Treść opublikowana przez Miszka82
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czesc kolego ja co prawda nie jeżdżę do Gliwic ale oni się tam spotykają, swoją drogą mocna ekipa więc jesteś mile widziany, a jak nie będą Cie chcieli to wpadnij do Katowic w Wy co ? ? ? kolega się tu ładnie wita i wszyscy olewka
-
Spoty Katowice i okolice
patrząc po wczorajszym spocie to ten klub sie powinien nazywać A4 diesel klub...
-
Spoty Katowice i okolice
siemka ja wracajac zapomnialem, że już nie ma zjazdu z autobany na Witosa i wylądowałem w Chorzowie, spoko spot Kanarowi sie upiekło, że prawie nikt nie pił - przywieź za tydzien chętni walne bronxa Stanley byla równa dyszka to co pracujemy nad kolejną stówką...do sylwestra musi pęknąć :bicz:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:to już wiem dlaczego wszyscy rezacie Swoje fury :polew: :polew: ja tam jeżdżę serią
-
Spoty Katowice i okolice
dobra ale Krolu z nami Keżor weź ramczany bo ludzie pytali spadam na patrol nara
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
:polew: nooooo z rana to dobrze powiedziane :polew: bedzie bedzie na jubileuszowa setna strone przewidziana atrakcja MEGA TURBO NITRO DRAG STAGE NO. 0.1............KROLU(ES CZTERY DIZEL) vs MISZKA(.......ALLROAD) wstep wolnyyyyyyyyyy- Spoty Katowice i okolice
przeciez zartowalem... ale z tym objezdzaniem........to marzenia ? czy wyzwanie ? Raczej to 1 jakos dziwnie Ci sie zacytowalo...jakby odwrotnie...... ale w sumie to tak myslalem, ze to 1 :polew:- Spoty Katowice i okolice
i objeżdżam takie srebrne pseudo strzały bez turbin :decayed: :decayed: przeciez zartowalem... ale z tym objezdzaniem........to marzenia ? czy wyzwanie ?- Spoty Katowice i okolice
On ma S4 w dieslu :polew:- Spoty Katowice i okolice
siema laleczki ja mam przetwornice pradu wiec jak co to mozna podpiac i ladowac lapka w aucie marys888 nie dawaj im auta podpinac pod kompa, zawsze jak podpinaja to spuszczaja paliwo przez kabel do laptpa, raz mi tak zrobili i nie moglem odpalic, mowil ze uszczelka pod glowica, podjechalem na cpn zatankowalem za 10zl i odpalil, szczegolnie uwazaj na tego typka w granatowej S4 :polew: kurcze ale sie ciesze na ta nasza 100- Spoty Katowice i okolice
Siema, wczoraj tu zagladalem jakos popoledniu bylo 97 toraz 107, czlowiek na chwile sie zagapi i traci najlepsze lata swojego zycia :polew: Kanar chlopaki z Bielska i Czestochowy cos mowili ze przyjada teraz we wtorek :polew:- Spoty Katowice i okolice
tylko, że jak załapie smaki to a Ty bys mógł wpaść do Kato bo już legendy krążą o tym Twoim 1.8T- Spoty Katowice i okolice
seta padnie byc moze do wtorku, ja mam blokade transferu do 20.10.2009 ale bede naparzal z pracy hehe to peknie to 100, od razu mowie ze ja nie pije alko bo niedawno zdalem prawko i nie chce mi sie znow zdawac....choc pewnie by to bylo dopiero za jakis min rok no ale jedno piwko.........- Spoty Katowice i okolice
Krolu zalezy od ludzi... czyli od nas, mysle ze mozna by cos zapodac na rocznicową setna stronke jesli alko to chyba raczej nie na spocie, a jak to w sumie wyglada na gliwickich ?- Spoty Katowice i okolice
no nasz nadworny informatyk z pełna bazą danych [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 12:04_________________________________________________a co z tą setą ? ? ? jakies pijaństwo się wiąże czy jak ?- Spoty Katowice i okolice
no ten o ktorym myslisz to na gliwickich i na katowickich sieje popłoch wśród klubowiczów :polew:- Spoty Katowice i okolice
węgiel... podobne słowo ale troche za krótkie, a przyjechac możesz byle czym, po tym jak dostaniesz prezent ważne jest to żebys mial kierowcę, który Cię odwiezie :polew: dobra podpowiem slowo na 8 liter pierwsza W ostatnia L ------->W******L [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 12:08_________________________________________________Krolu nie musisz wiedzieć, bedziesz pomagał- Spoty Katowice i okolice
tak prezent zaczyna sie na litere W a konczy na L ...................................- Spoty Katowice i okolice
żeby się głupcy dziwowali :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 10:17_________________________________________________widze, ze dobry humorek dzis niektorzy maja, zobaczymy na spocie, pamietajcie ze Miron jest z gliwickich a nie katowickich- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam ten sam kapelusz czekamy na Gliwice dzis- Spoty Katowice i okolice
siemka je dzis bede- Spoty Katowice i okolice
dawno mnie nie bylo, ze 2 dni , pomysl co do odwiedzania sasiednich miast A4 podoba mi się i też jestem za tym aby Krolu nadawał rytm , zdecydowanie weekendy byly by git, to co Maxito rob liste(chetnych i miejsc gdzie mielibysmy jechac) no i terminy, chyba niedziela bedzie dobrym dniem, maly ruch, na spokojnie, zwiedzic przy okazji mozna cos, bardzo fajny pomysl ps: macie kogos kto robi kuchnie ? ? ? [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 09:21_________________________________________________od projektu po wykonczenie- Spoty Katowice i okolice
dostala buziaka :polew:- Spoty Katowice i okolice
czyli nic nowego... standard hehe, ja juz nie mam do tego glowy, wiem ze bede mial przeje***e bo dzis dam w palnik a jutro bede neptyk i juz prezent nie bedzie potrzebny :polew: dzieki za zyczenia Keżor co z furą ? ps zeby to napisac musialem czekac jakies 5 min ale to tez dobrze bo statystyki sie polepsza - Czas zalogowania w sumie: 7 dni, 14 godz. 50 min.(ok ok Krolu zaraz przykozaczy bo juz na forum od 5 lat i caly czas komp wlaczony - bedzie cwaniakowal :polew: :polew: :polew: - Spoty Katowice i okolice