Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. taka plota poszła wczoraj
  2. no nie jeździ...zapier.ala
  3. no niby tak, ale to szarpanie to takie jakbyś dodawał gazu i puszczał [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 19:00_________________________________________________a z tego co czytałem inne podobne tematy o szarpaniu to tam inaczej było to opisane [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 19:01_________________________________________________do tych objawów które opisałem wcześniej dodałbym jeszcze fak, że w momencie gdy zrzucam na luz obroty(nie zawsze ale zdarza się) troszke podskoczą(1100-1200) i wraca wszstko do normy
  4. pogadaj z chłopakami z Keżorem, Rafałem i resztą tej bandy, oni mają porezane fury to powiedzą gdzie aha no i Krolu też reza z resztą chyba wszyscy prócz mnie(moja 4 jest sama w sobie wyrezana 1.8 a oznaczenie silnika ADR mówi samo za siebie )
  5. z tego co słyszałęm to tak jak piszesz Tychy ale nie jestem pewien
  6. no o to o to, gdzie coś takiego można ściągnąć
  7. to byłem ja jadę taki zaspany i już drugi raz Cię widzę prawie w tym samym miejscu tylko poprzednio kilka aut wcześniej i dogonić nie mogłem :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 08:23_________________________________________________aha wszystkim
  8. Tomi dałeś radę macie 4-tą paczkę i gratki przy okazji a jak z tym podpisem - to rysowane audi :gwizdanie:
  9. leszcze nie będzie dziś 400
  10. idę w kime
  11. tomi400 fajny podpis też chce taki
  12. dlatego Krolu dobrze robi włąsny biznes też mi to chodzi po głowie ale nie z chinolami
  13. nie znam was ale i szanuję przy okazji, wiesz później by ktoś mówił co za gej z tego Miszy, albo kto to k.rwa jest ten Misza, ale widzę braci tutaj więc jak dasz sobie ogrzewanie na szybę to będziesz miał
  14. chciałęm to napisać ale się bałem, że mnie pojedziecie
  15. powiedziałbym tak sobie się kręci ja zamawiam resztę grató na chatę :gwizdanie: i siłą rzeczy tu jestem
  16. jakoś się kręci
  17. z tego co mi się obiło o uszy to Wy wpadacie :gwizdanie:
  18. tak ale u nas na każdą setkę sie stawia :gwizdanie: a jest kryzys
  19. czemu we wtorek ciebie i keżora nie ma co się stało krolu co to robotę zaczynasz to swoje czy znowu coś innego??? miszka co tam uciebie jak po świętach, starym nowym roku te dwa geje co o nich piszesz jadą na narty i dechę z gliwickimi ja będę kędzior pamiętaj o windowsie bo piwo czeka
  20. też mam taką nadzieję to może kupię Lechy free żeby każdy mógł się napić ? aż znów będzie: jeb ciul d*p, d*p, d*p, jeb jeb ..........oby to stało się jak najpóźniej
  21. no chłopaki trzymam kciuki 4-setka już blisko Tymon :tongue4:
  22. 3 dni i 3 noce ale seria byla jak trzeba! pozdro Stanek
  23. na Sokolskiej wszywki robią :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.