Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
Nie ma to jak kulawy bajer :polew: zapytałem po prostu
-
Spoty Katowice i okolice
to może wrzuć kajś na serwer , na jakąs poczte czy coś i potem sobie ściągniesz nazot ta on ma taki net ze szybciej by mu było to na kartkę przepisać to niech już wyśle to se w wakcje formata czaśnie :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
to może wrzuć kajś na serwer , na jakąs poczte czy coś i potem sobie ściągniesz nazot keżor ty mi o serwerach tutaj nie tutaj bo to już inna insza inszość ---->tego to bym nie ogarną zagadam z kanarem o ten na USB Kanar pożyczysz mi ten dysk na USB :> ???
-
Spoty Katowice i okolice
i w tym sęk, że gdyby to było to bym nie pytał, no panowie na tyle to jeszcze kumam baze
-
Spoty Katowice i okolice
nie ma nagrywarki DVD...ma zwykłą a 20 CD nie mam czasu i chęci nagrywać
-
Spoty Katowice i okolice
spoko, a pożyczyć ? bo nie opłaca mi się kupować tylko po to żeby dysk sformatować :gwizdanie: a nie masz innych wolnych partycji , żeby przerzucić na chwile ? w swoim tak miałęm ale to jest mojej Lapek więc :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
spoko, a pożyczyć ? bo nie opłaca mi się kupować tylko po to żeby dysk sformatować :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
kaj tyn łod tyj eSy niebieskiej ? Pany na co zrzucic 15 GB z lapka ? są jakieś takie dyski do podłączenia pod laka czy jaki Mega Pen Drive czy jak ?
-
[B5 ALL] Demontaż przednich lamp
Bo nie wiem o co chodzi Kosmicie. :gwizdanie: i właśnie o to sie rozchodzi... KOSMITA o co Ci chodzi bo zament siejesz :bicz3: Masz zespolone czy dzielone i co chcesz zrobić ?
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: Hipolit nie pirrrrrrrrrrr.ol :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:szukaj: :szukaj: nie cfaniakuj małolat pierwszy - podupcyło mi cos forum z rana i myslałem, że byłem pierwszy, widzę że humory dopisują
-
Spoty Katowice i okolice
ile wkońcu za ten długopis bo sie zagubiłem
-
Spoty Katowice i okolice
keżor sie odezwał
-
Spoty Katowice i okolice
co Ty masz z tym słupkiem kasa poleci zaraz zapomnialem
-
[B5 ALL] Demontaż przednich lamp
Sam jestes kur*wa Kosmita Napisałem od czego są te mocowania. Żeby nie było, że to tylko strzałeczki nie mędrkuj opisujesz strzałeczki w lampie poliftowej a piszesz cos o dzielonych więc jak chcesz wyciągnąc kierunek z polifta ? cfaniaczku :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
pierwszy
-
Spoty Katowice i okolice
ja myślę Kanar tak, narazie jeździj jak masz, nic Ci sie nie stanie, a nóż kogoś stukniesz oczywiście przypadkowo i z nie Twojej winy :gwizdanie: wtedy zrobisz a narazie szukaj jakieś okazji, no chyba, że chcesz zderzak igiełkę to dużo zabulisz za kompletną [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 23:34_________________________________________________cześć wam spadam spać
-
Spoty Katowice i okolice
stanley
-
Spoty Katowice i okolice
chopy nie pieeeeeeerdo.cie http://www.allegro.pl/item867586627_przedni_zderzak_przod_audi_a4_99_01_z_belka_s_line.html tylko drogi bo można taniej wyrwać
-
Spoty Katowice i okolice
Kanar a Ty chcesz tylko ze spryskami ten zderzak ? [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 23:07_________________________________________________Kanar a to ? http://www.allegro.pl/item860217702_audi_a4_99_01_zderzak_przod_przedni.html kolor
-
Spoty Katowice i okolice
rozumiem, że Wam też zamula i to nie wina mojego lichego neta z palucha ?
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
też tego szukałem i ni ma, w Toyocie Yaris mam taki bajer :gwizdanie: elegancko pryska, sprawdzałem czy by to podeszło do A4 ale niestety za duże
-
Spoty Katowice i okolice
Nie może być przeciążony przecież Gliwice dziś prawie nic nie piszą Guru
-
Spoty Katowice i okolice
+ koszty kratek... i halogenów bo to polift :gwizdanie: Z wieczora, ten net mnie wykonczy 3 strony w 10 min czytałem co tam spamersi ? ja pakuje rzeczy do przeprowadzki powoli i aż sie zgrzałęm i moja twarz wygląda mniej więcej tak boki cały dzień waliłem Dżarisem....jakiś taki bardziej do okiełznania niż Audi
-
Spoty Katowice i okolice
to nie ludzie to dzicz i bo spadam