Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
nom chyba będziemy musieli porozmawiać na poważnie na spocie :polew: :polew: co ? za prawdę chcesz mnie bić czekaj czekaj niech jeszcze tylko przyjdzie Rafał hehehe to już się niewywiniesz :decayed: :polew: gazu nie mam jak wcisnąć dwóch na jednego... no tak to tylko gorole tak robią
-
Spoty Katowice i okolice
nom chyba będziemy musieli porozmawiać na poważnie na spocie :polew: :polew: co ? za prawdę chcesz mnie bić diman
-
Spoty Katowice i okolice
ja myślę, że tym razem sie upalił jakims weed'em bo dziwne wizje ma :polew: Kędzior Audi nigdy nie sprzedało by R8-ki gorolowi
-
Spoty Katowice i okolice
dużo piszecie albo tak sie wydaje jak sie nie śledzi na bieżąca :> ja to zapodałem na dwie tury, to już ostatnie posty tego roku [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 10:28_________________________________________________maszyny 1 liga
-
Spoty Katowice i okolice
nie bedzie mnie na 100% tak jak napisał Rafał...moja mnie nie puści
-
Spoty Katowice i okolice
Gość w szafie
-
Spoty Katowice i okolice
Max ja za Tobą sie stęskniłem :> ale nie wiem czy będę jutro na spocie czy nie pocisnę do brata do Krk przetrzeć szlaki na następnego spota wyjazdowego My tu spamujemy ? ? ? zobacz co siedzieje na gliwickich....ładna patologia :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tu rzadko zaglądam ale dzieki
-
Spoty Katowice i okolice
a tu dalej jedno rezanie rezanie to ja też sie pchwalę, a więc wyrezałem progi, listwy przyprogowe, wszystko ori oraz kufer(garderobę) też poddałem rezacji oto moje mody jakich dokonałem ostatnio w mieszkaniu :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Rafał ja mam ale będę w domu jutro wieczorem lbo w środę [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 10:06_________________________________________________aha, ale mam sama bazę, w sensie te dwa pręty
-
Spoty Katowice i okolice
no śniegu nie ma tez byłem w 1 dzeiń świat u matki w Bielsku i nic, zero a temperatura 15 stopni [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 09:54_________________________________________________a co do Równicy to fajna miejscówka...tam miałem pierwsza przygode z ........
-
Spoty Katowice i okolice
no tak to jest, że chcemy kupic jak najtaniej, a gdy znajdziemy najtaniej to chcemy jeszcz taniej ja do chaty kupuje wszystko na necie i jest najtaniej, tv, piekarniki itp itd....
-
Ile pali Wam gazu?
trzymając sie tematu spalania, tu właśnie nurtuje mnie kwestia, że 1.6 potrafi łyknąć tyle co np 1.8T, czy jest to związane z tym, że 1.6 trzeba mocniej nacisnąc niz 1.8 T żeby wykrzesać tyle samo, czyli lekkie wcisniecie gazu w 1.8 T to tak samo jak but w 1.6 mówie tu np o przyspieszaniu, że mniejszy silnik trzeba mocniej kręcić i bardziej sie męczy
-
Spoty Katowice i okolice
kurw. Keżor ja jestem Miszka, a nie Mieszka, ani Mieszko :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 14:37_________________________________________________siema Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
;( a ja miałem na mysli eSe [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________ :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nie, najpierw napisali, ze nie ma miejsc a na liście był Mieszka82 wie to co innego niz Miszka82, no przynajmniej dla mnie mniejsza o to, uważam, że dużo ludzi w chu.a przygra i miejsca będą, chciałbym jechac ale jak pisałem wcześniej koniec marca to kupa czasu, może juz do tego czasu bede miał jakies inne auto :gwizdanie: niz A4 :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
No też żałuje ale cóź.. jeszcze nie wiem czy nie jade, jak narazie to dla mnie termin koniec marca jest tak odległy, że nie ma co myślec na ten temat, z reszta rok temu też sie zapisałem, okazało się, że nie ma miejsc, później okazało sie, że jednak są i że byłem wpisany na liste ale z błędnym nickiem , duzo osób sie powpisywało i później porezygnowali więc miejsca na bank będą, z resztą pisali do mnie poźniej kilka dni przed zlotem, że jeśli chce to bardzo chetnie, że to drobna pomyłka literowa itd, śmieszne troche mi sie to wydało, a z resztą plany juz miałem inne, i troche mnie zdziwiło to, ze liczba osób jest z góry ograniczona, ale to juz inna kwestia.
-
Spoty Katowice i okolice
ja też nie widzee może dojdzie dopiero
-
Spoty Katowice i okolice
keżor gdzie Ty wcześniej mieszkałeś ? wszystkim[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 10:11_________________________________________________siemanko Diman Wesołych
-
Spoty Katowice i okolice
a po co ? :gwizdanie: ja jak już ide do kościoła to nigdy w czasie mszy buhahhaha Keżor, widzę że robimy tak samo Ok następnym razem napisze na ''pasterkę''
-
Spoty Katowice i okolice
wg książki co 15000km nie jestem mechanikiem ale dla mnie to tak jakby w środku w silniku coś się obracało szybciej niż same obroty silnika, myślę, że mechanior bedzie potrzebny, może to jakaś pierdoła może nie, kiedyś już uszczelkę pod głowicą mi wmawiali a okazał się czujnik temperatury cieczy chłodzącej, nie zaśmiecajmy tego katowickiego spamu jutro zapodam wątek i się łobocy ale mimo wszystko SoMeS dzięki za zainteresowanie [br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 23:49_________________________________________________keżor na pasterkę nie idziesz ?
-
Spoty Katowice i okolice
nówka może z 5000 km zrobione,
-
Spoty Katowice i okolice
nie, zero drgań
-
Spoty Katowice i okolice
nie telepie, ale z dwa dni temu miałem taką sytuację: podjeżdżając na krawężnik dałem za mało gazu więc poprawiłem i zaczęło nim telepać i prawie tak jakby miał zgasnąć
-
Spoty Katowice i okolice
ja to się totalnie nie znam a to co opisałem to może być to co Ty napisałeś ? Pitek tobie również