Treść opublikowana przez mateogda
-
Jak prawidłowo ustawić instalacje.
Wtryski nie dają rady..........., za mała dysza albo nisko skalibrowana listwa.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie piszcie tak szybko, bo nie nadążam czytać!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale tym razem mam dobrą wymówkę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja nie dam rady....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Za tą kasę to i diesla wezmę: Audi A4 2010 r.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks, a co z filmem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No i że niby pierwszy dojechałeś tak?!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Do której jest czynna myjnia na matarni??
-
Spoty Kościerzyna
Pojechaliśmy w sobotę oglądać B7 2.0 tfsi, na zdjęciach auto prezentowało się całkiem dobrze na miejscu niestety wielkie rozczarowanie. Zza płotu jeszcze jak cię mogę ale jak przeszliśmy bliżej to nawet wsiąść się odechciało. Mimo to właściciel placu nie próbował wciskać kitu, że niewiadomo jaki to cudo. Plus dla niego. Wysłane z telefonu...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki Vario, nie pocieszyłeś mnie, ale z drugiej strony nie ma co się napalać za tą kasę to słabo w B7. Mam rodzinę w Poznaniu, więc chłopaki podjadą to obejrzeć, zobaczymy co z tego będzie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam... Mam prośbę, jak ktoś zna: Audi A4 33300.00 PLN. - otoMoto.pl Poproszę PW.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Plan jest na ekonomie czyli octavia ale upatrzyłem coś innego. Wysłane z telefonu...
-
Spoty Kościerzyna
Zna ktoś, szukam opinii: [h=2]AUTO-HANDEL "RONDO"[/h]KOSCIUSZKI 34C, 83-400 Koscierzyna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Noszę się z zamiarem sprzedaży mojej B5, jak byście mieli kogoś zainteresowanego takim autem, zapraszam na PW. Postaram się w weekend zrobić jakieś foty to wrzuce w dziale "sprzedam".
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co Ty z miesiąc czasu go nie widziałem ( nic nie potrzebował). Wysłane z telefonu... ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- Już się wyłonił.... Wysłane z telefonu...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
też sie zastanawiałem:grin: Mateo jak zwykle agresywny .... Odreagować muszę, ciężki tydzień był. Wysłane z telefonu...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
... ale kto tu się spina? Wysłane z telefonu...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja, nie. Wysłane z telefonu...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też. Wysłane z telefonu...
-
jakiaś dziwna woda wylatuje z tłumnika
Panowie, proponuje zapoznać się z zasadą działania katalizatora i nie wypisywać głupot!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Meldować się, kto będzie jutro na spocie i na którą się zjeżdżamy? Wysłane z telefonu...
-
Spotkania na drodze
Codziennie tam stoi, między 8.oo, a 17.oo. Pozdro. Wysłane z telefonu...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja myślałem, że w B7 jest taki zawias, że choćbyś po bruku jechał to dzwonić nie będą.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował