Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. pojadł, jeszcze nie popił bo byłem kierowcą ale już sie piwko grzeje na gazie więc zapodam cieplaka ale wracając coś mi furka nie tak chodziła puszczając sprzęgło bieg nie łapie tak na jeden raz ale są odczuwalne takie niby szarpnięcia, nie są mocne ale jednak odczuwalne, dodam, ze mam nowe sprzęgło nie wiecie co to może być ?(może to mieć coś wspólnego z rozrządem ? )[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 23:07_________________________________________________porównałbym to do jazdy na biegu bez gazu i takie dodawanie gazu i puszczanie od razu - często eLki tak szarpią, tylko, że u mnie to jest dużo mniej widoczne ;(
  2. dostałeś mojego smsa ?? A ja życzę Wam "wyrezanych" Świąt Ty idż lepiej po przedłużacz i podłącz wkońcu lampki w pokoju :> A po co skoro jest jasno i nie widać, że świeca Keżor myśli, że wszyscy mają takie lampki na choinkę jak jego ledy z eS 6
  3. Panowie Zdrowych i Wesołych
  4. Wesołych i takich co pisaliście powyżej :> no i oczywiście "pakiet lenistwo'' i ''pakiet obżarstwo''...........w serii dla każdego :kox:
  5. żółty lepszy
  6. zrobić - za jaką kwotę? ja pisałem kiedyś z Kozłem - 1 osoba która na forum to zrobiła... no to tyle co ci na gg posłałem
  7. Krolu wyczytałęm sporo jednak wole jak mi to zrobi ktos kto już to robił, gadałęm z Boniem i powiedział mi, że seba1-2 to robi, i z nim też pisałem i może zrobić Rafał siła wyższa, ale kolacje też zjadłem ściepy wszystkich krajów - pizza
  8. jak spot ? widzę,że SG chłopaki byli ja sobie pluje w twarz ale robota mnie dzis zaskoczyła jak nigdy ale też wiem, że bede rezł FIS'a wiem,że dal Was to nie rezanie ale dla mnie frajda
  9. nie chodzi o to, zawsze staram się być na spocie zwłaszcza jak są goście no nic cos wykombinuje dla prześmiewców dodam, że to nie przez moją
  10. :wallbash: jest duża szansa, że nie dojadę dziś, a jeśli to nie na długo :wallbash:
  11. no ja właśnie robię dużo krótkich kursów, prawie jak taksówkarz :> więc podjadę do mojego gazmena i mu powiem rób żeby przełączał się szybciej :bicz3: dzięki za odp
  12. z upalania śniegu nici...bylem na parkingu na lotnisku i lipa asfalt goły zero śniega, no chyba, że na płytę lotniska wbijamy dziś :gwizdanie:
  13. to dobrze, że się sprawa wyjaśniłą, jeśli chodzi o LPG to trzeba bardzo dbać o sprawy związane z zapłonem
  14. cześć
  15. no nie musisz, już Ci pozwoliłem nie no ok przyjeżdżacie jutro ?
  16. ok koniec żartów to możesz przyjechać
  17. ok to już wysyłam privy do wszystkich prócz Miszki że przenosimy spota a będziesz wiedział do kogo wysłać ? ? :polew: :polew:
  18. akjam
  19. już nie bądźcie takie cipuchy obrażalskie, diman co na wache szkoda ?
  20. już nam się nie chce przychodzimy ładnie w gości to nas wyganiają ;( no fakt kapelusz był na wstępie
  21. a zamułka na maxa, trzeba by jakiego mega spota zrobić może wpadniecie jutro do Kato wiekszą ekipą takie wigilijne spotowanie [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 22:07_________________________________________________już cała chołota sie zleciała... a tak spokojnie było
  22. a sio mi stąd :bicz3:
  23. też mi sie marzy FIS, Xris wymieniłeś już to ? i jakie koszta i może jakieś fotostory
  24. miałem podobnie w zeszłym roku w zimie jak mrozy były, odpalił ale jak przełączał się na gaz wtedy tracił moc i silnik przestawał chodzić i tak przez cały dzień, każda próba jazdy na lpg kończyła się zgaśnięciem silnika, nie wiem co było przyczyną bo w końcu się odmulił, nie jestem szpecem ale może to wina temperatury ?
  25. a jak to jest z tym przełączaniem sie na lpg, bo mi przy ostatnich mrozach to przeskakuje na lpg po 4-5 km jak macham krótkie trasy po mieście to praktycznie tylko na benzynie jeżdżę da się to jakoś ustawić żeby przełączał się szybciej ? ? ? mam instalację brc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.