Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
Somes oczywiście :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ykk - kolega somes robi zbędne zamieszanie - na śląskich jest ankieta o nim możesz zagłosować :gwizdanie: niech spada na drzewo
-
Spoty Katowice i okolice
jaki znów bezsens jak takich avantów po zabrzu ze 100 jeździ? SZA to nie Zabrze :polew:----------> Zawiercie
-
Spoty Katowice i okolice
jaki rok produkcji? wyposażenie? "ciemny" w nocy czy w dzień? co za bezsens :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nie przyjeżdża na spoty takowy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:Pitek zabrałem dzieciaki na ślizganie i Stanley mi puknął lekko
-
[B5 ALL] Demontaż przednich lamp
Nosfer to Kosmita!!!!! pytał o te mocowania a przeglądając jego profil widać, że ma polifta :gwizdanie: ale szczerze mówiąc też nie za bardzo wiem o co mu chodzi Kosmita !!!!!!!! o co ci chodzi konkretnie ?
-
Spoty Katowice i okolice
ja dziś ciężko pracowałem :gwizdanie: a Ty jesteś od nas ? :polew: Krolu dawaj namiary na tego Twojego lakiernika bo mi narazie nie chce się do Mierzącic jechać do mojego a skoro mówisz, że tani to może bym skorzystał Stanley a co się tam poducyło :gwizdanie: po tamtej stronie chyba coś od klimy idzie o ile się nie mylę
-
[B5 ALL] Demontaż przednich lamp
zaznaczyłem miejsca gdzie masz mocowania lampy, rozjaśniło się coś ?
-
Spoty Katowice i okolice
drifterzy
-
[B5 AHU] FOTOSTORY - rozrząd, popychacze, pompa wody, termostat
to myślę good price
-
Spoty Katowice i okolice
odddddjebej się PLAMĘ OLEJU ZOSTAWIŁ KEŻOR (ps.keżor chyba Tobie ciekło albo znów ściemę zapodali)
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam byś widział tą bandę dziś na Muchowcu, kurrrrrrrwa dzicz taaa a byś widział tego w tym srebsnym sedanie to cała ta dzicz przy Nim jak przedszkole wyglądała ale w nic nie dojebbbbbbbałem ale śmiechu i tak było co niemiara jest impreza są koszta 4-seta ''oblana'' jakie leszcze :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam byś widział tą bandę dziś na Muchowcu, kurrrrrrrwa dzicz
-
Spoty Katowice i okolice
ja wam kurwwwwwaaaaaaaa zgaszę światło Spoty katowickie ? chyba destrakszyn derby ! ! ! Ten co jeździ tym czarnym avantem mi przyyyyyyyjebał w bok, ten tym drugim avantem z SRS dojjjjjjjjebał w ławkę................ Pany na spoty przyjeżdżamy trzeźwi ! ! ! zart ! ! ! Stanley jak dla mnie to sie dogadamy, jutro zadzwonie do kumpla tanio robi, a Kanar jak chcesz to terz przedzwonie w twojej sprawie albo zrobimy wycieczke do Mierzęcic [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 00:23_________________________________________________jaki spot :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
łoszzzzzzzzzzzzzzz a ja jeszcze na chaci, zapitalam na spota
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
no też bym wolał używkę co ori to ori, zwłaszcza, że co tak naprawdę mogło się stać z taką szybą - czterośladem przecież nie będzie
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
ja leję zwykły płyn z carrefour'a i jeszcze nigdy mi go nie zmroziło, przy mojej jeździe ok 300 - 400 km dziennie to idzie trochę tego zwłaszcza w taką pogodę jak teraz, a jak braknie jadę za kimś kto spryskuje szybki w danym momencie albo szukam jakiejś ciężarówki i pakuję sie za nią
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
zadzwoń tutaj 032-781-5753 to jest w Katosach, ja wymienałem u nich i mieli no ale b5 ale spróbować możesz
-
[ALL B5] Lusterko prawe przed liftem i po lifcie ?
dokładnie, a o przekładaniu bebchów zadecydujesz sam jak założysz lusterko i zobaczysz co zobaczysz
-
[ALL B5] Ile za pomalowanie dwóch boków auta?
ja malowałem niedawno: zderzakx2+nadkole+drzwi i przednie nadkole od listwy w dół zapłaciłem 750zł co prawda robił to brat od znajomego ale pełna profeska, mucha nie siada i kolorek idealnie dobrany, ale tak jak Patrikos napisał ceny sa różne bo ciężko znaleźć lakiernika i na dodatek tak aby stosunek ceny do jakości był zadowalający.
-
[B6 ALL] Czy przód B7 pasuje do B6
zdecydowanie dużo lepiej ale kolega chciał sie dowiedzieć więc się dowiedział
-
[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie
Easy nie doczytałem, że nie chcesz używki a podałem cenę używanej, za to w Katosach szybę do b6 i to na 100 % dostaniesz za 650 zł nie wiem czy to będzie firmowa czy nie ale albo sie płaci i się ma ori albo bdb zamiennik albo oszczędza i kupuje gorszy towar bądź używkę inaczej się nie da sorry
-
[ALL B5] Lusterko prawe przed liftem i po lifcie ?
nie prawda, przerabiałem temat, fakt może nie wygląda to super bo szkło odstaje trochę ale nie trzeba przekładać bebechów żeby widzieć co się dzieje z tyłu po prawej stronie, trzeba dobrze ustawić szkło i po problemie a jak kolega wojtas-audi ma polifta to lusterko też z polifta no chyba, że chcesz mieć dwa róźne
-
Spoty Katowice i okolice
ahhhaaaa