Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateogda

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mateogda

  1. Wtryski nie dają rady..........., za mała dysza albo nisko skalibrowana listwa.
  2. Nie piszcie tak szybko, bo nie nadążam czytać!!
  3. ale tym razem mam dobrą wymówkę
  4. Ja nie dam rady....
  5. Za tą kasę to i diesla wezmę: Audi A4 2010 r.
  6. Tomeks, a co z filmem.
  7. No i że niby pierwszy dojechałeś tak?!
  8. Do której jest czynna myjnia na matarni??
  9. mateogda odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Pojechaliśmy w sobotę oglądać B7 2.0 tfsi, na zdjęciach auto prezentowało się całkiem dobrze na miejscu niestety wielkie rozczarowanie. Zza płotu jeszcze jak cię mogę ale jak przeszliśmy bliżej to nawet wsiąść się odechciało. Mimo to właściciel placu nie próbował wciskać kitu, że niewiadomo jaki to cudo. Plus dla niego. Wysłane z telefonu...
  10. Dzięki Vario, nie pocieszyłeś mnie, ale z drugiej strony nie ma co się napalać za tą kasę to słabo w B7. Mam rodzinę w Poznaniu, więc chłopaki podjadą to obejrzeć, zobaczymy co z tego będzie.
  11. Witam... Mam prośbę, jak ktoś zna: Audi A4 33300.00 PLN. - otoMoto.pl Poproszę PW.
  12. Plan jest na ekonomie czyli octavia ale upatrzyłem coś innego. Wysłane z telefonu...
  13. mateogda odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Zna ktoś, szukam opinii: [h=2]AUTO-HANDEL "RONDO"[/h]KOSCIUSZKI 34C, 83-400 Koscierzyna
  14. Noszę się z zamiarem sprzedaży mojej B5, jak byście mieli kogoś zainteresowanego takim autem, zapraszam na PW. Postaram się w weekend zrobić jakieś foty to wrzuce w dziale "sprzedam".
  15. Co Ty z miesiąc czasu go nie widziałem ( nic nie potrzebował). Wysłane z telefonu... ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- Już się wyłonił.... Wysłane z telefonu...
  16. też sie zastanawiałem:grin: Mateo jak zwykle agresywny .... Odreagować muszę, ciężki tydzień był. Wysłane z telefonu...
  17. ... ale kto tu się spina? Wysłane z telefonu...
  18. Ja, nie. Wysłane z telefonu...
  19. Ja też. Wysłane z telefonu...
  20. Panowie, proponuje zapoznać się z zasadą działania katalizatora i nie wypisywać głupot!!
  21. Meldować się, kto będzie jutro na spocie i na którą się zjeżdżamy? Wysłane z telefonu...
  22. Codziennie tam stoi, między 8.oo, a 17.oo. Pozdro. Wysłane z telefonu...
  23. Ja myślałem, że w B7 jest taki zawias, że choćbyś po bruku jechał to dzwonić nie będą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.