Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Mietki są fajansiarskie i takie nijakie konkurencja ładniejsza - Passat CC
  2. :wallbash:
  3. z popołudnia
  4. :seksiasty:
  5. diman zj***ł :gwizdanie: to lecisz od nowa dajesz
  6. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: siemacie katowiczanie 100 lat KROLU :kox: :kox: :kox: siema Diman :kox: :kox: :kox: :kox:
  7. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
  8. :kox:
  9. to zapodajmy coś prostszego bo mi się jeb.e już w głowie a kaca mam moja propozycja to :
  10. do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry
  11. do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry
  12. do bry do bry
  13. nara
  14. ehh no nie pogadasz z takim przecież gadasz
  15. Somes to były życzenia i ja Krolowi zyczę benzyny
  16. 100 Lat Królu i żebyś się w końcu dorobił benzyny ale takiej AGB :gwizdanie:
  17. no nie wiem gdyby mi ktoś zakładał gaz , a przed założeniem byłoby dobrze , a po założeniu by szarpało to bym nie łyknął tego kitu, a do tego że mechanicy z założenia ciulają to wiadomo od lat to ile razy trzeba tak robić dziennie ? ja bym jechał do gazownika i tyle a nie wymyslanie czasowych rozwiązań
  18. a co ma geburstag ?
  19. z rana
  20. to kopsniesz połowę i jesteśmy kwita :gwizdanie:
  21. moim zdaniem sam tzw buzzer starczy bo częstotliwość dźwięku informuje Cię o odległości jaka Ci została no chyba że dodatkowo chcesz ''widzieć'' ile Ci jeszcze miejsca zostało choć to taki bajer, chyba, że zapodasz czujniki cofania z kamerką i monitorkiem 7 cali ale tego chyba nie chcesz poszukaj na allegro jest tego bardzo dużo ale konkretnego modelu niestety CI nie polecę bo nie korzystam z tego typu gadżetów :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 15:54_________________________________________________odnośnie miejsca instalki w śroku auta tu masz super rozwiązanie, na temat jakości niestety nie powiem nic bo nie wiem http://allegro.pl/item884487713_czujnik_cofania_parkowania_8_sensorow_lusterko_hit.html
  22. skoro szarpało od początku to trza było jechać z reklamacją od razu, bo nie powinno nic szarpać
  23. to chyba musisz do jakiegoś speca podjechac od gazu co się bardzo dobrze na tym zna żeby to ogarnął, albo znaleźć kogoś kto ma taki zestaw, jęśli chcesz konkretna opinie na temat tego zestawu :gwizdanie: tak mi sie wydaje :gwizdanie:
  24. nie jechać nigdzie - to normalne, że cyka koniec kropka.
  25. tyle co sie zalogowałem i obiad podano do stołu, już pojedzone a nadrabiać mi się nie chce boi znów alko team zasiadł do forum i natrzaskali spamu Stanley jeszcze nic nie zadziałałem w Naszej sprawie ale dziś odśnieżyłem Audi :> więc ogarnę to może we wtorek ? no nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.