Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
taka plota poszła wczoraj
-
Spoty Katowice i okolice
no nie jeździ...zapier.ala
-
[B5 ADR] Szarpanie po raz kolejny - inne objawy ! ! !
no niby tak, ale to szarpanie to takie jakbyś dodawał gazu i puszczał [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 19:00_________________________________________________a z tego co czytałem inne podobne tematy o szarpaniu to tam inaczej było to opisane [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 19:01_________________________________________________do tych objawów które opisałem wcześniej dodałbym jeszcze fak, że w momencie gdy zrzucam na luz obroty(nie zawsze ale zdarza się) troszke podskoczą(1100-1200) i wraca wszstko do normy
-
Spoty Katowice i okolice
pogadaj z chłopakami z Keżorem, Rafałem i resztą tej bandy, oni mają porezane fury to powiedzą gdzie aha no i Krolu też reza z resztą chyba wszyscy prócz mnie(moja 4 jest sama w sobie wyrezana 1.8 a oznaczenie silnika ADR mówi samo za siebie )
-
Spoty Katowice i okolice
z tego co słyszałęm to tak jak piszesz Tychy ale nie jestem pewien
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no o to o to, gdzie coś takiego można ściągnąć
-
Spoty Katowice i okolice
to byłem ja jadę taki zaspany i już drugi raz Cię widzę prawie w tym samym miejscu tylko poprzednio kilka aut wcześniej i dogonić nie mogłem :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 08:23_________________________________________________aha wszystkim
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tomi dałeś radę macie 4-tą paczkę i gratki przy okazji a jak z tym podpisem - to rysowane audi :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
leszcze nie będzie dziś 400
-
Spoty Katowice i okolice
idę w kime
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tomi400 fajny podpis też chce taki
-
Spoty Katowice i okolice
dlatego Krolu dobrze robi włąsny biznes też mi to chodzi po głowie ale nie z chinolami
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobijemy 400 i spadmy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie znam was ale i szanuję przy okazji, wiesz później by ktoś mówił co za gej z tego Miszy, albo kto to k.rwa jest ten Misza, ale widzę braci tutaj więc jak dasz sobie ogrzewanie na szybę to będziesz miał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chciałęm to napisać ale się bałem, że mnie pojedziecie
-
Spoty Katowice i okolice
powiedziałbym tak sobie się kręci ja zamawiam resztę grató na chatę :gwizdanie: i siłą rzeczy tu jestem
-
Spoty Katowice i okolice
jakoś się kręci
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z tego co mi się obiło o uszy to Wy wpadacie :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak ale u nas na każdą setkę sie stawia :gwizdanie: a jest kryzys
-
Spoty Katowice i okolice
czemu we wtorek ciebie i keżora nie ma co się stało krolu co to robotę zaczynasz to swoje czy znowu coś innego??? miszka co tam uciebie jak po świętach, starym nowym roku te dwa geje co o nich piszesz jadą na narty i dechę z gliwickimi ja będę kędzior pamiętaj o windowsie bo piwo czeka
-
Spoty Katowice i okolice
też mam taką nadzieję to może kupię Lechy free żeby każdy mógł się napić ? aż znów będzie: jeb ciul d*p, d*p, d*p, jeb jeb ..........oby to stało się jak najpóźniej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no chłopaki trzymam kciuki 4-setka już blisko Tymon :tongue4:
-
Spoty Katowice i okolice
3 dni i 3 noce ale seria byla jak trzeba! pozdro Stanek
-
Spoty Katowice i okolice
na Sokolskiej wszywki robią :gwizdanie: