Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. też wpadnę do Was, ale nie na długo niestety, jeszcze mnie dziś czeka wycieczka do Zawiercia, no ale na 2h warto podjechać do Gliwic
  2. to leci ktoś w końcu do SG dziś ?
  3. siema Max lecisz na Gliwice dzis ?
  4. my na dzisiaj myć musimy - znaczy sie ja nie - mój prawie czysty może wpadne na Gliwice dziś ale fury nie myje bo też prawie czysty
  5. dobry
  6. ja też w kimkę idę
  7. siema Pitekl Zapraszamy jutro pod Forum zobaczymy jaki twardy będziesz bedziesz pierwszy...pasuje ?
  8. co za geje, Guru pisać to se możesz....a nawet na mega spota nie jedziesz TY różowy klubowiczu a jak ktos ma chętkę to zapraszam na PW zobaczymy czy tacy twardzi będziecie....żartować każdy potrafi
  9. jedzie ktoś jutro do Gliwic ? (Ciebie Krolu nie pytam więc nie odpowiadaj )
  10. a co pojechali Cie w TRwoim wątku o furze ? a jak napiszą że 75 :gwizdanie:
  11. Miszka82 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    no to wpadajcie Panowie, nie macie daleko a zawsze to jakaś przygoda , nawet jeśli miło by być was tylko 2 albo 3 to na miejscu w Częstochowie bedzie już
  12. :polew: :polew: chciał nam zaje**ć tego lapka, ale dostał na wino i poszedł
  13. Guru Ty to masz ciężkie życie...
  14. tak tak a teraz to niby co kryminoł ze mnie czy jak ? A ten z koroną to ja już go nie widziałęm kilka dni poza spotem, od poprzedniego piątku coś mu się stało, jakieś duże tarcze kupił itp....więc teraz chyba gdzieś reza pozostale rzeczy ponoć do piątku ma tam być 83 PS[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:20_________________________________________________
  15. ten gość już długo wystawia te lampy....ale jakoś mało info o nich na stronie, trzeba by zadzwonic i zapytać co to za lampy, chociaz chłopaki podali Ci parę innych linków - pewniejszych
  16. jest dobrze, liczyć będzie się suma
  17. no np: B6...B7...B8... :polew:
  18. nie podniecaj się, nie jedziesz to się nie wypowiadaj
  19. noooo szewrolet aVeo
  20. lansss niby tak ale nie tym autem :polew: ja kiedys jadąc przez miasto powoli zostalem z prawej mańki wyprzedzony przez autobus i kierowca do mnie: jedźże to nie to auto bylo fajne do lansu 10 lat temu :polew:
  21. mało tego za mną jechała R 8-ka i pocisnęla chyba ze 280km/h
  22. żałuję, że wtedy nie miałem aparatu, ale spoko możecie się śmiać wali mnie to, naćpany nie bylem i pamiętam dokladnie 230km/h na autobanie z SK do SG na wysokości kopalni sośnica makoszowy
  23. a co powiecie na to, że ADR leci 230km/h ? względem navi auto mapa :gwizdanie: to musiałby licznik i navi klamac... ale nawet nie zalezy mi żeby ktoś w to wierzył Stanley ja Ci wierzę :>
  24. to czytaj odpowiadaj na co 3 posta i jakoś może dociągniesz a tak bardziej poważnie to jak wyłączysz pobieranie obrazków w przeglądarce to też powinno pomóc cos tam kiedyś otym słyszałęm ale nie wiem konkretnie o co chodzi i gdzie sie to ustawia [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 11:52_________________________________________________dobr spadam bo awizo mi lezy od wczoraj na biurku i nie wiem co to, mandaty wszystkie mam oplacone...alimenty tez raty kredytu również... wojsko mnie nie chce.....to chyba zostało tylko jedno - pierdel fajnie było was poznać, Rafal i Kezor wszystkie elementy karoserii są wasze bo lakier mamy ten sam, silnik ADR Mega Pałer Turbo Indżekszyn dla Krola, no i radio dla Maxita vel Kasecioka :polew: reszta na allegro wystawice i cos wam zawsze kapnie :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.