Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. ty i tak nie pojedziesz bo na diecie jesteś
  2. mam to w d*pie
  3. Miszka nie stresuj się tak.. inne towarzystwo to że Gliwice świętują tak sobie 100 to fajnie my nie musimy nic na siłę... no wlasnie o tym pisze gdybys nie zrozumiał i nie chodzi mi Krolu żebyśmy byli jak gliwiccy, bo nie bedziemy
  4. To panowie po cholere taki szpas ? każdy ma w d*pie te 100-tki jednak wydaj mi sie, że jak mamy tą kolejną sete to warto to uczcić Przywioze bronki nikt się nie chyci albo na wynos będę dawał - możemy tak zrobić tylko jaki w tym sens ? albo jakos swietujemy abo olewamy sprawę i będziemy se gratki składać na stronce
  5. LECH FREE BEZALKOHOLOWE
  6. kuuuurwa wszyscy dilują :gwizdanie: Pany jakie BRONKI chcecie może zakupię Lechy Free co by każdy załyczył jak myślicie ? b o przywiozę normalne to znów nikt nie będzie pił i w sumie słusznie
  7. za dużo tego co ? Maxito musisz zaśpiewać na pw PREZESOWI łubudubu łubudubu :polew: Miś - łubudubu
  8. można się zdołować Przepiekna...widzę ją w mojej stajni
  9. to TY znów Tu
  10. na ostro widzę się kręci
  11. Pucek geju klubowicz miał byc Pucek jeju klubowicz
  12. Pucek geju klubowicz
  13. kędzior będziesz miał tego xp dla mnie ? jutro
  14. ja nie chcę nic kupić
  15. Akjam TZN ?
  16. miesięcznie.....i to samej podstawy nowa agencja jakaś? inna branża :gwizdanie: Miszka to może coś pohandlujemy... :gwizdanie: dobra Ty mi powiedz ile dajesz a ja Tobie powiem co mogę Ci w tej cenie dać
  17. miesięcznie.....i to samej podstawy nowa agencja jakaś? inna branża :gwizdanie:
  18. miesięcznie.....i to samej podstawy
  19. a u mnie standard, no może nie taki standard bo zacząłem o 8 ale ok 12 już przy fajrancie byłem zmiany się szykują w robocie więc jest opcja, że nie bedę zmieniał roboty :gwizdanie: (z 12tyś na 17tyś netto) no ale temat do przemyślenia
  20. najskuteczniejsza metoda to silna wola chyba, przyklejałęm kiedyś plasty i wszystko było ok dopóki miałem plaster przyklejony, później lipa przez ostatni rok nie paliłem wcale zacząłęm pod koniec roku jarać(okolice września) nie palę od 1 stycznia i jakoś leci choć nie powiem, że już nigdy nie zapalę bo tego nie wiem
  21. :polew:
  22. fajna organizacja wyjazdu Guru przecież 1 stycznia ćmiłeś fajke na spocie wiec nie ściemniaj
  23. nie dziwię sie ja się nie mogłem połapać w trakcie pisania jak na desce ? ? warunki dopisały co ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.