Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
gej [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:31_________________________________________________i pijak na dodatek
-
Spoty Katowice i okolice
niech Ci będzie
-
Spoty Katowice i okolice
dobra :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
że jestem upośledzony i że nie powinienem pić :>[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:14_________________________________________________ dobra tylko nie mów nikomu, że pytałem
-
Spoty Katowice i okolice
Ty Kędzior...tylko nie mów nikomu, że pytam ale kto to jest Adrenalina... ? ? ? :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
i to mnie się podoba
-
Spoty Katowice i okolice
nie...dziś nie piję....narazie nie piję.....później sie napiję......ide po browara do lodówki
-
Spoty Katowice i okolice
dobryyy hehe niebylo mnie 30minut hehe juz niepamietasz? no nie pamiętam
-
Spoty Katowice i okolice
dobryyy
-
Spoty Katowice i okolice
nie skakam no Krolu szacun dla Ciebie [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 19:31_________________________________________________wróce tu po wiadomościach
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Finlandia to co innego, na wódkę zawsze znajdę [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 19:16_________________________________________________siema Max
-
Spoty Katowice i okolice
mnie nie stać na nic
-
Spoty Katowice i okolice
...ale po co od razu te wulgaryzmy?? nie można grzecznie poprosić?? chciałem zaznaczyć, że sprawa jest poważna dlatego użyłem wulgazyzmu .
-
Spoty Katowice i okolice
co Wy z tym macie....wszyscy najpierw: a później nie wiem o czymś ? do hu.a to mnie oświećcie
-
[B5 ADP] Gaśnie na LPG
w lecie to i na wodzie można śmigać...destylowanej chowix tak dla potwierdzenia nie śmigałem swoją a4 jakieś 2 tyg i pojawił się identyczny osad na korku wlewu oleju(nawet było go więcej niż i Ciebie) więc nie ma się co prejmować, że osad na korku od razu uszczelka
-
Spoty Katowice i okolice
co zgadłem ?
-
Spoty Katowice i okolice
Ko czego rżysz ?
-
Spoty Katowice i okolice
a nie nic wydawalo mi się ale jak nie to ok
-
Spoty Katowice i okolice
a tak wogóle to Adrenalina to Stanleyowa ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Stanley nie świruj Oni mają 425-tą stronę a 400 mieli w tym samym czasie co my więc weźse to po leku napewno 25 nie więcej do machnięcia(tyle co u nas za 2 godziny :gwizdanie:) :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
siemano z wcziesniego wiecziera :> Adrenalina
-
Spoty Katowice i okolice
te padło tyle pójdzie ? [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 14:04_________________________________________________Krolu fura jeszcze nie zrobiona, nie mam czasu - dosłwonie
-
Spoty Katowice i okolice
co tam Krolu słychać...kope lat
-
Spoty Katowice i okolice
A czy lampy angielskie nie oświetlają inaczej drogi?? U nas jest to w ten sposób że reflektor prawy świeci wyżej (w sumie to oba mają skos) idzie przestawic. siemasz Krolu geju