Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Max nie ściemniaj ja z ST pociągiem cisnę, Kędzior z Sosnogrodu busem, nie bądź lesz kup bilet i wio
  2. a widzisz tu kogoś kulturalnego do h*ja ?
  3. przestań [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 14:42_________________________________________________to może wcześniej sie spikniemy [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 14:43_________________________________________________szybciej zaczeniemy szybciej skończymy
  4. ja loty oglądam
  5. jedyny plus na naszą korzyść to to, że nie jesteśmy czarni jak w prawdziwym gang bang'u :polew:
  6. muhahahahaahahha :polew: normalnie kwiczę ze śmiechu muhehehe po pijoku będzie łatwiej
  7. gang bang
  8. albo się wbijemy do niego na chatę hehehe i
  9. ja powrotny mam 22:20 albo 0:20 Stanley ma blisko na chate to posiedzi ze mną
  10. spoko a co Kędzior z furą ?
  11. ok ja mam 17:50 jakis pociąg z ST
  12. GIT to na którą się ustawiamy ? ja sprawdzę o której mam transport
  13. na 3 piwka nie opłaca mi się z Tychów ruszać ale jaka wódeczkie
  14. no ale generalnie autami nie przyjeżdżamy ? kto jesze wpada ?
  15. siemasz Kędzior... a jek Wy to widzicie ? lajtowo po 3 piwka(wtedy wpadnę furą ) czy ostry wlew ? wódka itp ?
  16. to co z tym pijaństwem dziś kto sie wybiera bo ja z wioski(Tychy) muszę dojechać :>
  17. Ps. Krolu leszczu Kędzior Cie wyprzedził w postach :bicz3: o mnie nie wspomnę :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 18:21_________________________________________________Ps2. Stanley z Tobą też się policzę
  18. Pozdrawiam lachony jak sie odkuje z netem i robota to zawitam Póki co POZDROOOO
  19. Pozdrawiam Wszystkich
  20. Stanley ? nie chyba chodziło o jakiegos nowego Zioma z batalionu
  21. :wallbash: musze neta zapodać nie nadążam tego doczytać :wallbash: i po ostatnim spocie stwierdzam, że zacofany jestem i nie wiem co się dzieje na świecie
  22. a ja dalej twierdzę, że trzeba do gazownika, a nie mędrkować :gwizdanie:
  23. ja nie wiem ile stron doje.aliście bo juz się zgubiłem i nie wiem na której ostatnio się zatrzymałem lecicie ostro ze spamem, jak neta odpale na chacie to Was dojadę :gwizdanie:
  24. mój prezes ma CL500 i GLa ale zeby byc w porządku ma również A8 4.2 TDI Q sorry ale ja nie mam żadnego Mercedesa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.