Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. gej [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:31_________________________________________________i pijak na dodatek
  2. niech Ci będzie
  3. dobra :polew: :polew:
  4. że jestem upośledzony i że nie powinienem pić :>[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:14_________________________________________________ dobra tylko nie mów nikomu, że pytałem
  5. Ty Kędzior...tylko nie mów nikomu, że pytam ale kto to jest Adrenalina... ? ? ? :polew:
  6. i to mnie się podoba
  7. nie...dziś nie piję....narazie nie piję.....później sie napiję......ide po browara do lodówki
  8. dobryyy hehe niebylo mnie 30minut hehe juz niepamietasz? no nie pamiętam
  9. dobryyy
  10. nie skakam no Krolu szacun dla Ciebie [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 19:31_________________________________________________wróce tu po wiadomościach
  11. życie
  12. Finlandia to co innego, na wódkę zawsze znajdę [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 19:16_________________________________________________siema Max
  13. mnie nie stać na nic
  14. ...ale po co od razu te wulgaryzmy?? nie można grzecznie poprosić?? chciałem zaznaczyć, że sprawa jest poważna dlatego użyłem wulgazyzmu .
  15. co Wy z tym macie....wszyscy najpierw: a później nie wiem o czymś ? do hu.a to mnie oświećcie
  16. w lecie to i na wodzie można śmigać...destylowanej chowix tak dla potwierdzenia nie śmigałem swoją a4 jakieś 2 tyg i pojawił się identyczny osad na korku wlewu oleju(nawet było go więcej niż i Ciebie) więc nie ma się co prejmować, że osad na korku od razu uszczelka
  17. co zgadłem ?
  18. Ko czego rżysz ?
  19. a nie nic wydawalo mi się ale jak nie to ok
  20. a tak wogóle to Adrenalina to Stanleyowa ?
  21. Stanley nie świruj Oni mają 425-tą stronę a 400 mieli w tym samym czasie co my więc weźse to po leku napewno 25 nie więcej do machnięcia(tyle co u nas za 2 godziny :gwizdanie:) :gwizdanie: :polew:
  22. siemano z wcziesniego wiecziera :> Adrenalina
  23. te padło tyle pójdzie ? [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 14:04_________________________________________________Krolu fura jeszcze nie zrobiona, nie mam czasu - dosłwonie
  24. co tam Krolu słychać...kope lat
  25. A czy lampy angielskie nie oświetlają inaczej drogi?? U nas jest to w ten sposób że reflektor prawy świeci wyżej (w sumie to oba mają skos) idzie przestawic. siemasz Krolu geju

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.