Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. czesc kolego ja co prawda nie jeżdżę do Gliwic ale oni się tam spotykają, swoją drogą mocna ekipa więc jesteś mile widziany, a jak nie będą Cie chcieli to wpadnij do Katowic w Wy co ? ? ? kolega się tu ładnie wita i wszyscy olewka
  2. patrząc po wczorajszym spocie to ten klub sie powinien nazywać A4 diesel klub...
  3. siemka ja wracajac zapomnialem, że już nie ma zjazdu z autobany na Witosa i wylądowałem w Chorzowie, spoko spot Kanarowi sie upiekło, że prawie nikt nie pił - przywieź za tydzien chętni walne bronxa Stanley byla równa dyszka to co pracujemy nad kolejną stówką...do sylwestra musi pęknąć :bicz:
  4. :polew: :polew:to już wiem dlaczego wszyscy rezacie Swoje fury :polew: :polew: ja tam jeżdżę serią
  5. dobra ale Krolu z nami Keżor weź ramczany bo ludzie pytali spadam na patrol nara
  6. :polew: nooooo z rana to dobrze powiedziane :polew: bedzie bedzie na jubileuszowa setna strone przewidziana atrakcja MEGA TURBO NITRO DRAG STAGE NO. 0.1............KROLU(ES CZTERY DIZEL) vs MISZKA(.......ALLROAD) wstep wolnyyyyyyyyyy
  7. przeciez zartowalem... ale z tym objezdzaniem........to marzenia ? czy wyzwanie ? Raczej to 1 jakos dziwnie Ci sie zacytowalo...jakby odwrotnie...... ale w sumie to tak myslalem, ze to 1 :polew:
  8. i objeżdżam takie srebrne pseudo strzały bez turbin :decayed: :decayed: przeciez zartowalem... ale z tym objezdzaniem........to marzenia ? czy wyzwanie ?
  9. On ma S4 w dieslu :polew:
  10. siema laleczki ja mam przetwornice pradu wiec jak co to mozna podpiac i ladowac lapka w aucie marys888 nie dawaj im auta podpinac pod kompa, zawsze jak podpinaja to spuszczaja paliwo przez kabel do laptpa, raz mi tak zrobili i nie moglem odpalic, mowil ze uszczelka pod glowica, podjechalem na cpn zatankowalem za 10zl i odpalil, szczegolnie uwazaj na tego typka w granatowej S4 :polew: kurcze ale sie ciesze na ta nasza 100
  11. Siema, wczoraj tu zagladalem jakos popoledniu bylo 97 toraz 107, czlowiek na chwile sie zagapi i traci najlepsze lata swojego zycia :polew: Kanar chlopaki z Bielska i Czestochowy cos mowili ze przyjada teraz we wtorek :polew:
  12. tylko, że jak załapie smaki to a Ty bys mógł wpaść do Kato bo już legendy krążą o tym Twoim 1.8T
  13. seta padnie byc moze do wtorku, ja mam blokade transferu do 20.10.2009 ale bede naparzal z pracy hehe to peknie to 100, od razu mowie ze ja nie pije alko bo niedawno zdalem prawko i nie chce mi sie znow zdawac....choc pewnie by to bylo dopiero za jakis min rok no ale jedno piwko.........
  14. Krolu zalezy od ludzi... czyli od nas, mysle ze mozna by cos zapodac na rocznicową setna stronke jesli alko to chyba raczej nie na spocie, a jak to w sumie wyglada na gliwickich ?
  15. no nasz nadworny informatyk z pełna bazą danych [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 12:04_________________________________________________a co z tą setą ? ? ? jakies pijaństwo się wiąże czy jak ?
  16. no ten o ktorym myslisz to na gliwickich i na katowickich sieje popłoch wśród klubowiczów :polew:
  17. węgiel... podobne słowo ale troche za krótkie, a przyjechac możesz byle czym, po tym jak dostaniesz prezent ważne jest to żebys mial kierowcę, który Cię odwiezie :polew: dobra podpowiem slowo na 8 liter pierwsza W ostatnia L ------->W******L [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 12:08_________________________________________________Krolu nie musisz wiedzieć, bedziesz pomagał
  18. tak prezent zaczyna sie na litere W a konczy na L ...................................
  19. żeby się głupcy dziwowali :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 10:17_________________________________________________widze, ze dobry humorek dzis niektorzy maja, zobaczymy na spocie, pamietajcie ze Miron jest z gliwickich a nie katowickich
  20. mam ten sam kapelusz czekamy na Gliwice dzis
  21. siemka je dzis bede
  22. dawno mnie nie bylo, ze 2 dni , pomysl co do odwiedzania sasiednich miast A4 podoba mi się i też jestem za tym aby Krolu nadawał rytm , zdecydowanie weekendy byly by git, to co Maxito rob liste(chetnych i miejsc gdzie mielibysmy jechac) no i terminy, chyba niedziela bedzie dobrym dniem, maly ruch, na spokojnie, zwiedzic przy okazji mozna cos, bardzo fajny pomysl ps: macie kogos kto robi kuchnie ? ? ? [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 09:21_________________________________________________od projektu po wykonczenie
  23. dostala buziaka :polew:
  24. czyli nic nowego... standard hehe, ja juz nie mam do tego glowy, wiem ze bede mial przeje***e bo dzis dam w palnik a jutro bede neptyk i juz prezent nie bedzie potrzebny :polew: dzieki za zyczenia Keżor co z furą ? ps zeby to napisac musialem czekac jakies 5 min ale to tez dobrze bo statystyki sie polepsza - Czas zalogowania w sumie: 7 dni, 14 godz. 50 min.(ok ok Krolu zaraz przykozaczy bo juz na forum od 5 lat i caly czas komp wlaczony - bedzie cwaniakowal :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.