Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
c**j z nimi bo to nawet złodzieje ni są, zwykłe patałachy, dewastatorzy, wypije piwo dwa i...efekty są idę spać k**wy j**ane, bo inaczej netgo nie da sie nazwać
-
Spoty Katowice i okolice
jakaś k**wa odjebała mi lusterko w Tychach, przysięgam złapię zajebe[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:27_________________________________________________ktoś musiał buta za***ać bo już było klejone, sk***ysyny j**ane, bo inaczej nie da się tej patologii nazwqać[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:28_________________________________________________ a Wy nie kumacie co to jest zamknięty wątek
-
Spoty Katowice i okolice
noooo Najlepszego K.O jest ale nie do konca[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:20_________________________________________________Hepi k**wa Nju Jir !!!
-
Spoty Katowice i okolice
doba teraz 100% ewakuacja zamykam ten wątek do końca roku HEPI NJU JER 2 0 1 0 :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam długa historia ok 15 obstawiałem, że juz przyjąłeś jakieś alko, pomyliłem się ?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 19:16_________________________________________________gratuluje klubowicza
-
Spoty Katowice i okolice
o właśnie szampana nie kupiłem ale moż na imprezie będzie, a Ty Diman co na sylwka ? domowo czy wyjsciowo ?
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 19:04_________________________________________________kurde siedzę i siedzę moja się grzebie jak mucha w smole, ja juz drina wale i czekam na K.O
-
Spoty Katowice i okolice
ja znów tu wróciłem w 2009 to może już ostatni raz, moja się jeszcze szykuje to chwila na span jest :> [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 18:27_________________________________________________Diman chodż tu :>
-
[B5 AJG] Przekładka na 4,2
wszystko się da, było gdzieś na forum nawet wrzucona 80 B4 z tym motorem
-
Spoty Katowice i okolice
:oklaski: dobra do niczego ta rozmowa nie dąży, Krolu baw się dobrze na tej imprezie dzisiejszej nowy rok niech Nam wszystkim przyniesie kuni , zmiany furki na lepszą oczywiście a z reszta jakos to będzie Happy New Year 2009
-
Spoty Katowice i okolice
musiałbym w neci poszukać [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:45_________________________________________________Rafał dosiego
-
Spoty Katowice i okolice
mocie gest jednak na gliwickich
-
Spoty Katowice i okolice
to w ramach życzeń noworocznych ? dzieki
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu no chyba o tego głupka się nie obraziłeś :gwizdanie: Miron ale tylko do końca roku
-
Spoty Katowice i okolice
czy ja Ciebie obrażam ?
-
Spoty Katowice i okolice
ale dlaczego Krolu tak uważasz ?
-
Spoty Katowice i okolice
że co nie jestes do końca przekonany czy jak ?
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu jesteś głupi [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:15_________________________________________________już myślałem, że też jakies życznie a tu......no ale w sumie to podobne do Ciebie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:Dosiego Panowie
-
Spoty Katowice i okolice
ale koles ma spusc masakra może uda mi sie go przegonić ps. Akjam wyjechał na sylwka o 7 rano ?.......założę sie, że juz przyjął jakieś alko :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 15:16_________________________________________________no to dosiego, udanej zabawy i dla każdego K.O. no to
-
Spoty Katowice i okolice
klimacik się udziela każdemu K.O będzie bankowo oto moje tempo picia Dzisiejszej Nocy: a co
-
Spoty Katowice i okolice
ja udeżam dziś w taki klimat Tede ft. V.E.T.O. - Drin za drinem
-
Spoty Katowice i okolice
nie biore fona na balet, bo jak będzie K.O to mogę zgubić, juz mi sie nieraz zdażało siemka Stan & King
-
Spoty Katowice i okolice
u mnie też będzię K.O. i to najważniejsze :kox: :kox: do jakiejś knajpy idę bo znajoma tam pracuje i dała spoko cene :kox: ale najważniejsze żeby K.O. było :>
-
Spoty Katowice i okolice
kędzior co na sylwka ?