Treść opublikowana przez mateogda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Aż żal patrzeć jak temat umiera. Wysyłane za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
ROOTował ktoś z powodzeniem HTC Desire C? Potrzebuje podpowiedzi, bo nie mogę tego ugryść... Wysyłane za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a nie dzisiaj? W każdym razie wszystkiego dobrego Tomek!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tylko, że to jest chinol... ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- Sam nie wiem co wybrać ale na niebieskiego mam już trzech chętnych, jutro chcę negocjować cenę lub chociaż wysyłkę gratis.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rozważam zakup elm'a prawdopodobnie stąd: ELM327 Bezprzewodowy ELM 327 Bluetooth 1.4b BT PL (2670801999) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jeżeli są chętni piszcie PW może przy większej liczbie coś wynegocjujemy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeszcze się nie nauczyliście? Ja nawet nie parkuje koło niego.... nieważne. Czy wszystkie b7 miały wygłuszenie pod maską???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a gdzie osiołek???
-
Jakie kolumny za ok. 1000 zł?
Nie kupuj zestawów, które ktoś poleca ( może koleś jest głuchy na jedno ucho ). Idź do salonu w którym można odsłuchać/porównać parę kompletów i zobacz co Tobie bardziej odpowiada. Ja osobiście posiadam wyżej polecane diamondy i wcale nie jestem z nich zadowolony. Wszystko kwestia gustu!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
10 aut przynajmniej powinno być, ale liczę na więcej.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak wjedziesz do podziemnego.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wjeżdżasz na podziemny, na rondzie w lewo i do końca!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Matarnia, czy sektor B11
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wszystko fajnie Panowie tylko jutro robimy spota po staremu: na Matarni, sektor B11, godz. 19.00 Wiele osób o to prosiło, więc mam nadzieje, że nikt z deklarujących się nie da ciała i frekwencja będzie za***ista. Olo na pewno też się ucieszy!!!
-
A4 | Gaśnie - przerywa na wolnych - niskich obrotach. Błędy. Proszę o pomoc.
W kwestji przekaźnika czasami wystarczy go rozebrać i przelutować. Niewiem czy jest sens odrazu wydawać pieniądze.... Grupa 115 dynamicznie dla oceny turbo. ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ---------- W kwestji przekaźnika czasami wystarczy go rozebrać i przelutować. Niewiem czy jest sens odrazu wydawać pieniądze.... Grupa 115 dynamicznie dla oceny turbo.
-
A4 | Gaśnie - przerywa na wolnych - niskich obrotach. Błędy. Proszę o pomoc.
Jak sama nazwa mówi " Przekaźnik zasilania dla podzespołów silnika ", ze schematu wynika, że bezpośrednio zasila N249. http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_337.pdf
-
A4 | Gaśnie - przerywa na wolnych - niskich obrotach. Błędy. Proszę o pomoc.
Po co wymieniać turbo skoro nawet żaden z błędów nie mówi o jego niesprawności?! Ja bym zaczął od przekaźnika (podejżewam, że zasila także zawór sterujący doładowaniem N249 i czyjnik ciśnienia G31). Potem można robić logi i ocenić stan turbiny.
-
Instalacja do 3.0
Weź im to powiedz: http://www.hanalpg.com/index.asp
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobrze Ci tak !
-
[B5 ALF] Korekty długoterminowe szarpie na Pb
Dlaczego uczepiliście się grzałki skoro błąd mówi o nieprawidlowosci w obwodzie pomiarowym sondy. Jeżeli sterownik lpg jest podpięty do sondy (sond) odłącz go, może to zakłucać diagnostykę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a wiesz to by wiele tłumaczyło, cały czas się zastanawiałem skąd ten przeciąg. jak Ty z takimi drobniakami chodzisz na zakupy,to nic dziwnego,że masz przeciag w lodówce :gwizdanie: Myślałem, że na zeszyt dostanę!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a wiesz to by wiele tłumaczyło, cały czas się zastanawiałem skąd ten przeciąg.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
U mnie -20,5 o 7.30 (cieniasy)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziś mnie nie będzie, jak by co....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oj teraz to sam bedziesz miał