Treść opublikowana przez Miszka82
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pochwalę się zdalem to prawko , mialem ladna suczke egzaminatorkę i ciężko bylo się skupić, cały czas miałem przed oczami i to i to i wiele wiele innych, ale poszło dobrze kris_kilt ja mam na przedzie kumplet ATE, a w zad wsadzilem jakies inne(chyba Hart)ale nie pamiętam, w koncu to nie ATE co by się chwalić, ale są dobre, wymieniajac z tyłu to dobrze zapodać zestaw naprawczy do tłoczków no i łożyska bo wybijać te stare to bez sensu, a z tymi zaciskami to o ile dobrze kojarze to Twoja furka jest czarna ? jesli tak to żółty bedzie GTI tzn GIT [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 14:00_________________________________________________ ja tego nie widziałem :gwizdanie: ja tego nie napisalem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no tak...przecież ja się muszę podpiąć pod Vag'a z Łady, najlepiej z Niwy bo zawieszenie to samo :polew: :polew: Miszka powodzenia dziś... thx zdalem mialem taka egzaminatorkę, że przez chwile myślałem, że nie zdam(dobry lachon)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
boją się ludzi w zwiększych miast mądrują jak są na prowincji A Knurow do ktorej grupy sie zalicza ? :> Prowincja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lubie wszystkie programy lojalnościowe dlatego zbieram punkty , w tym przypadku zebrałem ponad stan(26) więc zostalem zaproszony na jazdę testową Fiatem Grande Punto start g 12:30
-
Spoty Katowice i okolice
no tak...przecież ja się muszę podpiąć pod Vag'a z Łady, najlepiej z Niwy bo zawieszenie to samo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
uśmiech jest dobry na wszystko powoli zbieram sie na egzamin na prawo jazdy, musze jeszcze troszke poćwiczyć żeby go zdać, bo ile można jeździć b.. prawa jazdy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
boją się ludzi w zwiększych miast mądrują jak są na prowincji ahaaaa, mają taki swój półświatek zaraz zmienie w opisie że jestem z Gliwic to sie zluzują
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmmm jeszcze nic nie wymyslilem a już wszyscy uciekli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a pozniej cwaniakuja ze maja 1000 stron nabitych i sie smieja z Katowic
-
Spoty Katowice i okolice
też mi wyczyn ja 200km jobie w 1h :polew: chce to zobaczyc... dzis na spocie
-
Spoty Katowice i okolice
o swoim aucie, poprostu nie lubi Vag'a aha chodzilo ci o Eu - Rotces tudzież sectoR, a co masz cos na sumieniu ?
-
Spoty Katowice i okolice
po ostatnim ja sie pod kompa nie podlaczam, moja A4 ma swojego Auto Vag'a jutro exam na prawko, cwiczylem łuk wiec powinno byc wiec moze juz jutro na spota wpadne na legalu ps Eu-owcy nas tutaj podgladaja...
-
Spoty Katowice i okolice
Dokladnie obroc go o 180 stopni i bedzie palil o 1-1,5l mniej hehehe
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu szkoda, ze nie wpadles fajnie bylo na Myslovitz choc to nie moje klimaty ale na koncertach to jakos zawsze fajniej niz na CD przy okazji byl final jakiegos biegu 24h organizowanego przez AWF - koles przebiegl w 24h 230 km
-
Spoty Katowice i okolice
wez mlotek moze da rade to klepnac a co do tego ze sie psuje ostatnio...to tak jest jakies pierdoly co chwile wynikaja, to czujnik, to mechanizm wycieraczek to cos tam to co innego, ehhhh, co zrobic narazie nie jezdze nia tylko bede wpadal na spoty, dostalem sluzbowy wiec to wykorzystam, kto wie moze zapisze sie do Yaris Klub Polska pozdrawiam, ps wybiera sie ktos moze z Was dzin na doline ? Myslovitz gra...? ? ?
