Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Jedyne co mi się kojarzy z Albanią to to: https://www.youtube.com/watch?v=vYXbVuwHkec a tak poważnie to rozważałem właśnie w tym sezonie Albanię ale jednak inny kierunek wypadł. Piękny kraj, morze, góry, kumpel był tam na weselu kilka lat temu i chwalił sobie jedzonko.
  2. jakieś plany na jutro ? myślę o jakimś wypadzie za miasto , grill, czysta woda ( nie wóda ) ktoś coś ? max do 50km i żeby dzieci mogły się pobawić
  3. Popuś czy to Ty ?
  4. witam serdecznie wczoraj wzięło mnie na odwagę pierwszy raz po Zatorze przyjąłem alkohol wysoko oktanowy
  5. ja nie piję alkoholu to mnie się nie przyda
  6. Dlaczego usunoles mojego posta z watku zator! i dla czego on juz jest zamknięty? Zator się skończył więc zamknąłem Odpowiedziałeś na pytanie tylko w połowie dyplomata
  7. nie zagaduj
  8. Tyś mnie na emeryta w Zatorze nie wyglondoł Dlatego mam 3.0 TDI Ps. Skręciło by się coś... oszalałeś......ja dziś ledwo piwo wypiłem Starzejesz się Doszły mnie słuchy że znowu zbliżają się żniwa nic mnie to nie interesuje ! w ogóle ! ps poszła mi połowa - tak tragicznie nie było od początku Zatoru ładny ino że Vał Wej odnajdziesz się w nim ? to i tak nie na moje progi ale fajny, szkoda, że nie Audi
  9. Tyś mnie na emeryta w Zatorze nie wyglondoł Dlatego mam 3.0 TDI Ps. Skręciło by się coś... oszalałeś......ja dziś ledwo piwo wypiłem
  10. Tyś mnie na emeryta w Zatorze nie wyglondoł
  11. Seves teraz całkiem poważnie...jak Ty masz na imię bo nie kojarzę, odkąd pamiętam to Seves, nawet w profilu masz Seves
  12. ja takim na bank jebniesz 1k na baku mi osobiście C6 bardziej podoba się w sedanie, no i w polifcie, no i 3.0
  13. nie wiem czy będę, robi mi jeszcze gość na chaci
  14. Dziś chwilę przed 10 w Orzeszu w stronę Bełku czarne B6 avant blachy SGL
  15. jak co polejesz
  16. Ja raczej będę, jak się wyrobi chłop z robotą w łazience i jak będę to z młodą
  17. Piękne chwile spędzone w Zatrze...
  18. jak możesz ?
  19. dziwnie się czuję
  20. Adrenalina dawaj foty i filmiki i reszta też - ja nie wrzucam bo mam tylko upokarzające uzupełnij profil !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.