Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
Mietki są fajansiarskie i takie nijakie konkurencja ładniejsza - Passat CC
-
Spoty Katowice i okolice
:wallbash:
-
Spoty Katowice i okolice
z popołudnia
-
Spoty Katowice i okolice
:seksiasty:
-
Spoty Katowice i okolice
diman zj***ł :gwizdanie: to lecisz od nowa dajesz
-
Spoty Katowice i okolice
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: siemacie katowiczanie 100 lat KROLU :kox: :kox: :kox: siema Diman :kox: :kox: :kox: :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
to zapodajmy coś prostszego bo mi się jeb.e już w głowie a kaca mam moja propozycja to :
-
Spoty Katowice i okolice
do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry
-
Spoty Katowice i okolice
do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry do bry
-
Spoty Katowice i okolice
do bry do bry
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
ehh no nie pogadasz z takim przecież gadasz
-
Spoty Katowice i okolice
Somes to były życzenia i ja Krolowi zyczę benzyny
-
Spoty Katowice i okolice
100 Lat Królu i żebyś się w końcu dorobił benzyny ale takiej AGB :gwizdanie:
-
[B5 AGA] Nierówna praca na gazie
no nie wiem gdyby mi ktoś zakładał gaz , a przed założeniem byłoby dobrze , a po założeniu by szarpało to bym nie łyknął tego kitu, a do tego że mechanicy z założenia ciulają to wiadomo od lat to ile razy trzeba tak robić dziennie ? ja bym jechał do gazownika i tyle a nie wymyslanie czasowych rozwiązań
-
Spoty Katowice i okolice
a co ma geburstag ?
-
Spoty Katowice i okolice
z rana
-
Spoty Katowice i okolice
to kopsniesz połowę i jesteśmy kwita :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jakie czujniki parkowania?
moim zdaniem sam tzw buzzer starczy bo częstotliwość dźwięku informuje Cię o odległości jaka Ci została no chyba że dodatkowo chcesz ''widzieć'' ile Ci jeszcze miejsca zostało choć to taki bajer, chyba, że zapodasz czujniki cofania z kamerką i monitorkiem 7 cali ale tego chyba nie chcesz poszukaj na allegro jest tego bardzo dużo ale konkretnego modelu niestety CI nie polecę bo nie korzystam z tego typu gadżetów :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 15:54_________________________________________________odnośnie miejsca instalki w śroku auta tu masz super rozwiązanie, na temat jakości niestety nie powiem nic bo nie wiem http://allegro.pl/item884487713_czujnik_cofania_parkowania_8_sensorow_lusterko_hit.html
-
[B5 AGA] Nierówna praca na gazie
skoro szarpało od początku to trza było jechać z reklamacją od razu, bo nie powinno nic szarpać
-
[B5 AEB] Proszę o opinie na temat opisanego w wątku zestawu
to chyba musisz do jakiegoś speca podjechac od gazu co się bardzo dobrze na tym zna żeby to ogarnął, albo znaleźć kogoś kto ma taki zestaw, jęśli chcesz konkretna opinie na temat tego zestawu :gwizdanie: tak mi sie wydaje :gwizdanie:
-
[ALL B5] Cykanie listwy Valtek
nie jechać nigdzie - to normalne, że cyka koniec kropka.
-
Spoty Katowice i okolice
tyle co sie zalogowałem i obiad podano do stołu, już pojedzone a nadrabiać mi się nie chce boi znów alko team zasiadł do forum i natrzaskali spamu Stanley jeszcze nic nie zadziałałem w Naszej sprawie ale dziś odśnieżyłem Audi :> więc ogarnę to może we wtorek ? no nie wiem