Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
akurat się myślisz obydwu robię jak chce pojadę za wami na wstecznym i po co ja mu ten kąt wtrysku ustawiałem teraz myśli że naprawdę ma S4 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: wcześniej tylko myslał teraz jest już pewny :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
to i tak o 3 klasy wyżej niż Ty........... poeta się znalazł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam z rana no powiem ci ze to niebo a ziemia na tych lampkach jeszcze tylko porzadnie ustawic bedzie mega to na wyjeździe do Częstochowy Diman prowadzi :polew: no bynajmniej ja przed nim nie jade :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ADP to co to za silnik ? bo ADR to wiem, że mega [br]Dopisany: 08 Listopad 2009, 10:53_________________________________________________aha już wiem...brałem się z jednym 1.6 wracając z wakacyjnego spota od Keżora, czuć różnicę a ja jeszcze wtedy miałem zdupcone sprzęgło aha i mój rywal był z ełu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Piterra rozumiem, że z doświadczenia mówisz :polew: :polew: :polew: :polew: Stanley a Ty co o dwa piwka za dużo i już wyścigi w głowie
-
Spoty Katowice i okolice
hmmm myslałem, że mówisz o twarzy.... ale jeśli nie to trudno ja Ci ją rozwalę[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:42_________________________________________________blef z tym pantoflarzem... rozwiń temat [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:42_________________________________________________dobra ide spac narka Piterrka jak cos rozkminisz to napisz :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ja ci mogę coś innego rozwalić .........wiesz co mam na myśli :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:37_________________________________________________A TY Miszka nie filozuj mi tutaj Bo znam pewne fakty z twojego życia Pantoflarzu jeden to co pisałeś, że możesz rozwalić Krolowi to ja Ci to rozwalę [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 23:40_________________________________________________dobry blef
-
Spoty Katowice i okolice
do czego pijesz Koleżko...?
-
Spoty Katowice i okolice
to teraz Twoja fua jest juz warta z 15 000 :polew: [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 19:11_________________________________________________ no w końcu się ujawniłeś , a co do miejsca to miejmy nadzieję, że cos sie wymyśli
-
Spoty Katowice i okolice
Wodzunio widzę Cię
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no Panowie wiem, że jeszcze 2 tygodnie ale ja juz tym żyje hehe, pozdrawiam Częstochowiaków
-
Spoty Katowice i okolice
Jana 51 też cos zwątpił chyba po ostatnim spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widziałem kilka b5 na tych lampach i lipnie to wygląda, ale raz widziałem w takim kolorze jak ma A-rek(no może ciut ciemnieszym, też avant i wyglądały ok ale to tylko raz taka widziałem...... a może to było B8 :polew: [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 16:31_________________________________________________nie pasują te lempy, ale rzecz gustu
-
Spoty Katowice i okolice
no nudy jak cholera...i jeszcze na wsi (Tychy) siedzę...... ale mam żołądkową gorzką to jakos dam rade hehe, chyba pozostaje TV i 80 dni dookoła świata[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 16:25_________________________________________________Krolu [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 16:26_________________________________________________Stanley zrób to co ja
-
Spoty Katowice i okolice
no i co tam dziewczęta przy sobocie słychać ?
-
Spoty Katowice i okolice
tylko i wyłączne ASO ale spisz nr tych wtyczek i zadzwoń do nich wcześniej bo mogą ich nie mieć na stanie[br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 11:02_________________________________________________aha
-
Spoty Katowice i okolice
ja płaciłem dokladnie 109 zl/szt ale to było tanio , normalnie ok 120-130 zeta, mowie o przednich lozyskach, za tylne przy okazji wymiany tarcz i klockow płaciłem 160 za komplet na dwie strony[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 18:35_________________________________________________KANAR kiedyś przesyłałeś mi na maila "Sam naprawiam" do audi a4, jaki do tego trzeba program bo mi się coś namotało w kompie ??????? i wogóle to co taka cisz na katkowickich panienki ? ? ? nie mówcie żeśta na gliwickie pocisnęli ? ? ?
-
Spoty Katowice i okolice
bierz SKF
-
Spoty Katowice i okolice
zawsze - tzn wymieniasz je co 2 tyg? :polew: :polew: dlatego ja kupuje ori i wymieniam tylko raz Krolu ja jeździlem autami jak ty skakałeś z dywanu na podłogę dlatego piszę że zawsze bo już parę aut sie przewinęło przez moje ręce [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 16:21_________________________________________________a tak przy okazji to ori to niby jakie kupujesz ? w ASO ? czy jak no bo ori....to wiesz zapomniałem, że to twoje 2 audi :gwizdanie: :gwizdanie: A jeśli chodzi o części to wiem co montują w audi - kto jest producentem i to wkładam np. zawias lemforder ale nie kupowałem go w ASO ... a łożyska jakie są ori ? ? ?[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 16:51_________________________________________________cfaniaczku morelowy
-
Spoty Katowice i okolice
zawsze - tzn wymieniasz je co 2 tyg? :polew: :polew: dlatego ja kupuje ori i wymieniam tylko raz Krolu ja jeździlem autami jak ty skakałeś z dywanu na podłogę dlatego piszę że zawsze bo już parę aut sie przewinęło przez moje ręce [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 16:21_________________________________________________a tak przy okazji to ori to niby jakie kupujesz ? w ASO ? czy jak no bo ori....to wiesz
-
Spoty Katowice i okolice
ja zawsze kupuję SKF i jestem zadowolony
-
Spoty Katowice i okolice
nooooo i przy okazji zakupilem płyte ceramiczna do kuchni.............. dobra ide spac bo jutro z rana jadę na przegląd...ale nie A4 tylko mój do internisty, to -----> Panowie
-
Spoty Katowice i okolice
kurcze nawet mi nie mów...
-
Spoty Katowice i okolice
stara bida :polew: [br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:45_________________________________________________DODA zaraz wygra w MTV ME[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:46_________________________________________________DODA DODA DODA ! ! ![br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 22:47_________________________________________________no niestety....ale i tak Doda