Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Podnoszenie się poziomu oleju może być spowodowane częstym zapalaniem i gaszeniem silnika oraz pokonywaniem często krótkich tras, np w mieście.co do uciekania płynu, miałem podobnie, uciekał płyn i falowały obroty, też był podejrzenie uszczelki pod głowicą, a okazało sie że po wymianie czujnika temperatury cieczy chłodzącej wszystko wróciło do normy - obroty sie ustabilizowały a płyn przestał ubywać. Wracajac do tematu Chowixa...na czym sprawa stoi ? Zadziałałes coś ?
  2. polecam wizyte u gazownika :gwizdanie:
  3. szukasz wiedzy o S4 w budzie B6 moja jest taka, że mało tego na forum :gwizdanie: ale słabo szukałeś, nie ma tego wiele ale jak szukasz wiedzy to masz http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bbk_s4_avant_pincziego-t76259.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bbk_s4_moj_nowy_nabytek-t101745.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bbk_s4_344km-t48227.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b6s4_bbk_moja_kochana_perelka-t70141.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/b6_s4_42_q_avant_moja_s4-t8779.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/s4_42_v8nowe_fotki_zimowe-t4878.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/s4_b6_42_q_s4_avant-t3637.0.html [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 13:17_________________________________________________zawsze możesz z którymś z chłopaków zagadać :gwizdanie:
  4. jazdę na sniegu masz opanowaną a... i nie musisz się bać, ja wyjeżdżam dopiero o 15 :polew: no ale je jeszczę trochę będę jeździł o 15 bedę w Bytomiu 16 w Gliwicach 17 w Radzionkowie 18 w Piekarach mam nadziję, że Ciebie nie spotkam :gwizdanie: jade na chwile do Dąbrowy G. więc masz luz [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 11:50_________________________________________________Panowie, potrafi ktoś tak zeskanować ksero książki które mam, powiedzmy do pliku PDF lub DOC żebym mógł robić "kopiuj -> wklej" ??? przecież nie bede tyle tekstu przepisywał ( do połowy lutego musze prace oddac, a mam 0,5 strony) chcesz kopiuj wklej części tekstu czy całą stronę ?
  5. prawda 35-45 to jest optymalne ET miałem 15 et 42 były trochę schowane, 17 mam et35 i jest
  6. Wszystkie są piękne i będą pasowały, mam podobne do tych 1,.... 2 i 3 też mi chodziły po głowie ale akurat jak ja kupowałem nie było, ale myśle tak albo pieirwsze albo jak wuju drugie [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 11:49_________________________________________________aha te drugie maja za duże ET jak na A4 i musiałbyś dystanse stosować(dodatkowe koszta)
  7. jazdę na sniegu masz opanowaną a... i nie musisz się bać, ja wyjeżdżam dopiero o 15 :polew: no ale je jeszczę trochę będę jeździł o 15 bedę w Bytomiu 16 w Gliwicach 17 w Radzionkowie 18 w Piekarach mam nadziję, że Ciebie nie spotkam :gwizdanie:
  8. nieźle sypie a ja zaraz wyruszam w trasę
  9. jest tego w 3 du.y ja przed zakupieniem swoich chciałem kupować z 8 innych wzorów, jak nie wiesz to poszukaj sobie na allegro tam jest tego dużo felg jest miliony a do a4 tysiące czarne, srebrne, chrom, mat............poszukaj wybierz wstępnie, wrzuć fotke to ludzie doradzą decyzja i tak będzie Twoja bo to Tobie ma sie podobać
  10. ściągnięcie alu z oponami z auta(te do bagażnika w całości) + ściągnięcie zimówek z alumów(2komplet) + ściągnięcie letnich ze stalówek + założenie zimówek na stalówki + wyważenie = 60zł Katowice
  11. tanio poszły moim zdaniem choć gumy chyba nie pierwszej młodości
  12. wzór fajny ale ta felga wygląda fajnie od 18 cali moim zdaniem, co do komfortu i wyglądu to temat jest ciężki, jak jeździsz na 15 i wrzucisz 17 to odczujesz dużą różnicę np na kierownicy ale po czasie patrząc na wygląd auta puścisz w zapomnienie brak komfortu jaki masz na 15, też tak miałem po oprzesiadce na 17 ale przeciez 17 to nie tragedia bo jak piszą i na 18 i 19 ludzie śmigają. Piszę żebyś nie miał wątpliwości. A 16 cali niby mówią, że to kompromis między 15-17 ale moim zdaniem to żaden kompromis bo ani sie tym dobrze nie jeździ ani wyglądu max rewelacyjnego nie ma. Sam zadecyduj co Ci się podoba, czego chcesz ? DOKŁADNIE
  13. no z początku trochę się zdziwiłem ale całkiem prawdopodobne zwłeszcza, że ktoś w tamtym temacie napisał, że tak miał, nie pozostaje koledze nic jak sprawdzic lakier na dachu, jego grubość a później zakup szyby, bo jeśli okaże się, że ma szpachlę i było heblowane to lepiej kupic jakąś tania szybę....bo i tak pęknie, ale to tylko jadna z hipotez
  14. ktoś z Krk ale osobiście nie wiem Keżor kupował niedawno :gwizdanie:
  15. wiem, że hipppek się tym zajmuje napisz mu na PW o co chodzi siema oko1234
  16. przebrnąłem przez ten syf 15 stron o cipkach przebranych za hamburgiery
  17. to co pokazujesz wygląda na uszczelke, mianowicie nalot na korku wlewu oleju, znikający płyn chłodniczy.... a sprawdz jeszcze zbiornik wyrównawczy, czy są tam takie tłuste plamy (oczka) i czy nie czuc benzyną z niego ? to co piszesz o tym, że auto ma stary olej raz spotkałęm się z taką sytuacją, że był podobny nalot na korku ale wiem, że tamto auto nie jeździło trochę czasu więc coś w tym może być ale reszta objaw sprawdz ten zbiornik wyrównawczy
  18. takie nalot robi się gdy jest walnięta uszczelka
  19. stary temat ale odkopię go ponieważ mam podobnie, jak odkręcę korek wlewu oleju i zostawię luźno to podskakuje ? to normalne czy nie ? bo do tej pory nikt nie stwierdził w temacie czy to norma czy nie ?
  20. narazie lipa byłem dzis u mojego ale głupio gadał więc olałem temat na dziś może jutro znajdęczas podjechać a te 50zeta to na samo paliwo zejdzie [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 19:18_________________________________________________ps z długopis jużzapłaciłem
  21. to w pierwszej kolejności wizyta u gazownika
  22. sprawdz instalację to po pierwsze, kiedy wymieniałeś filtry i byłeś na regulacji - przeglądzie ? no bo jak na pb jedzie normalnie to wina gazu, z uciekaniem płynu to pewnie powiedzą, że uszczelka pod głowicą choć nie koniecznie, miałem ''podobny przypadek'' ubywało płynu chłodniczego i falowały obroty(wymiana czujnika temperatury cieczy pomogła - obroty sie ustabilizowały i nie pije płynu chłodniczego) a jak z temperaturą ? akumulator słaby ale to nie jego wina
  23. żebyś pożyczył mi ten duży dysk co go można pod lapka podpiąć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.