Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. eeee, nie przesadzaj jednak muszę podejść do tej lodówki :polew: [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 20:52_________________________________________________krolu tu zaraz będzie, zobaczy, że na SG cicho i tu zajrzy :gwizdanie:
  2. no to dobrze zwolam chlopakow to ci ja wniosa przydało by się bo to 4 pietro a jeszcze windy nie ma co ty winde w lodówce chciałeś? ja jeszcze nawet niewidziałem 4 piętrowej lodówki no no ty to sobie żyjesz przecież nie będę sięgał na dolne półki, piwko samo winda podjedzie na moja wysokość
  3. jaka cisza przeciez lekki spam idzie dokładnie nie mo co od razu napierd.lać w nowym roku
  4. no to dobrze zwolam chlopakow to ci ja wniosa przydało by się bo to 4 pietro a jeszcze windy nie ma
  5. Rudi Diman będę teraz we wtorek choć wieczorem maja mi lodówke przywieźć
  6. może [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 20:28_________________________________________________ masz u mnie piwo spoko odbiore sobie na spocie we wtorek :> :gwizdanie:
  7. Diman wracaj na SK źle Ci z nami
  8. masz u mnie piwo
  9. kędzior ale i tak to jest dziwne, że wszystkich tak wywiało :gwizdanie:
  10. to sie ładnie nazywa body kit
  11. :polew: dobra bo jeszcze uwierzę w to co piszemy :polew:
  12. ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii :gwizdanie:
  13. Kędzior nie przesadzaj...nie 30tys a 12tys (netto) podstawy Diman dobrze wie, że ze mnie mega rezacz ale działam w podziemiu :polew:
  14. Diman jak czegos nie wiesz to pytaj wiesz, że ja się znam Kędzior zwalniam sie bo mnie wkur.ia ta robota, nic nie robię ostatnio, mało pracy kasa już też nie ta co kiedyś, ogólnie jeżdżę na rozmowy już od listopada ale jeszcze nic nie ustrzeliłem
  15. domek w takiej wsi Przyborów za żywcem niedaleko Korbielowa :gwizdanie: no do roboty w poniedziałek ale i tak sie zwalniam niedługo więc :gwizdanie: postanowienie noworoczne na pewno uda sie spełnić
  16. i później chata by poszła z dymem, juz to przerabiałem i nie zapraszam tam nikogo w zimie, no chyba, że kameralnie z dupeczkami na nartach pojeździć a wieczorkiem wlewka latem jak najbardziej można zrobic mini spota z gryllem itd itp, ale to w lecie bedziemy gadać Diman i co rezasz tego swojego furacza ?
  17. jak będziecie grzeczni to lecie, bo zima trza w piecu palić i duzo pić żeby sie ogrzać
  18. no ja też jak jeżdżędo siebie w góry to moge pic i pic, poprostu klimat sprzyja, swierze powietrze itd... a co z tymi wyzwaniami to mówisz o furce ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 19:04_________________________________________________Diman nie wstydz się
  19. łycha+cola u mnie w ręce na zdrowie
  20. czyli mówisz że sylwester ci się udał hehe nop ok ide szamac śniadanie troche późno ale jak mówia lepiej późno niz wcale, później sprzątac chatę więc do popołudnia
  21. u mnie K.O :>
  22. tylko, że keżora mozna ostatnio zobaczyc jadącą tylko na lawecie
  23. [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 11:43_________________________________________________jak kędzior po sylwku ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.