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich Miszka co pecha ostatnio masz z tym autem. Ostatnio na spocie cos sie popsulo teraz to.. Moze wystarczajaco nie dbasz i sie upomina o swoje :> nie gadaj tyle lepiej odkrecaj Swoje drzwi, widze ze tez masz srebrne a tak przy okazj to sie stalo na teranech Zaglebia...
-
Spoty Katowice i okolice
siemka uwielbiam parkingi przy centrach handlowych...tym razem moja zakretka, efekt zlamane lusterko i patologiczny wgniot na moich drzwiach, Kezor nie chcesz moze sprzedac drzwi ze swojej przynajmniej blacharz i lakiernik odpadnie
-
Spoty Katowice i okolice
Kanar co Ty nie powiesz... Jade sobie ktos mnie wyprzedza(w Yarisie 1.0 mam to w pakiecie) a pozniej jeszcze awaryjne...i tutaj zdziwko- mysle sobie o co chodzi, wiec redukcja na jeden i patrze Kanar w Palio Weekend. Te| si przyczailes z furka heh, Pracuje dzi[ nad spalanie tego pascia i zszedlem do 4,8 ale jaka to jest gimnastyka |eby wykrecic takie spalanie. Nadrobie wieczorem bo robie wlew-z ziomkiem z pracy... Wlew wody bo mu si 2 synek urodzil pozdr
-
Spoty Katowice i okolice
To niezły, z Ciebie mechanik, zepsułeś coś czego się nie da popsuć ... :polew: no jasne jedna srobka mi zostala razem z kawalkiem tego mechanizmu w karoserii, juz mnie kur...wziela, pozniej te trzpienie...no comments,
-
Spoty Katowice i okolice
no co wy...chlopaki ? ? ? powaga Tzieland ? ? ? o kur.. ale dol, a cos mi nie pasowala ta izolacja pod podsufitka, nie wiedzialem do konca co ona izoluje a mechanik mi powiedzial, ze to wersja pakiet wypas i ze kabel od navi tam szedl ale przed sprzedaza widocznie niemiec zabral antene razem z kablem a tak powaznie to zmasakrowalem dzis ten mechanizm wycieraczek, efekt-kosz ale to chyba bylo pospawane wiec wymianka na nowy,
-
Spoty Katowice i okolice
lepiej sprawdz swoje glosniki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sorry ze zasmiecam.. nie macie moze mechanizmu wycieraczek do b5 ch...strzelil moje totalnie
-
Spoty Katowice i okolice
ale optycznie igielka i nawet kolorek fajny
-
Spoty Katowice i okolice
Czemu dziwne Miszka?? Za tydzien bede na 99% no jak czemu SO... zartowalem nie gniewaj sie [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 00:59_________________________________________________ ide wlasnie zrobic te wycieraczki, mam nadzieje, ze to bedzie to co mysle(ze sie zapiekly) zobaczymy a tak przy okazji wczoraj przegladalem allegro i znalazlem a4 1.8 adr po chipie - ze 125 na 135 km ? ? ? to co da sie cos zrobic z tym silnikiem czy kolejna esa 1.8 ?[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 08:13_________________________________________________kapa...nie wytrzymalem nerwowo z tym mechanizmem, odkrecilem jedna srube drugiej juz nie musialem bo zostala z kawalkiem mechanizmu w karoserii, te zasrane trzpienie tak zapieczone ze ani drgna, totalnie nic, wzialem w imadlo i nic jakby zespawane, smarowalem no chyba wszystko zrobilem zeby to wyciagnac - NIE DA RADY, do tego pokrzywilem to cale badziewie i chyba nadaje sie juz na szrot, nie ma moze ktos z Was takiego mechanizmu do pogonienia ? ? ? jade do pracy dobrze ze jest Yaris
-
Spoty Katowice i okolice
Kanar...dobre fotostory , nadaje sie do dzialu "zrob to sam" niezla patologia Rafal przyjezdzaj to sie w koncu poznamy szkoda tylko ze masz takie dziwne blachy a siedzimy roznie jak kto moze aaa przypomnialem sobie o Skodzie z SCP