Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
Max nie ściemniaj ja z ST pociągiem cisnę, Kędzior z Sosnogrodu busem, nie bądź lesz kup bilet i wio
-
Spoty Katowice i okolice
a widzisz tu kogoś kulturalnego do h*ja ?
-
Spoty Katowice i okolice
przestań [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 14:42_________________________________________________to może wcześniej sie spikniemy [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 14:43_________________________________________________szybciej zaczeniemy szybciej skończymy
-
Spoty Katowice i okolice
ja loty oglądam
-
Spoty Katowice i okolice
jedyny plus na naszą korzyść to to, że nie jesteśmy czarni jak w prawdziwym gang bang'u :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
muhahahahaahahha :polew: normalnie kwiczę ze śmiechu muhehehe po pijoku będzie łatwiej
-
Spoty Katowice i okolice
gang bang
-
Spoty Katowice i okolice
albo się wbijemy do niego na chatę hehehe i
-
Spoty Katowice i okolice
ja powrotny mam 22:20 albo 0:20 Stanley ma blisko na chate to posiedzi ze mną
-
Spoty Katowice i okolice
spoko a co Kędzior z furą ?
-
Spoty Katowice i okolice
ok ja mam 17:50 jakis pociąg z ST
-
Spoty Katowice i okolice
GIT to na którą się ustawiamy ? ja sprawdzę o której mam transport
-
Spoty Katowice i okolice
na 3 piwka nie opłaca mi się z Tychów ruszać ale jaka wódeczkie
-
Spoty Katowice i okolice
no ale generalnie autami nie przyjeżdżamy ? kto jesze wpada ?
-
Spoty Katowice i okolice
siemasz Kędzior... a jek Wy to widzicie ? lajtowo po 3 piwka(wtedy wpadnę furą ) czy ostry wlew ? wódka itp ?
-
Spoty Katowice i okolice
to co z tym pijaństwem dziś kto sie wybiera bo ja z wioski(Tychy) muszę dojechać :>
-
Spoty Katowice i okolice
Ps. Krolu leszczu Kędzior Cie wyprzedził w postach :bicz3: o mnie nie wspomnę :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 18:21_________________________________________________Ps2. Stanley z Tobą też się policzę
-
Spoty Katowice i okolice
Pozdrawiam lachony jak sie odkuje z netem i robota to zawitam Póki co POZDROOOO
-
Spoty Katowice i okolice
Pozdrawiam Wszystkich
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley ? nie chyba chodziło o jakiegos nowego Zioma z batalionu
-
Spoty Katowice i okolice
:wallbash: musze neta zapodać nie nadążam tego doczytać :wallbash: i po ostatnim spocie stwierdzam, że zacofany jestem i nie wiem co się dzieje na świecie
-
[B5 AGA] Nierówna praca na gazie
a ja dalej twierdzę, że trzeba do gazownika, a nie mędrkować :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja nie wiem ile stron doje.aliście bo juz się zgubiłem i nie wiem na której ostatnio się zatrzymałem lecicie ostro ze spamem, jak neta odpale na chacie to Was dojadę :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
mój prezes ma CL500 i GLa ale zeby byc w porządku ma również A8 4.2 TDI Q sorry ale ja nie mam żadnego Mercedesa - Spoty Katowice i okolice