Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. c**j z nimi bo to nawet złodzieje ni są, zwykłe patałachy, dewastatorzy, wypije piwo dwa i...efekty są idę spać k**wy j**ane, bo inaczej netgo nie da sie nazwać
  2. jakaś k**wa odjebała mi lusterko w Tychach, przysięgam złapię zajebe[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:27_________________________________________________ktoś musiał buta za***ać bo już było klejone, sk***ysyny j**ane, bo inaczej nie da się tej patologii nazwqać[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:28_________________________________________________ a Wy nie kumacie co to jest zamknięty wątek
  3. noooo Najlepszego K.O jest ale nie do konca[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:20_________________________________________________Hepi k**wa Nju Jir !!!
  4. doba teraz 100% ewakuacja zamykam ten wątek do końca roku HEPI NJU JER 2 0 1 0 :polew: :polew: :polew: :polew:
  5. Akjam długa historia ok 15 obstawiałem, że juz przyjąłeś jakieś alko, pomyliłem się ?[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 19:16_________________________________________________gratuluje klubowicza
  6. o właśnie szampana nie kupiłem ale moż na imprezie będzie, a Ty Diman co na sylwka ? domowo czy wyjsciowo ?
  7. [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 19:04_________________________________________________kurde siedzę i siedzę moja się grzebie jak mucha w smole, ja juz drina wale i czekam na K.O
  8. ja znów tu wróciłem w 2009 to może już ostatni raz, moja się jeszcze szykuje to chwila na span jest :> [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 18:27_________________________________________________Diman chodż tu :>
  9. wszystko się da, było gdzieś na forum nawet wrzucona 80 B4 z tym motorem
  10. :oklaski: dobra do niczego ta rozmowa nie dąży, Krolu baw się dobrze na tej imprezie dzisiejszej nowy rok niech Nam wszystkim przyniesie kuni , zmiany furki na lepszą oczywiście a z reszta jakos to będzie Happy New Year 2009
  11. musiałbym w neci poszukać [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:45_________________________________________________Rafał dosiego
  12. mocie gest jednak na gliwickich
  13. to w ramach życzeń noworocznych ? dzieki
  14. Krolu no chyba o tego głupka się nie obraziłeś :gwizdanie: Miron ale tylko do końca roku
  15. czy ja Ciebie obrażam ?
  16. ale dlaczego Krolu tak uważasz ?
  17. że co nie jestes do końca przekonany czy jak ?
  18. Krolu jesteś głupi [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 16:15_________________________________________________już myślałem, że też jakies życznie a tu......no ale w sumie to podobne do Ciebie :gwizdanie:
  19. ale koles ma spusc masakra może uda mi sie go przegonić ps. Akjam wyjechał na sylwka o 7 rano ?.......założę sie, że juz przyjął jakieś alko :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 15:16_________________________________________________no to dosiego, udanej zabawy i dla każdego K.O. no to
  20. klimacik się udziela każdemu K.O będzie bankowo oto moje tempo picia Dzisiejszej Nocy: a co
  21. ja udeżam dziś w taki klimat Tede ft. V.E.T.O. - Drin za drinem
  22. nie biore fona na balet, bo jak będzie K.O to mogę zgubić, juz mi sie nieraz zdażało siemka Stan & King
  23. u mnie też będzię K.O. i to najważniejsze :kox: :kox: do jakiejś knajpy idę bo znajoma tam pracuje i dała spoko cene :kox: ale najważniejsze żeby K.O. było :>
  24. kędzior co na sylwka ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.