Treść opublikowana przez Miszka82
-
Spoty Katowice i okolice
:punk: siemka dzisiaj spocior nie zapomnijcie :punk:
-
Spoty Katowice i okolice
W tym przypadku SW oznacza Slask Wies ? bez urazy dla kolegow ze ŚWIONÓW
-
Spoty Katowice i okolice
myslalem nad czyms takim u siebie ale zeby pociagnac tak do konca oslony silnika Krolu Wolf Kanar Gracjan to chyba bardziej Wasze rejony, zwerbujcie chlopaka na spota
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: chce to zobaczyć ! ! ! nie no...zeby nie bylo...a mi sie udalo tak zrobic zeby byc na spocie do bolu, pamietaj, ze w gorach slonce opala szybciej
-
Spoty Katowice i okolice
No wiem szukalem wczesniej o tym ale dla mnie to troche czarna magia elektryka a nie mam za bardzo czasu zeby to zrobic. A juz mnie denerwuje to otwieranie kluczykiem pogadamy jutro na spocie co i jak, moze cos nam sie uda wymyslic, elektryka albo jakas pomoc, a co dokladnie chcesz zrobic, tylko central ?
-
Spoty Katowice i okolice
Tak- Ja przy odrobinie czasu, checi i miejsca mozesz to zrobic sam bez problemu, na forum jest dokladny opis jak to zrobic, sam z niego korzystalem i pomoglo, czasowo wychodzi hmmm...extremalnie mysle ze w 3h sie zmiescisz spokojnie,
-
Spoty Katowice i okolice
no wlasnie do roboty trzeba isc ale jeszcze czasu troche jest, dzis poniedzalek jutro spot wiec jak myslicie...lepiej umyc auto dzis czy czekc do jutra do 18:00 i wtedy go machnac na myjce ? ? ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gliwice grilluja szykujcie sie na summer car party :good:
-
Spoty Katowice i okolice
poszukaj kolego na forum jest dzial o zawieszeniach tam masz wszystko
-
Spoty Katowice i okolice
Ja mogę Ci pomoc z tymi lampkami ale z czasem u mnie kiepsko w ten weekend ale w przyszlym tyg bedzie luzniej, jezli Ci sie bardzo spieszy to moze Kezor ma czas, ale jak ma to sie ujawni :> zeby nie bylo Kezor ze Cie w to wkrecilem a masz do tych lampek wtyczki i reszte pier**l tzn pierdół ???
-
Spoty Katowice i okolice
A to dziś znów Żory? bo czwartek. Gregory to nie Zory tylko tam gdzie mnie przewiozles ostatnio
-
Spoty Katowice i okolice
corne w srodku
-
Spoty Katowice i okolice
lampy zespolone Keżor zrobilem to z premedytacją, Ula chciala frytki w Maku i jadac przez Wolnosci wyczailem Keżorowóz....to sobie pomyślałem czemu nie...i stanąłęm blisko A jak niech miasto wie,że to nie przelewki
-
Spoty Katowice i okolice
To ja kiedyś miałem takiego parcha forda w którym złamał mi się kluczyk, a że nie było mnie na miejscu w domu i musiałem jakoś auto odpalać to wyrezałem taki patent piękna robota, POLAK POTRAFI, ja chyba nie bede musial tak rezac ale na wszelki wypadek wydrukowalem to zdjecie
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki za zaproszenie, ja na 100% nie dam rady ale inni...
-
Spoty Katowice i okolice
Allegro i szukaj w swojej okolicy. Ja szukam dziś zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodzącego. A dojechałeś do domu bez problemów? no widzisz o ktorej zapodalem pytanie...a ze spotu wyjechalem chwilke po 21 nie no dojechalem ale kluczyk prawie polamalem zeby odpalic, wiesz nic na sile wszystko na chama
-
Spoty Katowice i okolice
gdzie jutro dostane kostke do stacyjki bo mi sie wlasnie posypała :/ wiecie gdzie można podjechać i bedzie coś takiego dostępne z bomby ? a nie "na zamówienie"
-
Spoty Katowice i okolice
daj Keżorowi obrobić, kto wie czy jeszcze tam pod GO - Sportem nie siedzą Gregory dzieki za przejażdżkę, fajnie lata to Twoje 1.8T :>[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 23:04_________________________________________________ to jest odwieczna zagadka, po co takim ludzią ramki klubowe jak nie wpadają na spoty , a na drodze jak im sie machnie to nie wiedzą o co cho no właśnie...
-
Audi a4
Co ty gadasz. Ja mam 1BE i jest w sam raz. Nigdy o nic nie zahaczyłem. Ja tez takie mam i powiem, że juz 2 razy na progu zwalniajacym zahaczyłem przy komplecie osób a jak byłem na mazurach to też zderzakiem dotknałem i wyjazd z parkingu i o korzeń :> może za szybko jechałeś albo miałeś ciężkich pasażerów miałbyś Allroad nie miałbyś tych problemów
-
Spoty Katowice i okolice
a tak przy okazji jest tuz przed spotem, jeżdżąć dużo po śląsku widze sporo furek z ramkami klubowymi bądź to z naklejkami a na spotach to żadnego, fajnie jakby wiara sie ujawniła i zaczęła zaglądać na spoty-live
-
Spoty Katowice i okolice
Daj spokój... bo wszyscy zaczną myc na spoty... ;/ no co ja też wlasnie z myjki wyjechalem...ale z leksza tylko na bezdotyku byłem Krolu też byś umył swojego
-
Spoty Katowice i okolice
siemka wszystkim, to co jadę do szkoły i po szkole na spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widza, że się ino kapelusze ściągacie to zapraszam do obejrzenia mojego Allroad'a http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_adr_mowia_ze_allroad-t93439.0.html;new
-
Spoty Katowice i okolice
bede ale nie wiem jak długo ale będę :> zainspirowany Tzielandem również wrzuciłem zdjęcia mojego Allroad'a http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_adr_mowia_ze_allroad-t93439.0.html;new
- Audi a4