Treść opublikowana przez Miszka82
-
[B5 AFN] Czerwony Wladca Pierscieni
seria lampy zachęcam, bedziesz mioł nowe auto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
razem byliście ? taka romantyczna randka we Dwoje ? warto iść bo też mam zamiar jutro bo reklamy widzialem, aha kto ze mną idzie ? stawiasz z Dimanem byłęm w kinie to z Tobą mogę iść na film mowie ci miszka warto to fajnie pewnie sie dzis wybiore, Miron tylko że ja też chciałem iść do kina to chyba zapytam Dimana :polew: Keżor ten filmik też bym zobaczył pomimo że stałem cały czas na chodniku, ala jak tak sobie myślę to może nastepnym razem z Puckiem bym się startną
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
razem byliście ? taka romantyczna randka we Dwoje ? warto iść bo też mam zamiar jutro bo reklamy widzialem, aha kto ze mną idzie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie tylko w tamtym kraju sie pali "Wit" :> Somes milo bylo poznac, szerokości
-
Spoty Katowice i okolice
no niezle...a Kezorowa ma tutaj konto?
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Kkl Onak Robert Adres: Hallera 20C, 40-321 Katowice Telefon: (032) 314-12-29 kom 885-349-648(co do stacjonarki to nie wiem ale komórka na bank czynna) polecam chłopaków ja już drugie Audi zagazowalem i jest ok polecam
-
Spoty Katowice i okolice
a to naklejki są [br]Dopisany: 29 Sierpień 2009, 15:37_________________________________________________pytanie jeszcze drobne, w czwartek na Bogucicach widzialem sreberko b6 z całkowice gładką klapą i ramkami klubowymi... na spocie ani razu nie widzialem to może się kolega ujawni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki chlopaki za spota ale następnym razem to mówcie, że nocujecie na strefie to powiem mojej że na jakieś balety ide a tak ogónie to panowie fajny klimacik na tych gliwickich macie, w miare możliwości bede wpadał na Gliwice,
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu wahałeś się i wahałes i przepadlo...chłopaki ja biore oba te grile, od Wolfa i od Mirona, mam sporo miejsca z przodu i przestrzeni do gleby(przeciez mam Allroad) wiec swobodnie zmieszczą się oba do mojej, przykro mi Krolu ale takie decyzje nalezy podejmować szybko, tosz to okazje były, ps adres do przesylki na PW panowie
-
Spoty Katowice i okolice
założysz gryll i z bomby 15 kucy dojdzie i bedziesz miał więcej od Wolfa, a że nie ori... nikomu nie powiemy
-
Spoty Katowice i okolice
hmm to okazja no baa z anglików nawet po tyle nie latają
-
[ALL B5] Kierownica mi mruczy
witam , tez mi mruczy juz kiedys jak mialem 80-tke to mi tez mruczala jak mi uciekal plyn z ukladu kierowniczego(cieklo z listwy) teraz mi nie cieknie ale sprawdzilem rano i mam malo tego plynu, zobacze zaraz bo mam jeszcze pol tamtego plynu(zielony) i jak doleje to skrobne cos jak sie potoczyla sprawa.[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 09:28_________________________________________________potwierdziło się, wina płynu choć nie było go bardzo mało ale był jakis taki spieniony, wiec dolalem resztke co mi zostala zielonego i jak ręką odjął dodam jeszcze że to mrucznie występowalo nawet na wyprostowanej kierownicy i było o wiele głośniejsze niż to przy skręceniu kół. mrucznie to doskonałe określenie tego problemu :>
-
Spoty Katowice i okolice
a ja pamietalem ale zawsze w dzien spota mam w H roboty jak na zlosc :/
-
Spoty Katowice i okolice
dobra Pany nie rubta dzialu techniczneg
-
Spoty Katowice i okolice
Wy i te Wasze Diesle
-
Spoty Katowice i okolice
siema Tzieland dawno cie tu nie bylo, kiedy wpadasz na Katosy na spota ? ps wszyscy wymieniaja gumki, opaski czy ch..wie co i im furki lepiej smigaja, tez rzuce okiem na swoja przez weekend moze cosik dodam kucy hehe
-
Spoty Katowice i okolice
no co tam wyrezaliśta dzis Panowie
-
Spoty Katowice i okolice
to co...wio pod go sport :>
-
Spoty Katowice i okolice
pamiętamy
-
Spoty Katowice i okolice
elegancko było, thx wszystkim w szczególności Tobie Keżor za to ze nie budujesz na tej dzialce chaty tylko trzymasz ja na spoty sobotnie :>
-
Spoty Katowice i okolice
albo to jego sklep
-
Spoty Katowice i okolice
Ula chyba woli BMW więc przyjade sam, nie no tak na powaznie to bede sam bo Ula gdzies z kolezankami idzie , a co do sklepu to warto pamietac ze moze byc problem bo to swieto, ale kazdy sobie poradzi
-
Spoty Katowice i okolice
postaram sie namowic Ule na grilla, w sumie to mnie zabije ale jej powiem ze jest ))...cdn ostatnio opuscilem spota, na poprzednim bylem chwilke na sam koniec,ps (przegub kaput. ) thx za badanie techniczne,teraz mnie nie bylo wiec sobota by byla rehabilitacją, pozdrawiam
-
Spoty Katowice i okolice
w ostatniej chwili ale tez sie zalapalem na spota pozdr
-
Spoty Katowice i okolice
niestety ja tez nie dam rady, wogole ostatnio na nic czasu nie ma :/ a ponoc wakacje sa, udanego grylllaa