Treść opublikowana przez Miszka82
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
też wpadnę do Was, ale nie na długo niestety, jeszcze mnie dziś czeka wycieczka do Zawiercia, no ale na 2h warto podjechać do Gliwic
-
Spoty Katowice i okolice
to leci ktoś w końcu do SG dziś ?
-
Spoty Katowice i okolice
siema Max lecisz na Gliwice dzis ?
-
Spoty Katowice i okolice
my na dzisiaj myć musimy - znaczy sie ja nie - mój prawie czysty może wpadne na Gliwice dziś ale fury nie myje bo też prawie czysty
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
ja też w kimkę idę
-
Spoty Katowice i okolice
siema Pitekl Zapraszamy jutro pod Forum zobaczymy jaki twardy będziesz bedziesz pierwszy...pasuje ?
-
Spoty Katowice i okolice
co za geje, Guru pisać to se możesz....a nawet na mega spota nie jedziesz TY różowy klubowiczu a jak ktos ma chętkę to zapraszam na PW zobaczymy czy tacy twardzi będziecie....żartować każdy potrafi
-
Spoty Katowice i okolice
jedzie ktoś jutro do Gliwic ? (Ciebie Krolu nie pytam więc nie odpowiadaj )
-
Spoty Katowice i okolice
a co pojechali Cie w TRwoim wątku o furze ? a jak napiszą że 75 :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
no to wpadajcie Panowie, nie macie daleko a zawsze to jakaś przygoda , nawet jeśli miło by być was tylko 2 albo 3 to na miejscu w Częstochowie bedzie już
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: chciał nam zaje**ć tego lapka, ale dostał na wino i poszedł
-
Spoty Katowice i okolice
Guru Ty to masz ciężkie życie...
-
Spoty Katowice i okolice
tak tak a teraz to niby co kryminoł ze mnie czy jak ? A ten z koroną to ja już go nie widziałęm kilka dni poza spotem, od poprzedniego piątku coś mu się stało, jakieś duże tarcze kupił itp....więc teraz chyba gdzieś reza pozostale rzeczy ponoć do piątku ma tam być 83 PS[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 11:20_________________________________________________
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ten gość już długo wystawia te lampy....ale jakoś mało info o nich na stronie, trzeba by zadzwonic i zapytać co to za lampy, chociaz chłopaki podali Ci parę innych linków - pewniejszych
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jest dobrze, liczyć będzie się suma
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
no np: B6...B7...B8... :polew:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie podniecaj się, nie jedziesz to się nie wypowiadaj- Spoty Katowice i okolice
noooo szewrolet aVeo- Spoty Katowice i okolice
lansss niby tak ale nie tym autem :polew: ja kiedys jadąc przez miasto powoli zostalem z prawej mańki wyprzedzony przez autobus i kierowca do mnie: jedźże to nie to auto bylo fajne do lansu 10 lat temu :polew:- Spoty Katowice i okolice
mało tego za mną jechała R 8-ka i pocisnęla chyba ze 280km/h- Spoty Katowice i okolice
żałuję, że wtedy nie miałem aparatu, ale spoko możecie się śmiać wali mnie to, naćpany nie bylem i pamiętam dokladnie 230km/h na autobanie z SK do SG na wysokości kopalni sośnica makoszowy- Spoty Katowice i okolice
a co powiecie na to, że ADR leci 230km/h ? względem navi auto mapa :gwizdanie: to musiałby licznik i navi klamac... ale nawet nie zalezy mi żeby ktoś w to wierzył Stanley ja Ci wierzę :>- Spoty Katowice i okolice
to czytaj odpowiadaj na co 3 posta i jakoś może dociągniesz a tak bardziej poważnie to jak wyłączysz pobieranie obrazków w przeglądarce to też powinno pomóc cos tam kiedyś otym słyszałęm ale nie wiem konkretnie o co chodzi i gdzie sie to ustawia [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 11:52_________________________________________________dobr spadam bo awizo mi lezy od wczoraj na biurku i nie wiem co to, mandaty wszystkie mam oplacone...alimenty tez raty kredytu również... wojsko mnie nie chce.....to chyba zostało tylko jedno - pierdel fajnie było was poznać, Rafal i Kezor wszystkie elementy karoserii są wasze bo lakier mamy ten sam, silnik ADR Mega Pałer Turbo Indżekszyn dla Krola, no i radio dla Maxita vel Kasecioka :polew: reszta na allegro wystawice i cos wam zawsze kapnie :polew: :polew: - Spoty Katowice i okolice