Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
siemka do 17 :>
-
Spoty Katowice i okolice
tylko ta cena...wiem, że poliftowe tak stoją ale to dużo jak za b5, lepiej poczekać, dołożyc dyche i jakie b6 kupić
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka - wejdź na Gliwickie - zobaczysz co Cię czeka jak zbytnio zapijesz na imprezie w naszym gronie :polew: tzw ogień z d*py :polew: [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 12:51_________________________________________________ damy Ci znać
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
przedstawicielem jak teraz ale inna branża ale H z tym prześpię temat bo jednak kasa ciekawa ale jakim kosztem, mniejsza o to jak tam panowie przed spotem samopoczucie? ? ? Max widzę Cie - słyszałęś, że Cit group ogłosiło upadłość ? siema moi ziomale lepiej późno niż wcale jutro mnie niestety nie będzie na spocie dumam za radom a w piatek mam zamir wpaść do radomia na spota zobaczę jak tam sie bawią miszka co ty pire .... za przeproszeniem nie masz dostępu do źródła to se zobacz jakie zyski zostały wypracowane a ty tu z jakąś upadłością oj Maxito Maxito...http://www.pb.pl/rss/a/2009/11/02/Bank_CIT_Group_oglasza_bankructwo2[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:30_________________________________________________Citi bedzie kolejny :polew: teraz juz powaga zrywam sie narka- Spoty Katowice i okolice
przedstawicielem jak teraz ale inna branża ale H z tym prześpię temat bo jednak kasa ciekawa ale jakim kosztem, mniejsza o to jak tam panowie przed spotem samopoczucie? ? ? Max widzę Cie - słyszałęś, że Cit group ogłosiło upadłość ?- Spoty Katowice i okolice
no właśnie nie, miałbym wyłączność ale to jest w ch*j duży teren w zasadzie cała Polska południowa [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 23:07_________________________________________________i chyba to oleje szkoda czasu i piniendzy ide w kime strzała- Spoty Katowice i okolice
a powiedz coś tak na serio... co tam z pracą?? no niby chcą już mi nawet kazali jakieś ciulstwa przygotować na jutro................ale praca max poza domem tzn po 3 tyg w rozjazdach bo do obsługi masz teren od okolic Lublina poprzez Wawe Lódź Wrocław aż po Zgorzelec Bogatynię....więc chyba to odpadnie właśnie z tego powodu, jednak już niedługo się przeprowadzam na ''swoje'' to chciałbym trochę pomieszkać- Spoty Katowice i okolice
tak tak tylko ze ja startowalem na dostawce, a nie kucharza :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 22:48_________________________________________________ o cześć pocieszny a co ciebie też nie wpuścili Miszka ma znajomości - i może wpasć za 6 tygodni no i wyjątkowo jeszcze do Częstochowy żeśta się zgodzili- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak kto Rudi :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lista zamknieta- Spoty Katowice i okolice
:polew: no to moja rozmowa była bardziej stresująca niż Wasze dotychczasowe- Spoty Katowice i okolice
a co tam z nową robota ?? Jak nie czytacie Gliwickich to bylem dziś z Czesterm i Guru w dąbrowie, tam koleś miał 1,5 rozbitej A4 i zdobyliśmy kilka części ja błotnik i korbkę + plus jakieś brakujące plastiki no chcą mnie :gwizdanie: jutro jadę znów na tzw 2 etap...ale ja się zastanawiam nad tym to w TelePizzy są dwa etapy? :gwizdanie: tak , ale tylko w centrali na sokolskiej :polew:- Spoty Katowice i okolice
a co tam z nową robota ?? Jak nie czytacie Gliwickich to bylem dziś z Czesterm i Guru w dąbrowie, tam koleś miał 1,5 rozbitej A4 i zdobyliśmy kilka części ja błotnik i korbkę + plus jakieś brakujące plastiki no chcą mnie :gwizdanie: jutro jadę znów na tzw 2 etap...ale ja się zastanawiam nad tym- Spoty Katowice i okolice
to co tam chłopaki słychać niedawno z Kraka wróciłem - średnia prędkość 45km/h mgła jak skurwi syn- Spoty Katowice i okolice
Piterra poszedł...to mogę pisać bo mi nie będzie dokuczał- Spoty Katowice i okolice
leszcz- Spoty Katowice i okolice
a ty co ku fa chcesz moim osobistym diedetykiem zostać dam se rade już 3 zrzuciłe jeszcze 15 i będę mógł z wami do maka jeździć Stefan chciałem poradzić, co mi specjalista powiedział- Spoty Katowice i okolice
Maxito bylem ostatnio u lekarza i mu mówię: Panie jak rzuciłem palenie to przytyłem z 5kg..... o co kaman ? co zrobić żeby to zrzucić ? a on mi na to(i tu Max info dla Ciebie) że trzeba odchodzić od stołu głodnym...czyli nie obrzerać się, może to sposób na zrzucenie kg....- Spoty Katowice i okolice
pamiętajcie, że ja mam neta z play'a i zamula jak skurwi syn- Spoty Katowice i okolice
Krolu czyli nie jesteś z nami szczery- Spoty Katowice i okolice
Pucek sie nie pucuje :polew: [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:24_________________________________________________tylko rozmowa w Krk praca ogólnie na połódniu Polski ale nie zapeszam, jak to mówią will C :>- Spoty Katowice i okolice
Keżor potrzebujesz jeszcze coś z Krakowa ? Jutro tam jadę na rozmowę o pracę z rańca ale posiedzię tam dłużej bo odwiedzę brata[br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 21:17_________________________________________________jestem Max jestem- Spoty Katowice i okolice
ja zrobiłem 60k na prawie padniętym sprzęgle... brału u samej góry i od razu szarpało, ale co człowiek mógł zrobic jak ani na pół dnia nie mogł fury oddać, dopiero jak uprosilem mame o Pandę to zmieniłem [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 15:33_________________________________________________Chłopaki Keżor się zadeklarował, że stawia na 200 a tu cisza... - Spoty Katowice i okolice