Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
ide spać nara
-
Spoty Katowice i okolice
niema nic bardziej lepszego jak K.O hehehe i np podróż autobusem na zajezdnię ahahha :polew: [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 23:35_________________________________________________Miszka, Rafał a wy jakie macie założone xenony? 4300K 5000K 6000K ... ? no ja juz pisałęm wcześniej, ja mam 0000K
-
Spoty Katowice i okolice
ja niedawno piłem Uboty pierwszy raz chyba po 5 latach przerwy, efekt ------>K.O
-
Spoty Katowice i okolice
psssssssssssyt...4 bronek owarty Wasze zdrowie Panowie
-
Spoty Katowice i okolice
no tak ale na konto tylko podstawa wpływa, a za 12 000 netto ciężko wyżyć :>
-
Spoty Katowice i okolice
Nad czym tak myślisz Miszka? nad kolejnym bronkiem...narazie wypiłem 3, jutro wolne więć :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
płytę mu wsysło, wymienił radio ale kable reagują tak jak na kasetę :polew:- Spoty Katowice i okolice
a weście Wy sie wszyscy gońcie- Spoty Katowice i okolice
no wystarczyło troszkę ponad 1h i już padło ponad 3 stówkę Baq dla mnie Browar Wielkopolski - LECH [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:09_________________________________________________Mike - fotka ok a raczej to co na niej jest masz u mnie 4 pak na wtorek k**wa ale będzie pijaństwo na spocie- Spoty Katowice i okolice
ja mam 0000k- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja na lemforderach ori (bo widziałem również podróbki o nazwie lemforder ) zrobiłem do tej pory 80tys km i jest ok nic nie puka nie stuka, jestem zadowolony(jazda po górnym i dolnym śląsku w tym przepiekny i równiutki Wałbrzych ) cena nie mała ale zadowolenie 100% ale nie chce mówić też że inne są złe- Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:53_________________________________________________a gdzie reszta spamerów ? pewnie bedzie tak samo jak przy pierwszej 100-ce, do wieczora cisza, a rano 307 i zas spam do ogarnięcia do południa- Spoty Katowice i okolice
zacząłem sie śmiać z tego co napisałem : zamówiłem szkło prawe to które połamałem przy zakładaniu lewego lusterka no masakra :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:45_________________________________________________ :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:47_________________________________________________a ja sie dziwiłem, że mi popekało- Spoty Katowice i okolice
zamówiłem szkło prawe to które połamałem przy zakładaniu lewego lusterka, :polew:- Spoty Katowice i okolice
nie koniecznie czasami opornie u nas ze spamem mike bede w domu to zobacze ale i tak już dzięki zamówiłem szkło prawe to które połamałem przy zakładaniu lewego lusterka, i tutaj zaskoczenie...w Katowicach ok 500 m od mojej chaty, asferyczne 21 zeta to b.dobra cena(ale nie ori i cena za samo szkło) ale i tak good price- Spoty Katowice i okolice
niestety nie, mam zmienione radio a na ori nie bardzo się znam ale coś napisałęś o Vag'u...to może Krolu albo Keżor te dwa stare rezacze będą coś wiedziały- Spoty Katowice i okolice
Mike -ok wyslij mi te foty Gracjan to kiedy wpadasz na spota pod Real?....tylko we wtorek a nie czwartek [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 16:29_________________________________________________- Spoty Katowice i okolice
- Ile pali Wam gazu?
zamienić na diesla Ostatnio mój znajomy - posiada A6 1999 1.8T + LPG powiedział mi, że jego pali przy dość dynamicznej jeździe po mieście max 10L gazu, a na trasie przy prędkościach grubo ponad dozwolonej ok. 8 L Ja tylko słuchałem i mało co nie Nie wiem czemu ludzie mocno zaniżają te wartości też mnie to zastanawia, że tan sam silnik i cała reszta a różnica w spalaniu nawet 5 litrów :gwizdanie: chociaż znajomy ma eS 6 4.2 quattro i przy lekkiej jeździe(max do 110 na trasie) pali mu 12 gazu, ale przy normalnej jeździe to ok 20, nie mówiąc o mieście-okolice 30l w godzinach szczytu [br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 00:14_________________________________________________i to mam potwierdzone dane bo byłem pasażerem podczas tych pomiarów- Spoty Katowice i okolice
ja bym celował w Nokię tak na poważnie, proste menu, ładny wygląd, dobry serwis...same plusy Blackberry mam firmowe - fajne ale bardziej pod neta, e-mail, kalendarz, organizator, przypomnienia itp... :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 00:07_________________________________________________ps.Mike włóż już do auta to lustrko co być nie zapomniał :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
piękna kolejka...brameczki- Spoty Katowice i okolice
zależy jaki senior, obyty z elektroniką? do ilu złotówek? ja też wole nokie , ale tu masz czytelne klawisze :gwizdanie: Blackberry [br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 23:51_________________________________________________ coś się dzieje- Spoty Katowice i okolice
muza - Dżast Fajf Wachacz - pamiętaj lemforder- Ile pali Wam gazu?
jak Wy to robicie ? mi potrafi spalić 10 ale tylko w trasie, cykl mieszany i samo miasto nie ma bata zejść do 10 co trzeba sprawdzić, ewentualnie wymienić żeby to spalanie troszkę spadło(prócz kierowcy :> ) - Spoty Katowice i okolice