Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. Somes oczywiście :gwizdanie:
  2. ykk - kolega somes robi zbędne zamieszanie - na śląskich jest ankieta o nim możesz zagłosować :gwizdanie: niech spada na drzewo
  3. jaki znów bezsens jak takich avantów po zabrzu ze 100 jeździ? SZA to nie Zabrze :polew:----------> Zawiercie
  4. jaki rok produkcji? wyposażenie? "ciemny" w nocy czy w dzień? co za bezsens :gwizdanie:
  5. nie przyjeżdża na spoty takowy :gwizdanie:
  6. :hi:Pitek zabrałem dzieciaki na ślizganie i Stanley mi puknął lekko
  7. Nosfer to Kosmita!!!!! pytał o te mocowania a przeglądając jego profil widać, że ma polifta :gwizdanie: ale szczerze mówiąc też nie za bardzo wiem o co mu chodzi Kosmita !!!!!!!! o co ci chodzi konkretnie ?
  8. ja dziś ciężko pracowałem :gwizdanie: a Ty jesteś od nas ? :polew: Krolu dawaj namiary na tego Twojego lakiernika bo mi narazie nie chce się do Mierzącic jechać do mojego a skoro mówisz, że tani to może bym skorzystał Stanley a co się tam poducyło :gwizdanie: po tamtej stronie chyba coś od klimy idzie o ile się nie mylę
  9. zaznaczyłem miejsca gdzie masz mocowania lampy, rozjaśniło się coś ?
  10. drifterzy
  11. odddddjebej się PLAMĘ OLEJU ZOSTAWIŁ KEŻOR (ps.keżor chyba Tobie ciekło albo znów ściemę zapodali)
  12. Akjam byś widział tą bandę dziś na Muchowcu, kurrrrrrrwa dzicz taaa a byś widział tego w tym srebsnym sedanie to cała ta dzicz przy Nim jak przedszkole wyglądała ale w nic nie dojebbbbbbbałem ale śmiechu i tak było co niemiara jest impreza są koszta 4-seta ''oblana'' jakie leszcze :polew:
  13. Akjam byś widział tą bandę dziś na Muchowcu, kurrrrrrrwa dzicz
  14. ja wam kurwwwwwaaaaaaaa zgaszę światło Spoty katowickie ? chyba destrakszyn derby ! ! ! Ten co jeździ tym czarnym avantem mi przyyyyyyyjebał w bok, ten tym drugim avantem z SRS dojjjjjjjjebał w ławkę................ Pany na spoty przyjeżdżamy trzeźwi ! ! ! zart ! ! ! Stanley jak dla mnie to sie dogadamy, jutro zadzwonie do kumpla tanio robi, a Kanar jak chcesz to terz przedzwonie w twojej sprawie albo zrobimy wycieczke do Mierzęcic [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 00:23_________________________________________________jaki spot :polew: :polew:
  15. łoszzzzzzzzzzzzzzz a ja jeszcze na chaci, zapitalam na spota
  16. no też bym wolał używkę co ori to ori, zwłaszcza, że co tak naprawdę mogło się stać z taką szybą - czterośladem przecież nie będzie
  17. ja leję zwykły płyn z carrefour'a i jeszcze nigdy mi go nie zmroziło, przy mojej jeździe ok 300 - 400 km dziennie to idzie trochę tego zwłaszcza w taką pogodę jak teraz, a jak braknie jadę za kimś kto spryskuje szybki w danym momencie albo szukam jakiejś ciężarówki i pakuję sie za nią
  18. zadzwoń tutaj 032-781-5753 to jest w Katosach, ja wymienałem u nich i mieli no ale b5 ale spróbować możesz
  19. dokładnie, a o przekładaniu bebchów zadecydujesz sam jak założysz lusterko i zobaczysz co zobaczysz
  20. ja malowałem niedawno: zderzakx2+nadkole+drzwi i przednie nadkole od listwy w dół zapłaciłem 750zł co prawda robił to brat od znajomego ale pełna profeska, mucha nie siada i kolorek idealnie dobrany, ale tak jak Patrikos napisał ceny sa różne bo ciężko znaleźć lakiernika i na dodatek tak aby stosunek ceny do jakości był zadowalający.
  21. zdecydowanie dużo lepiej ale kolega chciał sie dowiedzieć więc się dowiedział
  22. Easy nie doczytałem, że nie chcesz używki a podałem cenę używanej, za to w Katosach szybę do b6 i to na 100 % dostaniesz za 650 zł nie wiem czy to będzie firmowa czy nie ale albo sie płaci i się ma ori albo bdb zamiennik albo oszczędza i kupuje gorszy towar bądź używkę inaczej się nie da sorry
  23. nie prawda, przerabiałem temat, fakt może nie wygląda to super bo szkło odstaje trochę ale nie trzeba przekładać bebechów żeby widzieć co się dzieje z tyłu po prawej stronie, trzeba dobrze ustawić szkło i po problemie a jak kolega wojtas-audi ma polifta to lusterko też z polifta no chyba, że chcesz mieć dwa róźne
  24. ahhhaaaa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.