Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. a kto zmienil dzien spotow i po co ? przeciez byly w czwartki i kazdemu pasowalo...wrecz widzialem wpisy osob ktore tego nie chcialy(w tym moj) ale zostaly wykasowane, wiec napisze raz jeszcze LIPA jest odstawiana JAWNIE ! ! ! Forum jest dla wszystkich, spoty rowniez wiec to ludzie powinni decydowac o tym co sie dzieje. Kezor mozesz rozwinac ten temat. Bo jesli chodzi o mnie to nie rozumiem tego calego zamieszania ? I do K.... Mać nie kasujcie tego co sie wam nie podoba ! ! !
  2. jeszcze jedno, kolory kabli nie zawsze sa takie same, u mnie bylo tak, ze sterowanie centralnym zamkiem bylo tak jak opisal mentos, natomiast domykanie szyb w moim przypadku to kabel bialo brazowy(mam troszke inna kostke ktora musialem rozebrac, ale jest to ta sama kostka), a jesli chodzi o awaryjne to kable koloru: bialo-czarny i zielono czarny.Ale Twoj opis Mentos very good !
  3. siemacie dzieki za sobotniego spota dla wszystkich , co do spotow regularnych to niech zostanie tak jak bylo,
  4. maja miejsce kolego na 100% sam to zrobilem u siebie, mozesz ta pestke przykleic izolacja delikatnie lub klejem (ja sie balem klejem zeby nie uszkodzic) ale miejsca w piloscie duz i najlepiej jak najblizej kluczyka, bo jak dalem gdzies dalej to po odpalenie silnika zaraz gasna wiec musi byc immo blisko kluczyka
  5. nie komentuj tylko tez wpadaj, kezor cos pisal ze drewna trzeba narabac
  6. to jutro , albo w piątek na zwykłych spotach można zrobić zróbmy to JUTROOOOOOOOO
  7. a wiesz moze do ktorego bialego podlaczyc ten niebieski z radia, bo ja mam dwa biale (bialo niebieskie) w kostce, wiesz cos na ten temat bo podlaczylem jeden i jakby lepiej ale jeszcze nie w 100%, w kazdym badz razie ten drugi bialy nie laczy sie z niczym. jest taka mozliwosc ze trzeba podlaczyc oba te biale kabelki z kostki do niebieskiego w radiu ??(oba biale sa od anteny??)
  8. no i jest GRUBO
  9. Miszka82 odpowiedział(a) na bartek1 temat w Audi A4 B5
    a mnie nurtuje pytanie czy lusterko z passata B5 podejdzie do a4 b5 ? na oko wyglada tak samo ale...???
  10. mam pytanie odnosnie tego grylla, jakas sciepa na szamke itd czy we wlasnym zakresie? a moze Keżor stawiasz ?
  11. siema,pls dopisz jeszcze moja kobiete na ta liste -Ula............tylko obok mnie
  12. toż to djewuszka na drugiej focie
  13. co tylko 5 A4 jest w Kato i na calym Górnym Śląsku ?
  14. Polak potrafi, slowa uznania dla kolegi micekm
  15. siema, pisz mnie i jutro dam ci znac czy zabiore kobiete, bo jakas dziwna jest hehe, i jak tam Keżor oblookales miejscowe ?
  16. Tak dokładnie te mialem na myśli. W takim razie jutro robie wycieczke po szrotach z nadzieja z ktos zatrzymał sie A4 na drzewie...najlepiej bokiem Dokladnie poszukaj na szrotach albo allegro, tam mnostwo anglikow to zaloze sie ze chlopaki maja takie cos ale nawet o tym nie wiedza,jak ogladalem na allegro to w wiekszosci są te gniazda juz w pasie przednim ale jak zagadasz to ktos ci to wyczepi za jakiegos 6-cio paka, jeszcze jest jedna mozliwosc ASO mysle ze to mozliwe zeby tam mieli, a cena nie powiina byc wygorowana za takie male cos.W kazdym badz razie musisz to miec bo szkoda lampek.
  17. terminy wporzo a miejscowka moze na dolinie kolo lotniska, zalezy czy przewidujemy jakies dodatkowe atrakcje nr grill czy cos w tym stylu, jest troche czasu to mozna pomyslec, nie wiem jak to widzisz Keżor ale opcja dobra ps, pisales cos o kompie ze masz i mozna sie podpiac, jestem chetny bo w sumie nigdy nie sprawdzalem swojej 4( tylko jak tam wyskoczy jakas lipa to nie mow nikomu :>
  18. :polew: krolowi chodzilo o trase krajowa: S1 [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 15:34_________________________________________________ tzieland-oczywiscie, ze kumam Twoja czerwien w kombisiu na obcych blatach, chodzilo mi o to, ze nie znam Twojej ksywy ale jak looknalem na opis to zajarzylem tzn skumalem kumasz juz ?
  19. ekipa jest fajna i sama przejdzie za niedługo tutaj takze nie ma co wywalac to spoko bo ostatnio jak bylem kilka razy na spocie to wlasnie chlopaki rozmawiali o czyms o czym pisali na EU a ja zielony stalem i nic nie kumalem hehe, wiec zapraszam serdecznie reszte z EU, juz widze ze pomalu chlopaki są: Gracjan,Tzieland(jedynie skumalem po opisie miasta w profilu), no i Wiktor pisal cosik, fajnie, ze to rusza na PL
  20. siemasz Keżor ja sie pisze, w koncu nie bede jedynym na spocie z ramka A4 KLUB POLSKA, na samym początku zalogowalem się tutaj i tu mi dobrze, ps a zamierzamy wywalić EU spod GO SPORTU ? [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 17:16_________________________________________________ spoko spoko spocik to nie 5 min, zaczekamy
  21. tomasz-gorz - widzisz co ludzie piszą, musisz rezać bo możęsz mieć u nas przechlapane
  22. kolego nie masz sie co zastanawiac, ja myslalem dniami i nocami... dzielone soczewy czy zespolone, rezac czy wlozyc gotowe dzielone, decyzja zapadla rezanko ))) efekt 1000 razy lepszy ! ! ! polecam
  23. zrównac na płasko. bez kantów Endriuu dobrze gada, przeca to łun zapoczatkowal temat rezania zgadzam sie w 100%
  24. ciekawe, mam wlasnie to samo, zobaczymy czy u mnie te zabiegi pomoga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.