Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
eeee, nie przesadzaj jednak muszę podejść do tej lodówki :polew: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 20:52_________________________________________________krolu tu zaraz będzie, zobaczy, że na SG cicho i tu zajrzy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no to dobrze zwolam chlopakow to ci ja wniosa przydało by się bo to 4 pietro a jeszcze windy nie ma co ty winde w lodówce chciałeś? ja jeszcze nawet niewidziałem 4 piętrowej lodówki no no ty to sobie żyjesz przecież nie będę sięgał na dolne półki, piwko samo winda podjedzie na moja wysokość
-
Spoty Katowice i okolice
jaka cisza przeciez lekki spam idzie dokładnie nie mo co od razu napierd.lać w nowym roku
-
Spoty Katowice i okolice
no to dobrze zwolam chlopakow to ci ja wniosa przydało by się bo to 4 pietro a jeszcze windy nie ma
-
Spoty Katowice i okolice
Rudi Diman będę teraz we wtorek choć wieczorem maja mi lodówke przywieźć
-
Spoty Katowice i okolice
może [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 20:28_________________________________________________ masz u mnie piwo spoko odbiore sobie na spocie we wtorek :> :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman wracaj na SK źle Ci z nami
-
Spoty Katowice i okolice
masz u mnie piwo
-
Spoty Katowice i okolice
kędzior ale i tak to jest dziwne, że wszystkich tak wywiało :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
to sie ładnie nazywa body kit
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: dobra bo jeszcze uwierzę w to co piszemy :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Kędzior nie przesadzaj...nie 30tys a 12tys (netto) podstawy Diman dobrze wie, że ze mnie mega rezacz ale działam w podziemiu :polew:- Spoty Katowice i okolice
Diman jak czegos nie wiesz to pytaj wiesz, że ja się znam Kędzior zwalniam sie bo mnie wkur.ia ta robota, nic nie robię ostatnio, mało pracy kasa już też nie ta co kiedyś, ogólnie jeżdżę na rozmowy już od listopada ale jeszcze nic nie ustrzeliłem- Spoty Katowice i okolice
domek w takiej wsi Przyborów za żywcem niedaleko Korbielowa :gwizdanie: no do roboty w poniedziałek ale i tak sie zwalniam niedługo więc :gwizdanie: postanowienie noworoczne na pewno uda sie spełnić- Spoty Katowice i okolice
i później chata by poszła z dymem, juz to przerabiałem i nie zapraszam tam nikogo w zimie, no chyba, że kameralnie z dupeczkami na nartach pojeździć a wieczorkiem wlewka latem jak najbardziej można zrobic mini spota z gryllem itd itp, ale to w lecie bedziemy gadać Diman i co rezasz tego swojego furacza ?- Spoty Katowice i okolice
jak będziecie grzeczni to lecie, bo zima trza w piecu palić i duzo pić żeby sie ogrzać- Spoty Katowice i okolice
no ja też jak jeżdżędo siebie w góry to moge pic i pic, poprostu klimat sprzyja, swierze powietrze itd... a co z tymi wyzwaniami to mówisz o furce ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 19:04_________________________________________________Diman nie wstydz się- Spoty Katowice i okolice
łycha+cola u mnie w ręce na zdrowie- Spoty Katowice i okolice
czyli mówisz że sylwester ci się udał hehe nop ok ide szamac śniadanie troche późno ale jak mówia lepiej późno niz wcale, później sprzątac chatę więc do popołudnia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
u mnie K.O :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko, że keżora mozna ostatnio zobaczyc jadącą tylko na lawecie- Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 11:43_________________________________________________jak kędzior po sylwku ? - Spoty Katowice i okolice