Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. nnoo Gregor..............chyba na monitorze
  2. Tyś mioł ponad dwiesta [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:56_________________________________________________203 ? 204 ? :polew: :polew:
  3. Na hamowni wyszła lipa, ale i tak było to najmocniejsze hamowane autko w tym dniu :> Nawet eSie mniej wyszło ile miałeś Gregory bo nie śledziłem wątku z pewnych względów :gwizdanie:
  4. nie mówię o lasce tylko o chacie :polew: :polew:
  5. Wy tu tak bez cenzury
  6. Gregory kiedy przyjedziesz do Kato ;(
  7. Kędzior Ty c**ju kiedy byłeś u mnie na chacie ? :polew: :polew:
  8. do Kato jadę i będzie ogień zawsze jak wpadam z Yarisa to Audi jest jak RS4
  9. jutro przepalam mojego ADR-a bo już tydzień stoi
  10. :polew: :polew: :polew: :polew: kurna Kędzior zdrowie
  11. a co kur.. ja niby bez kulturki ???? kultura musi być...być...nooo
  12. dopijam drugie :gwizdanie:
  13. kurna Felek aż się wiosny i lata nie mogę doczekać....ten lans B5 na alumach 17 cali wisz jak :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:17_________________________________________________ale mom bryka normalnie siam z niemców przywieziuna
  14. i ten podkład muzyczny AUDI RS4(517hp) vs AUDI RS4(430hp)
  15. noooo zrobiłeś to Twoje padło ?
  16. sorry Kędzior teraz mi się przypomniało jak mówiłeś żebym nikomu nie mówił
  17. jakie żarty Kędzior jakie żarty [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 21:00_________________________________________________mam jedno piwo w lodówce dopije i idę w kime bo ogień tydzień był
  18. w 6-tke było jeszcze 2 innych kolesi.... ja poszedłem z tymi laskami a Ty zostałeś z kolesiami( sam tak chciałeś) :polew: :polew: :polew:
  19. no i proponowałeś im gang bang
  20. co? oo Miszka ty byłeś ze mną w damskim kiblu? nie pamiętam ale pewnie tak
  21. one były dwie
  22. Violetta [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:42_________________________________________________Fioletka
  23. ja miałem na myśli co innego no ale nich Ci będzie ...geju a tak na powiażnie to co działasz ? piwko i chata czy jak ? ja mam w sumie chatę wolną to może wpadniesz :polew:
  24. ja już wiem jaki jest Twój ulubiony trunek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.