Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. na logikę tak właśnie powinno być, przecież oni to montowiali wszystko bliko siebie, licznik, bezpieczniki, wszystkie sterowania w manetkach, kostki więc tak powinno być, ale co za problem sprawdzić 10 min i masz wszystko jak na dłoni a z moim zapytaniem ktoś...coś..wie ?
  2. z wczesnej nocy Akjam stopka nie świeci więc obiegając auto tego nie widziałeś Niezłe mleko za oknami co...
  3. instalowałem jakiś czas tem sterownik wg schematu jaki opisał Mentos, wszystko gra i buczy prócz jednego: domykanie szyb raz działa, raz nie działa, raz zamknie się szyba do połowy, raz zamyka się cała "na raty" co kilka sekund po troszku, a jeszcze kiedy indziej zamyka się po np 2 min od zamknięcia furki.... wiecie może co może być przyczyną ? ? ? z góry dzięki
  4. co taka cisza? spotujecie do nocy to później efekty widoczne na forum
  5. termin bliżej nieustalony...początkowo miał być wrzesień, mamy grudzień i końca nie widać więc bezpiecznie będzie jak powiem luty... może to idealne miejsce na kolejny spot wyjazdowy... Spoto- Parapetówa
  6. nie no Max szkolenie to ja mam co wtorek o 19:00 tak na serio co z tym piwkiem ? może jakaś Barburka albo Mikołaj ?
  7. jak dobrze naściemniam to da radę
  8. ja też już w domu,musiałęm uciekać ze spota bo kuchnie muszę jakoś ogarnąć i wogóle przejeba*e z urządzaniem chaty , to nie może być, to za duże, to za małe, to za drogie szajba normalnie właśnie siedzę na necie i wczytuję się w schematy, wymiary, kolory itp Panowie... bo i tak wszyskich nie było....co z tym Naszym piwkiem ćugeda
  9. z popołudnia
  10. Siemka z rana dziś dzień spota Krolu i Keżor nie słyszałem waszego dzwonienia ani sms-a wczoraj - bylem w knajpie, a jak już odczytałem to było grubo po 1
  11. jak mnie moja puści to będę nie no będę to sobie zobaczysz, Keżor ma ori Valeo, a ja zamiennik Depo
  12. eee to ja mam to chyba sprawne
  13. a ile zapłaciłeś ?
  14. no widzisz
  15. podobnie jak kolega powyżej zrobilem 80tys w 1,5 roku i świeczki jak żyleta
  16. trasa 10l przy normalniej jeździe czyli do 140km/h, 15l miasto/but, średnio pali mi ok 12l/ 100
  17. sama butla to koszt ok 300zł plus robota fachowca
  18. tyle samo co prawej przedniej jaki ty Miszka dowcipny jestes... hehe niech sie tylko twoja dowie ze byles na forum przepraszam głupi żart juz dzwonie do mechanika i pytam ile ta usługa bedzie kosztowała mojego kolegę z Sosnowca oczywiście z 50% rabatem......................tylko nie mów mojej, że byłem na forum :polew:
  19. tyle samo co prawej przedniej Rafal ja jeździłem ''na lewo''6 miechów spokojnie da rade :gwizdanie:
  20. o której te foty robicie i gdzie ?
  21. siemka, jak zbierzesz komplet to daj znać znam fajną instruktorkę co Cie poprowadzi ja kupiłem cb ale już było za późno, Ale Rafał szukaj pozytywów....odświerzysz wiedzę z przepisów ruch drogowego, poznasz nowych ludzi... ja np od czasu odebrania prawka częściej zapinam pasy no i to co najlepsze...będziesz miał nowe prawko....wiesz jaka to frajda podawać policjantowi prawko mówiąc, że ma sie 0 pkt
  22. ale wcześniej do Ciebie po kase [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 13:02_________________________________________________i tylko po kase
  23. mam BRC sekwencja, 2 lata temu kosztowała mnie 2800( wlew we wlewie i butla w kole) teraz to juz taniej mozna założyć, do tej pory zrobiłem ponad 80 tys km i wszystko gra, tylko na przeglądy gazu jeżdże i leje gaz, spalanie od 10 trasa do 16 miasto/but wiele osób odradzało mi włoska instalacje i równiez mysle , że te parę zł nie warto oszczędzać
  24. jak juz Krolu wczesniej napisał baba mi zabroniła na forum wchodzić teraz poszła do koscioła i zapomniała laptopa schowac więc jestem .......ale mam kaca i litery mi uciekają

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.