Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Nie ma to jak kulawy bajer :polew: zapytałem po prostu
  2. to może wrzuć kajś na serwer , na jakąs poczte czy coś i potem sobie ściągniesz nazot ta on ma taki net ze szybciej by mu było to na kartkę przepisać to niech już wyśle to se w wakcje formata czaśnie :polew: :polew:
  3. to może wrzuć kajś na serwer , na jakąs poczte czy coś i potem sobie ściągniesz nazot keżor ty mi o serwerach tutaj nie tutaj bo to już inna insza inszość ---->tego to bym nie ogarną zagadam z kanarem o ten na USB Kanar pożyczysz mi ten dysk na USB :> ???
  4. i w tym sęk, że gdyby to było to bym nie pytał, no panowie na tyle to jeszcze kumam baze
  5. nie ma nagrywarki DVD...ma zwykłą a 20 CD nie mam czasu i chęci nagrywać
  6. spoko, a pożyczyć ? bo nie opłaca mi się kupować tylko po to żeby dysk sformatować :gwizdanie: a nie masz innych wolnych partycji , żeby przerzucić na chwile ? w swoim tak miałęm ale to jest mojej Lapek więc :gwizdanie:
  7. spoko, a pożyczyć ? bo nie opłaca mi się kupować tylko po to żeby dysk sformatować :gwizdanie:
  8. kaj tyn łod tyj eSy niebieskiej ? Pany na co zrzucic 15 GB z lapka ? są jakieś takie dyski do podłączenia pod laka czy jaki Mega Pen Drive czy jak ?
  9. Bo nie wiem o co chodzi Kosmicie. :gwizdanie: i właśnie o to sie rozchodzi... KOSMITA o co Ci chodzi bo zament siejesz :bicz3: Masz zespolone czy dzielone i co chcesz zrobić ?
  10. :polew: :polew: Hipolit nie pirrrrrrrrrrr.ol :polew:
  11. :szukaj: :szukaj: nie cfaniakuj małolat pierwszy - podupcyło mi cos forum z rana i myslałem, że byłem pierwszy, widzę że humory dopisują
  12. ile wkońcu za ten długopis bo sie zagubiłem
  13. keżor sie odezwał
  14. co Ty masz z tym słupkiem kasa poleci zaraz zapomnialem
  15. Sam jestes kur*wa Kosmita Napisałem od czego są te mocowania. Żeby nie było, że to tylko strzałeczki nie mędrkuj opisujesz strzałeczki w lampie poliftowej a piszesz cos o dzielonych więc jak chcesz wyciągnąc kierunek z polifta ? cfaniaczku :gwizdanie:
  16. pierwszy
  17. ja myślę Kanar tak, narazie jeździj jak masz, nic Ci sie nie stanie, a nóż kogoś stukniesz oczywiście przypadkowo i z nie Twojej winy :gwizdanie: wtedy zrobisz a narazie szukaj jakieś okazji, no chyba, że chcesz zderzak igiełkę to dużo zabulisz za kompletną [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 23:34_________________________________________________cześć wam spadam spać
  18. stanley
  19. chopy nie pieeeeeeerdo.cie http://www.allegro.pl/item867586627_przedni_zderzak_przod_audi_a4_99_01_z_belka_s_line.html tylko drogi bo można taniej wyrwać
  20. Kanar a Ty chcesz tylko ze spryskami ten zderzak ? [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 23:07_________________________________________________Kanar a to ? http://www.allegro.pl/item860217702_audi_a4_99_01_zderzak_przod_przedni.html kolor
  21. rozumiem, że Wam też zamula i to nie wina mojego lichego neta z palucha ?
  22. też tego szukałem i ni ma, w Toyocie Yaris mam taki bajer :gwizdanie: elegancko pryska, sprawdzałem czy by to podeszło do A4 ale niestety za duże
  23. Nie może być przeciążony przecież Gliwice dziś prawie nic nie piszą Guru
  24. + koszty kratek... i halogenów bo to polift :gwizdanie: Z wieczora, ten net mnie wykonczy 3 strony w 10 min czytałem co tam spamersi ? ja pakuje rzeczy do przeprowadzki powoli i aż sie zgrzałęm i moja twarz wygląda mniej więcej tak boki cały dzień waliłem Dżarisem....jakiś taki bardziej do okiełznania niż Audi
  25. to nie ludzie to dzicz i bo spadam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.