Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. no właśnie , jaka patologia?? widzisz tu gdzieś Krolu patologie?? jaki patos jaki patos, Krolu nie igraj ze śmiercią ps kto ciśnie dzis do tych leszczy na Gliwice ? ? ?
  2. Idź na "grzybobranie" :polew: :polew: bo was pojade po rajtkach jak mnie bedziecie obgadywać - GEJE świnskie tylko ruchać w dupe albo być ruchanym
  3. jak to przecież napisałem
  4. uszczelka pod głowicą :polew: rury no takie, takie grube
  5. JA się zamelduje jutro u WAS Krolu zabierasz się ze mną czy jak, ale ja od razu mówie, że na 18 to mogę być dopiero po Ciebie i jeszcze do typka jednego po drodze musze podjechać odebrać jedną rzecz(zajmie mi to 25s) więc na spota byśmy dotarli tak kolo 19:00,może uda się wcześniej
  6. Siemka Keżor..... chciałem sobie dziś zrobić pakiet płomienie ale brak zdolności manualnych i nie udało mi się ;( ;( ;( ;( ja z racji tego że Audi pod domem stoi i się nie brudzi nie zapodam pakietu płomienie....ale za to w Yarisie (bo jest udupcony max) chce zrobić pakiet FMIC a zderzak jest duży to i rury też mogłyby być duże :polew: :polew:
  7. Napisz coś na katowickich bo temat umarł ja mam kaca....wczoraj wrócilem na chate i widziałęm podwójnie, włączam kompa chce się zalogować a tam A8.KLUB.PL
  8. a Wy widzę, że Piterry słuchacie i nie chcecie 1000 do jutra...
  9. Piterra nie siej propagandy, co ma 1000-czna strona do akcji znicz ? ? ? przeciż nie jedziesz na spota żeby pić
  10. albo jesnes - bo to modne od tyłu :polew: Maxito ja też się zastanawiałem nad tym jaki mam pakiet, ale pakiet oświecim mnie rozj***ł :polew:
  11. widzialem ta furke, tylko te zice lipa, ale przy takiej ilosci HP to z innych sie wypada
  12. Rudi podobanie podabaniem no ale okreslenie Czesterowej furki jako NAWET NIEZLE to zakrawa na patologie przeca to miodzio furka a dlaczego AŁDI FOREWER ??
  13. Rudi nie rozpierda**j mi tatuaży : no nawet nieżle się prezentuje NAWET NIEZLE a co w takim razie prezentuje sie bardzo dobrze ? ? ?
  14. :polew: :polew: ja nie moge tego wszystkiego czytac :polew: Panowie może zaczniemy cos sensownego pisać :polew: ja co podchodze do kompa i czytam to od razu siadam albo padam na podloge :polew: :polew:
  15. hehe chciał bokiem winkiel zrobić...a udało mu się zrobić ten zakręt tyłem :polew: zakręt był w lewo i go rzuciło, zrobił kontrę ale w tą samą stronę :polew: :polew:, ale to trzeba było widzieć ukrywałem śmiech do końca spotu bo by mi zabrał felgi, które mi dał, no ale teraz juz mi nie odbirze wiec KROLU :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  16. wlasnie zapomnialem Krolu, zakręt w twoim wykonaniu był piękny :oklaski: - nie każdy by potrafił okiełznać takiego potwora
  17. ok już nie róbcie z tego takiej afery bo już zaniedługo legendy będą krążyły, ja wam powiem skoro czester nie chce powiedzic, mam ndzieję, że sie nie obrazi, a wiec Czester kupił B7 pakiet kaseciok :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 09:11_________________________________________________tak tak ten sam pakiet co Maxito
  18. z tego co słyszałem...zdziwice sie jak sie dowiecie co Czester zapodał, oj zdziwicie
  19. ja ide w kime nara Pa(n)ny
  20. jak to kupa :polew:
  21. :polew: :polew:
  22. spoc GIT, no wlasnie Pucek fajny polift taki nietkniety jeszcze przez rezanie, bardzo mi sie podoba fajna furka, [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 00:00_________________________________________________Różowy nas podgląda
  23. Dziewczęta dzieki za spota dobra opcja tylko linie ze jak przenosimy sie na Mc Donald'sa to polowa robi ewakuacje na chate ale mam nadzieje, że to taki przejściowy okres Krolu thx za fele Max zaluj, że nie pojechałeś na Maca, były dietetyczne MAX burgery :polew: [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 23:54_________________________________________________aha i ta babeczka z Maka pytala czy nie ma ktos radia na kasety, bo dostala na urodziny w prezencie(30 lat temu) i chciała ją odtworzyć :polew:
  24. panowiec jest mega kork w centrum Kato więc nie pakujcie sie tamtedy, srednicowka stoi wiec Krolu jedz autobana bo nie dojedziesz na 23 nawet.
  25. Max juz to czyta :gwizdanie: panowie ktos na moim niku te wszystkie straszne rzeczy powypisywal na Maxa, ale mamy hakerów na forum :polew: :polew: pucek nie wymiguj sie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.