Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
a kto zmienil dzien spotow i po co ? przeciez byly w czwartki i kazdemu pasowalo...wrecz widzialem wpisy osob ktore tego nie chcialy(w tym moj) ale zostaly wykasowane, wiec napisze raz jeszcze LIPA jest odstawiana JAWNIE ! ! ! Forum jest dla wszystkich, spoty rowniez wiec to ludzie powinni decydowac o tym co sie dzieje. Kezor mozesz rozwinac ten temat. Bo jesli chodzi o mnie to nie rozumiem tego calego zamieszania ? I do K.... Mać nie kasujcie tego co sie wam nie podoba ! ! !
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
jeszcze jedno, kolory kabli nie zawsze sa takie same, u mnie bylo tak, ze sterowanie centralnym zamkiem bylo tak jak opisal mentos, natomiast domykanie szyb w moim przypadku to kabel bialo brazowy(mam troszke inna kostke ktora musialem rozebrac, ale jest to ta sama kostka), a jesli chodzi o awaryjne to kable koloru: bialo-czarny i zielono czarny.Ale Twoj opis Mentos very good !
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie dzieki za sobotniego spota dla wszystkich , co do spotow regularnych to niech zostanie tak jak bylo,
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
maja miejsce kolego na 100% sam to zrobilem u siebie, mozesz ta pestke przykleic izolacja delikatnie lub klejem (ja sie balem klejem zeby nie uszkodzic) ale miejsca w piloscie duz i najlepiej jak najblizej kluczyka, bo jak dalem gdzies dalej to po odpalenie silnika zaraz gasna wiec musi byc immo blisko kluczyka
-
Spoty Katowice i okolice
nie komentuj tylko tez wpadaj, kezor cos pisal ze drewna trzeba narabac
-
Spoty Katowice i okolice
to jutro , albo w piątek na zwykłych spotach można zrobić zróbmy to JUTROOOOOOOOO
-
[ALL] Podłączenie anteny - wzmacniacz antenowy
a wiesz moze do ktorego bialego podlaczyc ten niebieski z radia, bo ja mam dwa biale (bialo niebieskie) w kostce, wiesz cos na ten temat bo podlaczylem jeden i jakby lepiej ale jeszcze nie w 100%, w kazdym badz razie ten drugi bialy nie laczy sie z niczym. jest taka mozliwosc ze trzeba podlaczyc oba te biale kabelki z kostki do niebieskiego w radiu ??(oba biale sa od anteny??)
-
Spoty Katowice i okolice
no i jest GRUBO
-
[ALL B5] Prawe lusterko
a mnie nurtuje pytanie czy lusterko z passata B5 podejdzie do a4 b5 ? na oko wyglada tak samo ale...???
-
Spoty Katowice i okolice
mam pytanie odnosnie tego grylla, jakas sciepa na szamke itd czy we wlasnym zakresie? a moze Keżor stawiasz ?
-
Spoty Katowice i okolice
siema,pls dopisz jeszcze moja kobiete na ta liste -Ula............tylko obok mnie
-
Spoty Katowice i okolice
toż to djewuszka na drugiej focie
-
Spoty Katowice i okolice
co tylko 5 A4 jest w Kato i na calym Górnym Śląsku ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Polak potrafi, slowa uznania dla kolegi micekm
-
Spoty Katowice i okolice
siema, pisz mnie i jutro dam ci znac czy zabiore kobiete, bo jakas dziwna jest hehe, i jak tam Keżor oblookales miejscowe ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Tak dokładnie te mialem na myśli. W takim razie jutro robie wycieczke po szrotach z nadzieja z ktos zatrzymał sie A4 na drzewie...najlepiej bokiem Dokladnie poszukaj na szrotach albo allegro, tam mnostwo anglikow to zaloze sie ze chlopaki maja takie cos ale nawet o tym nie wiedza,jak ogladalem na allegro to w wiekszosci są te gniazda juz w pasie przednim ale jak zagadasz to ktos ci to wyczepi za jakiegos 6-cio paka, jeszcze jest jedna mozliwosc ASO mysle ze to mozliwe zeby tam mieli, a cena nie powiina byc wygorowana za takie male cos.W kazdym badz razie musisz to miec bo szkoda lampek.
-
Spoty Katowice i okolice
terminy wporzo a miejscowka moze na dolinie kolo lotniska, zalezy czy przewidujemy jakies dodatkowe atrakcje nr grill czy cos w tym stylu, jest troche czasu to mozna pomyslec, nie wiem jak to widzisz Keżor ale opcja dobra ps, pisales cos o kompie ze masz i mozna sie podpiac, jestem chetny bo w sumie nigdy nie sprawdzalem swojej 4( tylko jak tam wyskoczy jakas lipa to nie mow nikomu :>
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
- Spoty Katowice i okolice
:polew: krolowi chodzilo o trase krajowa: S1 [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 15:34_________________________________________________ tzieland-oczywiscie, ze kumam Twoja czerwien w kombisiu na obcych blatach, chodzilo mi o to, ze nie znam Twojej ksywy ale jak looknalem na opis to zajarzylem tzn skumalem kumasz juz ?- Spoty Katowice i okolice
ekipa jest fajna i sama przejdzie za niedługo tutaj takze nie ma co wywalac to spoko bo ostatnio jak bylem kilka razy na spocie to wlasnie chlopaki rozmawiali o czyms o czym pisali na EU a ja zielony stalem i nic nie kumalem hehe, wiec zapraszam serdecznie reszte z EU, juz widze ze pomalu chlopaki są: Gracjan,Tzieland(jedynie skumalem po opisie miasta w profilu), no i Wiktor pisal cosik, fajnie, ze to rusza na PL- Spoty Katowice i okolice
siemasz Keżor ja sie pisze, w koncu nie bede jedynym na spocie z ramka A4 KLUB POLSKA, na samym początku zalogowalem się tutaj i tu mi dobrze, ps a zamierzamy wywalić EU spod GO SPORTU ? [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 17:16_________________________________________________ spoko spoko spocik to nie 5 min, zaczekamy- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
tomasz-gorz - widzisz co ludzie piszą, musisz rezać bo możęsz mieć u nas przechlapane- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
kolego nie masz sie co zastanawiac, ja myslalem dniami i nocami... dzielone soczewy czy zespolone, rezac czy wlozyc gotowe dzielone, decyzja zapadla rezanko ))) efekt 1000 razy lepszy ! ! ! polecam- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
zrównac na płasko. bez kantów Endriuu dobrze gada, przeca to łun zapoczatkowal temat rezania zgadzam sie w 100%- [B5 AFN] Coś mi skrzypi tak jakby guma gdzieś ocierała prawy przód
ciekawe, mam wlasnie to samo, zobaczymy czy u mnie te zabiegi pomoga - Spoty Katowice i okolice