po pracy rowerem dojadę!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Biorąc pod uwagę co się tam działo w cieplejsze dni, słabo widzę tą miejscówkę na taką imprezę... - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia