Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Sterownik lpg do niczego nie potrzebuje odczytu z sondy lambda, a pozycja map dla sensora 013 zawsze jest n.d. Swoją drogą 16l to już całkiem przyzwoity wynik jak na 2.8
  2. Zależy co masz na myśli pisząc "starą", ale raczej nie!
  3. Wiem, że były. Były też na gaźniku 2E3 albo 2EE (jeżeli dobrze pamiętam). W takim silniku mogła paść membranka w pompce paliwa i stąd benzyna w oleju.
  4. Jaki konkretnie jest silnik w tym passacie (oznaczenie), nie jest to przypadkiem na gaźniku jeszcze?
  5. http://allegro.pl/my_page.php?uid=13604138
  6. W takim razie masz sterownik od innego silnika, więc może dlatego masz problemy. Po logach można jedynie powiedzieć, że masz termostat do wymiany. Jak byś dociągną do 6000 rpm można by jeszcze ocenić przepływomierz.
  7. siemka Patryk !!!
  8. Wręcz przeciwnie, pojeździj dzień lub dwa i potem pokaż gr 032 bez uprzedniego kasowania błędów. W niektórych sterownikach skasowanie błędów, nawet jak ich nie ma, powoduje skasowanie wartości wyuczonych sondy.
  9. Tak jak sugeruje tuszek77, możesz mieć rozjechane korekty i samo przełączenie na benzynę niewiele tu zmieni.
  10. Nie chodzi mi o wyłączenie gazu na chwilę, tylko o nie używanie go przez np. tydzień. 8 i 12
  11. Jak nie używasz LPG problem też się pojawia? Jaką masz instalację, u kogo robioną?
  12. Od kiedy to Bieniek ma coś do powiedzenia?
  13. Właśnie zauważyłem, że ostatnio nic nie potrzebujesz.
  14. Sam jesteś ŁOŚ
  15. Bardza śmieszne, naprawdę
  16. Zajechałem wczoraj na matarnie....... .......... przydał by się internet w domu.
  17. były dopóki samochodu nie dostałeś
  18. Tomeks koło czymie, wyje ???
  19. No temat zajebiaszczy
  20. Zostawiłem z nadzieją, że kiedyś kupię nowy zawór.
  21. Od "recyklingu" spalin to jest EGR, który w tym modelu nie występuje!!! i żadne spaliny nie mają się wracać, bo tylko zasyfią przepływomierz. Ja z zaślepionym zaworem jeżdżę drugi rok i żadnych niedomagać z tego tytułu nie zauważyłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.